+1 oy
257 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hiç karismasam olmuyor kanataxak yada beğeni hasar görecek diye korkuyorum dinirleniyor istediği olmuyor alnını yere betena vuruyor yerlere yatıyor ne yapacam

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Altında ne yattığına bakmak lazım, bunu neden yapıyor evde yüksek sesle konuşuyor musunuz ya da kavga gürültü var mı, televızyon cok ızlıyor mu veya daha önce böyle yaptığında ıstedıgı şey olduğu ıcın mı tekrar yapıyor
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Benimkide 17 aylık daha küçüklükten beri yapıyor yere kafasını küt küt vuruyor görmezden gelince bırakıyor aradan zaman geçiyor yine başlıyor ben çözümü görmezden gelerek buldum çok sinirli benimkide
0 oy
tarafından
Canım cocugun kan değerlerine baktırsan iyi olur vücutta vitamin eksikliği varsa kansızlık demir eksikligi gibi değerleri düşükse çocukta sinirlilik yapar 
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Benimkide dolaba yada duvara yanlışlıkla falan kafasını çarpsın sürekli vuruyor bilerek aynı yere 15 aylik
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Aynı sorunu kuzenim de yaşadı çocuk istediğini alamadığında yada istediği olmadığında kafasını yerlere duvarlara vuruyor resmen sinir krizleri geçiriyordu her istediğini yapmaya başladılar sırf kendine zarar vermesin diye bu defa da alışkanlık haline getirdigi için sorunu yine asamadilar ilgi çekmek için yapıyor üstüne düşme bırak yapsın dediler ama buda çözüm olmadı en son pedagog desteği aldılar o sayede asabildiler zor bir durum canım istersen sende bir uzmandan destek al bu konuda 
0 oy
tarafından
Benim büyük oğlumda öyleydi bebekken başıni duvarlara yerlere vururdu kafası hep şiş hep morarikti şimdi 12 yaşında aşırı sinirli agresif bir çocuk 
0 oy
(8,938 puan) tarafından
Canım bir cocuk doktoruna götür. Ama iyi araştır sağlam bir doktor olsun. Çocuga tüm tahlilleri yapsınlar. Bir sıkıntısı mı var diye. Temiz çıkarsa doktor seni pedagoga sevk ediyo zaten. İnşallah sıkıntılı bir durum değil geçicidir
0 oy
(913 puan) tarafından
Benimki de 18baylik ve aynen sinirlenince üşenmiyo elini yere koyup başını yere vuruyo. Son 1 aydır böyle
0 oy
(3,378 puan) tarafından
B12 eksikliğinden olduğunu söylemişti doktor bize. Gerçekten de vitamin verince bıraktı 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
14 aylık benim ki dr yapıyor sinirlenince kafasını vuruyor hemen bu aralar unuttu biraz ..

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 102 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 334 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 59 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eylulunannesiiiii (402 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...