0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2 hafta memlekette kaldım cumartesi döndüm ondan önce sadece oturma odamı bastan aşağı yapıp bitirmiştim Ankaradayım hava acayip soğuk nasıl yapicam bilmiyorum kışlık temizlik duruyor ve ben hala gündelik temizliğimi bitirmeye çalışıyorum :'(

14 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bitti canim bi odadan başka sen yapmaya bnce
tarafından
Haklisin kuzum inşallah şu 2 hafta yokluğumun izlerini yavaş yavaş sileyim evden yarın Allahın izniyle başlarım:))
-Reklam-
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Kışlık temizliği biz çıkarttık aslında normal temizlik de yapsan aynısı. Yorma kendini evin temizse 
tarafından
Aslında günlük temizlik disinda bi duvarlar bide camlar silinicek ama işte mutfak dolaplari felan çok gözüme geliyor kuzum ya
(13,124 puan) tarafından
Gün gün bolersen daha kolay olur senin için
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bir başlayınca devamı geliyo canım. Ben de gün gün oda oda yapacaktım. Ama başlayınca duramadım. Bütün odaları tuvaleti banyoyu bir günde yaptım bitirdim. Mutfagı da diğer gün yaptım. 
tarafından
Maşallah kuzum valla canım yemin ederim odayı tertemiz ediyorum arkamı dönüyorum kızım evi savaş alanına cevirmis normal işleri yapmaktan diğerine sıra gelmiyor ama inşallah yarın başlıycam
(9,008 puan) tarafından
Başlayınca otomatiğe başlayacaksın bak gör. Temiz olunca dağınık olsa da sıkıntı olmaz. Beş dakikada toplanır. Benim de bebeğim küçük. Eşim evdeyken yapıyorum mecbur temizliği. Onun için haftasonu bitirmeye çalıstım eşim evde bebekle ilgilenirken
0 oy
(13,151 puan) tarafından
Yaz kış temizlik kavramim yok her zaman yaparım :)
tarafından
Maşallah  kuzum:))
0 oy
(191 puan) tarafından
Var ve hala yapasım yok çocukla zor oluyor eşim evdeyken artik
tarafından
Allah yardımcımız olsun kuzum ya:))
0 oy
(328 puan) tarafından
36. Haftamdayım

Temizliğin duruyor üstüne kaynanam evinde insaat çıkardı yatmaya bana geliyor banyoyu burda yapıyor yemeği burda yiyor sinirden kuduruyorum

Eşim çok anlayışlı ve iyi bir eş ol asa patlayacağım ama eşim için sabretmeye çalışıyorum 
tarafından
Ya valla senin adına çok üzüldüm kuzum Allah yardımcın olsun eşine de maşallah kuzum çok şükür huyu güzelmiş
(9,008 puan) tarafından
Kaynananın hali vakti yerindeyse sana temizliğe yardım etsin canım. Çok zor olur sana 36.haftada
(328 puan) tarafından
Sabah evinin inşaatı başına gidip akşam geliyor
Hamileliğim başından beri yaşamadığım siniri stresi yaşattı sağ olsun
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Bi mutfagım kaldı şükür onuda azdaha bekletecem
(9,008 puan) tarafından
Ayy hamile misin. Kaç haftalık oldun
(1,045 puan) tarafından
26 kuzm
(9,008 puan) tarafından
Yardım edecek birisi varsa iyi olur canım. İlk gebeliğin mi. Asıl nefes nefese kalmayı 32.haftadan sonra görcen sen :D ama gerçekten çok güzel zamanlar hamilelik dönemleri. Zorluğu bile.güzel
(1,045 puan) tarafından
2.gebeliğim kız :)) kızımda hiç böyle olmadım doğurana kadar ne ağrı ne sızı ne daralma doğurana kadar ama bu oğlan beni hamileliğin basından beri mahvetti :)) rabbim sağlık versin ilk önce gerisi hallolur inşallah
(9,008 puan) tarafından
Ayy ikinci gebelikse hem cocuk hem hamilelik hem ev işleri temizlik. Çok zor olmuyor mu ya. Sağlık olsun. Geri hersey halloluyor zaten
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Mevsimsel temizlik yapmıyorum kafam rahat :D 
tarafından
Aslında yapmam gereken duvar ve cam silmekde iste gözüme geliyor bide mutfak tabi dolaplar içindekileri tekrar yika diz felan melon iste:))
0 oy
tarafından
Cnm yavaş yavaş yaparsın yorma kendini bende 2 hafta öne yaptım bitti çok şükür 
tarafından
Çok şükür kuzum 2 yaşında kızım var sağolsun yaptıklarımida geri  başa sarıyor olsun canı sağolsun napiym:))
tarafından
Ne güzel işte yardim ediyor sana annesi :-) daha ne istiyorsun Allah bağışlasın cnm benim
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Ben doğumdan önce bütün evimi baştan aşağı temizledim canım doğum yapalı 3 buçuk ay oldu valla değil kış temizliği günlük işimi bile yapamaz oldum çocukla 
(9,008 puan) tarafından
Ne zaman doğum yaptınz. Benim de bebeğim 3.5 aylık sayılır :)
(3,505 puan) tarafından
Temmuz 14 de bugün tam 3 buçuk aylık oldu canım sen ne zaman yaptın
(9,008 puan) tarafından
Ben de 16 temmuzda doğum yaptım canım :)
(3,505 puan) tarafından
Sezeryan mi normal doğum mu canım
(9,008 puan) tarafından
Normal doğum oldu kuzum
0 oy
(16,137 puan) tarafından
Kışlık yazlık temizlik ne ki ya. Günlük evi temizliyorsan yeter. Tek fazladan yapacagin sey pencereleri silmek olur o kadar
0 oy
(985 puan) tarafından
Benim var hem daha erken bence Kasım 15'te kaloriferler yanmadan temizliği bitiriyorum . Temiz Temiz sıcacık oh mis
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Üç gün olu başlıyali ew bitecek daha halıları gondermedim eşin denilen insan haliciyi arayıp bi cagramadi arkadaşı halıcı ile ona verelim diyo tamam diyom adam almaya gelmedi halıları işler yoğun diyo adam 15 güne anca biter benim temizlik halıcı in yüzünden
0 oy
(1,455 puan) tarafından

Kız Ankara da bu aralar hava güzel artık bundan daha sıcak olmaz yapacaksan acele et :)

tarafından
Valla mı kiz Bizim bura buz gibi sular bile buz donuyoz valla:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 386 göst.
6 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 379 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 405 göst.
3 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,761 soru

11,429,184 cevap