+1 oy
1,210 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
Aranızdan biriyim ama yeni hesap açtım kızlar cumartesi günü eşim arkaslariyla oturucakti bi gece ewe gelmiycekti ama tabi benim bundan haberim yok bana gece gelicem ama geç gelicem  dedi sadece o kadar neyse cumartesi gecesi gelmedi geri Pazar öğlen bir iki gibi öğlen gelirim dedi tamam dedim geçtim zaten o ara hep tartıştık neyse pazar oldu aradı gene gece gelicem dedi tamam dedim sadece Allah'ın dan bulsun ne deyim gece oldu telfonlar kapandi ariyorum ulaşılamıyo vurdum kafamı yattim sabah oldu nerdesin diye aradim geliyorum dedi bende  gitigi arkadasinin ewindeyim eşiyle yani kadinda benim arkadasim zaten en samimi neyse geldiler esimle arkadaşı kadin bağırdı çağırdı tartıştılar bizde öle tabi hiç umursamiyo dedim ewe gidicez ama senle arkadaşimda eşinin tefonunu na bakmak için aldi elline bide baktiki kizin kocası msj atmış eşime pazar sabahı kiz uyandi diye otelde kaliyoruz diyolardi zaten demeki ikisi orda bi halt yemişler şimdi ben napiyim gerçekten çok ağır bir şey Rabb'im kimseye yastmasin ailelere haber verdim gelicekler ben bosanmayi düşünüyorum kesin çocuk falanda yok kendi yoluma bakicam bu saatten sonra bitti artık benden herşey.....

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden bunun için yeni hesap açtın ki sen değil kocann karaktersiz mis Allah kurtarsin
(8 puan) tarafından
Yok çok şükür iyiki değildim ama tedavi goruyoduk 4 aydır tedaviyide kendi istemesiyle bıraktım iykide birakmisim gerçekten onun yaptiklarinda ben utanıyorum şu an
tarafından
Her olmayan şeyde bir hayır var gerçekten boşver kafan rahat için rahat bir şekilde ayrıl Rabbim sana layık biriyle karşılaştırsın ömrünü çürütmeye değmez karaktersiz bir adam için bu dünyaya bir kere geliyoruz
(8 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım ama ben yapmisim gibi çok utanıyorum ama affederek kendime ihanet etmiş olucam bundan sonra herşey kendim ve geleceğim için artık
tarafından
Sakın sakın utanma dik dur Allah sana göstermiş apaçık sen bunu hak etmiyorsun bundan ayrıl diye fırsat vermiş sana şimdi ayrılırsan sana çok güzel kapılar açacak belki de ama ayrılmazsan her gün aynı cehennemi yaşayacaksın gözün hep ahlaksız bir adamın üzerinde olacak ömür boyu
(8 puan) tarafından
Tabikkde öle canım gitsin napiyosa yapsin bundan sonra
-Reklam-
0 oy
(119,153 puan) tarafından
haah dogru karari vermissin
(8 puan) tarafından
Ewt :((
0 oy
tarafından

