0 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar oglum dün nerden aldıysa kontrol kalemiyle oynuyordu hemen elinden almak istedim ve hızlıca aldım gayri ihtiyari ve sanırım kolunu incitti. Yani bileğini. O kadar çok ağladı ki önce anlamadım ama baktım kolunu oynayamıyor kaldıramıyor. Biraz uğraştım oynatması için sevdiği şeyleri vermeye çalıştım ama almadı almadığı gibi de ağlamaya devam etti. Hemen hastaneye acile götürdük film çektirdi doktor sadece incinmiş dedi. Tüm gece hiç hareket etmeden uyudu kızlar kolunu hiç ama hiç oynatmadı. Şimdi de uyandı ve hâlâ oynamıyor ve oynatmak istediğinde ağlamaya başlıyor. Hani incitmek tam olarak böyle bir şey mi yani başka bir şey yoktur değil mi hani yerinden çıkmamıştır değil mi? Kendimi çok çok suçlu hissediyorum:(

2 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Acı hissediyodur daha canim

Hemde korktuğu için oynatamaz bi kaç gune geçer geçmiş olsun
(867 puan) tarafından
Korktuğu için oynatmıyordur değil mi :((((
(14,428 puan) tarafından
Korktu tabi annesi zaten dr bakmış üzulme
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Sen bir daha göyür bence çıkmış kol. Bizim hep çıkar gider taktırıroz doktorda. 
(867 puan) tarafından
Canım götürdük gerçekten de dirsekten çıkmıştı doktor yerine koydu. 5 dakika sonra çocuk.kendine geldi Ya. Allah razı olsun canım benim
(603 puan) tarafından
Yaa kıyamam ah yavrum yaa. Ben 3 kere tecrübe ettiğim için yazmandan hemen anladım. Bir daha yaşamayın inşallah. Ama dikkat et bir kere çıktım mı yalama oluyor hep çıkıyor maalesef.
(867 puan) tarafından
Gerçekten miii. Yaaa tamam çok dikkat ederim insaAllah .Allah razı olsun tekrardan
(603 puan) tarafından
Cümlemizden Allah razı olsun. Allah beterinden saklasın canım.
(867 puan) tarafından
Ammiiinnnnnnnnn

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
21 Mart 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,258 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
18 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu

381,462 soru

11,420,531 cevap

34,975 kullanıcı

...