0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Paranın sahibi copcuye teşekkür icin 200 TL verdi

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Sessiz bir sekilde parasını kaybeden varmı diye mırıldanırdım kimse cevap vermeyince cebime atardım :D

(12,264 puan) tarafından
Hahhaha ☺️
(12,492 puan) tarafından
Ahahaa gözümde canlandı pırısını kıybıdın vır mı ;))
tarafından
Günaha girmemek icin☺☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
O parayı çalacak adam çöpçü olmaz zaten siyasetçi vs olsa çoktan gömmüstü :))
0 oy
tarafından
Çöpçü yapması gerekeni yapmış helal olsun 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
Dünyada iyi insanlar da varmış demekki az vermiş kiz ben olsam 1000 verirdim
0 oy
(12,264 puan) tarafından

200 TL miiii:woot:

Ben olsam vermezdim valla bu şartlar da baya zordayım doğruyu söylüyorum çatır çutur yerdim :D

(394 puan) tarafından
Vallahi bende vermezdim :D
0 oy
(394 puan) tarafından
Açıkcası ben vermezdim :D o an o parayı bulmusum sahibini nerden buluyum simdi uprasamam diyip parayı yerdim :D
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Çöpçü doğru olanı yapmış inşallah böyle insanlar çoğalır ama 200tl ne ve kardesim 200 TL paramı o 650 bin. Geri dönmeye bilirdi adam bütün parasından da olabilirdi
(12,264 puan) tarafından
İşte o yüzden vermicen 1000 TL. Ver  bari  pinti adam l;)))
0 oy
tarafından
Çöpçü  olması  gerekeni yaptı ama 200 tlde  cok az beee fazla verseydi iyiydi
0 oy
(119,287 puan) tarafından
aglayanin mali gulene yaramazdi en iyisini yapmis
0 oy
tarafından
Vallahi helal olsun bacım kim yapar bu devirde bunu 
tarafından
Bende yaparım kanka boğazımdan geçmez ki inan açlıktan ölsem bile elim gitmez bir kuruşuna:-)
tarafından
Bnde hayatta 1 tl sinş bile harcamazdm , zManında başıma geldi kız atm den  para çektim yürüyodüm yete bi baktm 1 balya para var çalıştığm yer atm ye çok yakıntı patronum hacıydı ne yapalım die düşündük dedik cama para bulunmuştur die asalım arayan gelir elbet çevre esnaflarada söyledik para buldum die 1 hafta olmadan paranın sahibi geldi kaç para oldupunu söyledi aldı parasını kanka
tarafından
Offf sana vermedi mi kanka :-)
tarafından
Kanka bana adam daha sonra eşiyle hediye getirdi , adam kredi çekmiş bankadan yaşlı zaten emekliymiş bi yere borcu varmış balyada 9630 tl vardı
tarafından
Yaaa Allah razı olsn senden de ondan da ne güzel yapmış
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Çöpçüyü vicdanın dan dolayı tebrik ediyorum para sahibinide terbiyesizliğinden dolayı kınıyorum 200 TL ne demk 650 Bn TLyi o adam istemese vermeyeblrdi dicksiniz ki belki ihtiyaç u vardır o yüzden 200 TL vermştr o zamn hiç vermesin durumunu anlatsın dalga geçer gibi olmş bnce 200 TL bari 1.000 TL faln verde adamda Bi ihtiyaç nı karşılasın
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bende çok sinir oldum valla böylelerine vermicen parasını geri
0 oy
tarafından
Buda taksici olayı gibi sonradan şaka çıkmasın. Eyer gerçekse 200 lira çok az yani alıp o parayı kendi yiyebilrdi de kalkıp sahibini arayıp teslim etmişse 1000 lira verebilirdi
0 oy
tarafından
Ben olsam bendr aynısını yapardm 
0 oy
(675 puan) tarafından
Helal süt emmiş çöpçü helal olsun bu devirde zor bulunur böyle insanlar Rabbım böyle insanların sayısını çoğaltır inşaAllah ama 200 TL çok az 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah böylle insanlara daha fazlasıni nasip etsin
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Helal olsun valla

0 oy
tarafından
Herkes 200 TL verdi diye kızmış  vermek zorunda değildi ki çöpçü olması gerekeni yapmış herkes yanlış davranışları doğru kabul ettiği için doğru davranışta ödül bekleniyor bir garip dünya.. 
(1,556 puan) tarafından
Teşekkür manasında verilir nie verilmesin ki misal komşun sana bı tabak kek yada pasta börek çörek getirdi sen tabağı hoş mu veriyosun sonra onun gibi bi durum buda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Pasamm2020 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 315 göst.
0 oy
5 cevap 127 göst.
0 oy
2 cevap 168 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

379,604 soru