En iyisi yaparsın Allah yardımcın olsun

(8 puan) tarafından
Saol canim :((
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Canim cocuk olsada olmasada ihaneti asla kabul etme ki sansin cocugunuz yokmus affet diyenleri asla dinleme bir kere affedersen diger aldatilmalarida kabul etmis olursun
(8 puan) tarafından
Hayir asla bitti bende isterse affet diye yalvarsin hayir asla o beni düşündüm u bunları yaparken de ben onu düşüncem
(4,403 puan) tarafından
Kesinlikle cok haklisin asla affetme
0 oy
tarafından
İnşallah affetmezsin genelde affediyorlar 
(8 puan) tarafından
Hayır asla affetmem annem zaten konuşma gel direk dilekceni verelim dedi ama esimin tarafı bi konuşalım dedi konusalarda benim için bitti bişey degismiycek
tarafından
Helal olsun artık aldatilanlar yoklukla cezalandırılmalı ... Boşandıktan sonra kariya kıza iyi gitsin annesiyle yaşamaya başlasinda evliliğinin değerini anlasın eş ile yaşamaya benzemez aile ile yaşamak özgürlük bir nebzede olsa kısıtlanır
(8 puan) tarafından
Annesi babası yok canım sadece babanesj dedesi vade onlarda artık kaç gün bakarlar buna bilmem umrumdada değil zaten kendi düşn ağlamaz
0 oy
tarafından
Of bu erkekler neden bu kadar doyumsuz. Hakkında hayırlısı olsun 
(8 puan) tarafından
Amin inşallah canım :((
0 oy
tarafından
Madem bebeğin yok ardına bile bakma. Bir yapan ikiyide yapar.
(8 puan) tarafından
Tabikide yapmiycaginin asla garanti yok herşeyi geçtim o bunu yaptı artık
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın cehenneme kadar yolu var
(8 puan) tarafından
İnşallah:((
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Evli adamların arkadaşlarıyla otelde ne işi var ya. Allah yardımcın olsun canım inşallah hakkında hayırlısı olsun. 
(8 puan) tarafından
İnşallah canım:((
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın Allah'tan çocuğun yokmuş. Allah yardımcın olsun.
(8 puan) tarafından
Saol canim:(((
0 oy
tarafından
Helal olsun canim aldatıldığı halde susup oturanlardan olmadigjn için en iyisini yaptin
(8 puan) tarafından
Hayir asla susmam o kadar gurusuz degilim ben saol canim :((
0 oy
(4,148 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun heralde çok eski evli değilsin sana ne doymuşta gözü başkasını arar olmus böyle bana kalırsa aklını kullan çocuk yokken boşa gitsin yoluna bak daha miden almaz başkasının koynuna girmiş adamla aynı yatakta yatmaya yüzüne bakmaya 
(8 puan) tarafından
Şu an midem onu görmeyi bile kaldirmiyo aynı yatakmj asla bugün kurtulucam bundan kesin
(8 puan) tarafından
5 yıllık ewliydik ama 5 yıllım boşu boşuna çöp oldu
(4,148 puan) tarafından
Hic üzülme canım bırak o üzülsün kahrolsun senin gibi temiz helal karısını elin o.rbusu için kaybetmiş
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Arkana bakmadan kaç senin elini kolunu bağlıyacak bir çocuk da yokmuş canım
(8 puan) tarafından
Öle yapicam canım zaten ailem geliyo ilk dilekcemi vericem ordanda annem gile gidicez
0 oy
tarafından
Cocuk yokken kurtul ben kurtulamiyorm :(( Allah yardimcin olsn 
(8 puan) tarafından
Ah bacım keşke kaderimiz böyle olmasaymjs Allah yardımcın olsun seninde
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Allah'ın işi canım bak Rabbim hemen çocuk vermemiş sana başına böyle şeyler gelicek die güçlü ol affetme derim ben 
(8 puan) tarafından
Asla affetmem kendi düşen ağlamaz
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Haklısın cnm alisan hep yapar çocuğun yok boşan bencede allh yardım cin olsun umarım ailem destekcidir
(8 puan) tarafından
Çok şükür ailem arkamdan canım iyiki varlar
(1,015 puan) tarafından
İyi o zaman cnm şükür yoksa senin için zor olurdu
(8 puan) tarafından
Evet canım :((
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım. 

(8 puan) tarafından
Amin canım :((
0 oy
tarafından
2 gece gelmemek nedir eve zaten durum bas bas bagiriyor.

Cocugun da yokmus en dogrusunu yaparsin derim ben de.
(8 puan) tarafından
Ewt canım en doğrusu bu
0 oy
tarafından
Hakkında hayrlısı olsn canm
(8 puan) tarafından
Aminnnnn canım :((
0 oy
tarafından
Nediyim kuzu Allah yardımcın olsun
(8 puan) tarafından
Aminnnnn inşallah canım :(