0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
1,5 saattir meme emiyor ve bırakmıyor kendini memeye uyutmaya çalışıyor sanki açlıktan değil de zevkten emiyor gibi ilk bebeğim 1 haftalik daha gözleri kapalı mememi ağzından çıkardığım gibi bağırıyor neden acaba daha ilk kontrole götürmedim, her gece böyle saatlerce ağlar.. kendimi değil  onu  düşünüyorum böyle giderse bu bebek nasıl büyüyüp kilo alacak zaten zayıf doğdu olan kilosu da gidecek yüzü iki günde küçüldü

Bu arada siz ilk kontrole ne zaman götürdünüz bebeğinizi 

5 Cevaplar

+1 oy
(913 puan) tarafından
Belki gazı vardır ya da doymuyordur. Sen aşıya götüreceksin zaten o zmn kilosunu filan tartar. Gerekirse gaz ilacı yazdır. Daha erken adapte olmaya da çalışıyor ola bilir
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
canımsın daha dur hele uyutma şekilleri üreticen  bazı bebekler uyumadımı uyumuyor ya benm kız yaşına girene kadar anamı ağlattı gece gündüz e karıştı memede uyur bebek arabası ile evde gezeriz orda uyur kucakta uyur yeterki uyuşun diye yapardım her şeyi şimdi eltimin  oğlu oldu maşallah sübhanallah bebek dediğin böyle okur emzirirsin yatırırsın uyur onunki öyle ve resmen imrendim her insanda her bebekte bir değil senin kide benm kızdan anladıgım  kadarıyla  bismillah  dur hele şimdi anlamazsın gerçi belki vardır sıkıntısı ama 
tarafından
Insallah düzene girer ya çok zor bir durum
0 oy
(4,221 puan) tarafından
Cnm doymuyor olabılır, sureklı emmek istiyorsa actır. Mama ver hem gögsune bu kadar alıstırma emzır yerine koy. Sureklı emip uyuması ıyı degil sanada yazık uyuyabılkı sütün olsun. Muhtemelen ac bebegın sütün yeterlimı kontrol et. Benm kızımda oyleydı sabaha kadar emerdı uykusuzluktan ceset gıbı olmustum. Hıcbır mamayı almadı sevmedi beni mahvetti actı doymuyordu
tarafından
Ama sutum  var tasiyorrda bazen
(4,221 puan) tarafından
Bende oyle diyordum cnm sütüm vardı ama doyurmuyor kime desem o cocuk actır dedı. Zamanla anladım bende ek gıdaya erken basladm mama sevmeyince
tarafından
Bende ne yapacağımı şaşırdım valla
0 oy
tarafından
Kolik gaz sancısı cekiyodr oyuzden emiyodur kız doktora gtr bak aynısı der sana ondan zayflamistr kuzucuk bide ben ilk kontrol sağlık ocağına 5gun goturdm
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
RCA ederm canım nasl oldu bebiş cnm
tarafından
Dun gece iyiydi canim sadece 3 defa uyandi göğsümde uyuttum emerek uyuyor biraz uzun sürüyor ama bagirmasindan iyidir doktora giturene kadar bir şekilde idare edecem
tarafından
Anladm cnm rabbm daha iyi etsin ins
0 oy
tarafından
Canım sütün yeterli mi? 

Belki doymuyordur sütünü artıracak şeyler ye iç 

Diğer ihtimal ise gazı vardır 
tarafından
Yani sutumun olduğunu düşünüyorum cabim taşıyor da sürekli bebegim emerken hep burnundan çıkıyor çok acele ediyor emerken
tarafından
Sütün tazyikli geliyorsa rahatsız oluyor olabilir önce sagip verebilirsin
tarafından
Teşekkür ederim canım deneyeyim bi inşallah düzelir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bbbb. (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
30 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 64 göst.
19 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu

380,986 soru

11,405,885 cevap

34,944 kullanıcı

...