0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benimle oğlum kan uyuşmazlığı var  bu durumu yaşıyan varmı doğum yaptığım zaman döktür bana dedi ikinci çocukta iğne yap demişti bu durumu yaşıyan varmı 

4 Cevaplar

0 oy
(4,278 puan) tarafından
Evet canım benimde ilk oğlumda kan uyusmazligimiz var doğumdan hastaneden çıkmadan iğne yaptılar sadece bana ikinci oğluma hamileykende kan testi yaptılar onunlada uyuştu bi daha iğne yapmadılar 
tarafından
Bana hastanede iğne yapmadılar ozaman ama
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Benimde kızımla kan uyuşmazlığı vardi hamileyken 1 doz yaptılar doğumdan sonrada hastaneden çıkmadan 2.dozu yaptılar 
tarafından
İlk çocukta mı yaptılar yoksa ikinci çocukta mı
(675 puan) tarafından
İlk çocukta canım birgun 2. Bir hamilelik geçirirsen sıkıntı olmasın diye yapıyorlar
0 oy
tarafından
Bende de var cnm kızımla aynısını bana da dedi doktor
tarafından
Aynen yaa öyle korkuyorum ki
tarafından
Ben hastaneden taburcu olmadan iğne yaptılar bana
tarafından
Bana yapmadilar öyle bişey
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İlk doğumunda hastanede yapmışlardır mutlaka. Araştır istersen. Hangi hastanede doğum yaptıysan ara konuş ya da bizzat git araştır. Önemli bir iğne  yapmadan seni çıkarmamış olmaları lazım belki de yaptılar söylemediler sen ağrı kesici falan zannettin. 
tarafından
İğne yapiyordular ama ne olduğu hiç sormadım bide bana dedi ikinci çocukta hamile kaldığında yap demistiler  hatirliyorum
(1,060 puan) tarafından
Evet hem ilk doğumdan sonra 72 saat içinde yapılıyor. Hem de 2. Hamileliğinde yapılıyor.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 243 göst.
12 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 25 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.