0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar benim banyom ve lavabom bir ve maalesef klozet ve küçük yani banyom neyse ben her abdest almaya girdiğimde üzerindekileri değiştirip öyle giriyorum hatta etek takıyorum üzerime kıyafetlerim bir yere değip Necis olmasın diye ama çok zorlanıyorum ya sürekli her girip çıktığımda neredeyse günde 4 defa kıyafet değiştirip giyiyorm gece yatarkende böyle gündüz kıyafetiyle yatmıyorm sabah Allahtan öyle kılıyorm ama yine zor oluyor ve ayrıca WC sürekli yıkarım biliyorum temiz olduğunu o halde bile içime sinmiyor sizce vesvese mii bu sizde benim gibi dikkat ediyor musunuz

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herşeyin aşırısı iyi değildir canım evet vesvese bunlar kendin diyorsun temiz tutuyorum diye kıyafetine idrar sicramadiktam sonra sürekli kıyafet değiştirmene gerek yok kalbini ferah tut 
-Reklam-
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Benim banyo tuvalette aynen senin anlattğn gibi ama ben rahatm günde 4 defa neden değişion klozeti yıkıosn etraf  temizse pas pas kullanıo musun? Vesvese olablr seninki
0 oy
(755 puan) tarafından
Vesvese canım lavaboya degmemeye çalışsan yeterli banyoda duşakabin varsa bu şekilde üst değiştirmek vesvese ayağının altına da ayak havlusu açarsın abdest alınca kaldirirsin
0 oy
(507 puan) tarafından
Vesvese canım eğer ki sıçramıyorsa üzerine necis olmaz
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Etekle girme sende ben uzerim normal eteksiz abdestimi alip namaza dururken giyiyorum tabi benim lavabom ayrı
0 oy
(196 puan) tarafından
Degmedikten sonra necis sayılmaz cancağızım ama namaz elbisesi de alabilirsin abdest aldıktan sonra sonra giyer namazdan sonra çıkarırsın 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
18 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ballılokma (207 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 197 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 84 göst.
1 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,722 soru

11,208,685 cevap

34,515 kullanıcı

...