0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Neoldi sonrasindaa

7 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Tekrar yapıyolar yeni doğanlarda ilk teste kalması normal sayılıyo
tarafından
Ilkte sağ kalmıştı ikincide ikiside kaldı
(33 puan) tarafından
Hiç canını sıkma dediğim gibi normal hem doğum sıvısı olabiliyo hem hareketlilikten kaynaklı sonuç yanlış çıkabiliyo. sen bebeğini güzelce doyur uyut öyle yapsınlar testi
tarafından
Hiç kipirmadamadan uyuyoduuuu:((
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaldımi canim özele gel yoksa aynı durumdayız kaldıysa
0 oy
tarafından
Kaldımi canim özele gel yoksa aynı durumdayız kaldıysa. 
tarafından
Yenidogan taramasından kaldım ilkten sağ kalmıştı ikinciye girdim ikiside kaldı tekrar çağırdı yine kalırsa beraya gonderir büyük ihtimal
tarafından
İki kere kalmış canim yani gecemesse offf ibslalah geçer ya erken farkına varmışsiniz konuşur yatislariyla aynı olur merak etme
tarafından
Snaa ne dediler
tarafından
Benim bebeğimde iki kere kaldı sonra tekrar gittik yine kaldı geçemedi ve üç kere versus gittik beradada kaldı hepsinden ve şuan geçici cihaz takıyor bakalım sonra ne olacak koklear imlantmi yok sa cihazla mi devam edecek profesör ve uzman Doktorlar karar verecekler
tarafından
Senine tepkisi nasıl duyuyormu seni anlarsın zaten elini pat diye saplat eğer ağlarsa irkilirse duyuyordum yoksa yapacak bisi yok amaliyatla duyuyorlar işte anlıyorum seni şuan çok üzülüyor sundur ama bende geçer diye bekledim ama malesef canim iki kere kaldıysa gecemiyor lar ben çok ısrar ettim  üçüncüyü yaptırdım yine kaldi
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Evet benim kızım ikisinden de kaldı 15-20 gün sonra tekrar götürdüm kızım durmadigi için yine kaldı sağolsun doktor dedi bir daha gelip yorulma bebekelr kafalarını oynatıp rahat durmadigi için kalıyorlar çoğu zaman git kızını uyut getir dedi gittim emzirdim yarım saat uğraştım uyuması için uyudu götürdüm ve hemen geçti . 
0 oy
tarafından

Kalmadı çok şükür ama özele gitmiştik sanırsam devlette öyle oluyo 

0 oy
(457 puan) tarafından
Bera testinde de kalırsa cihaz takar benim kızım gibi : ( 2 yaşında 1,5 senedir kullanıyor gerçekten duymuyor cihazsiz sesleniyoruz bakmıyor cihazsiz .
tarafından
Nasıl cihaz o
(457 puan) tarafından
Işitme cihazı canım
tarafından
Senin de yenidogan işitme taramasında kulakları kaldı mi
0 oy
(1,075 puan) tarafından
İlk doğduğunda kalmıştık biz göbek bağı düşünce banyo yaptırın 3 gün sonra getirin dediler gittik temiz çıktı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 140 göst.
18 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde birerkekannesii41 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 850 göst.
0 oy
1 cevap 40 göst.
18 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,708 soru

11,398,708 cevap

34,923 kullanıcı

...