0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Eşim hava deniz ve kara kuvvetleri sözleşmeli er alımına başvurdu gitmeyi mülakata gidecek acaba eşi sözleşmeli er olan varmı varsa önerir misiniz

6 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından
Benim eşim canım
(37 puan) tarafından
Hangisinde peki havami deniz mi kara mi onerir misiniz hayatınız değişti mı peki
(106 puan) tarafından
Bana göre Deniz olması daha iyi ama bu mesleği seçme konusunda Hayır zorlukları çok fazla Allah yardımcın olsun canım asker eşi olan bilir
(37 puan) tarafından
Mülakatı gecerse belli olacakmış teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
düzenlendi
7 sene dayanirsa yüklü tazminat alır ama karacı olması daha iyi canim fakat zorlukları evet var rütbesi düşük artı eve çıkamiyor andoroid yasak bunlara dayanabilirse 7 sene yapsın tazminatını alsin bıraksın sonra
(37 puan) tarafından
Ben doğuya giderse onsuz yapamam diye karaya gitmesini istemiyorum yinede hakkımızda hayırlısı
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Izmirde havaciydi bıraktı benim eşim 2 sene önce eve çıkmak yasaktı maaşı daha düşüktü  çarşamba akşamı geliyordu persb. Sabahı gidiyordu cuma akşamı geliyordu pazar akşamı giderdi kötüydü o zamanlar şimdi biraz daha düzeldi herhalde, jandarma uzmanlığına  başvuru yapsaydı ya kpss ye girmedi mi
(37 puan) tarafından
Kossye girmeyi unutmuş geçen sene önümüzdeki sene girecek inşallah yoksa oda jandarma uzmanlık istiyordu
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim eşim evlenmeden denizciydi güya ama Hakkari Kuzey Irak Suriye Urfaya yolladılar göreve
(37 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Benimki 2 yıl oldu bırakalı 3 yıl sonunda sözleşmeyi yenilemedi ve tazminat aldı 
(37 puan) tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Kara kuvvetlerinde biraz aile vs olmadigu için bunalirsin ama idare ediliyor birde şehir şehir gidiyorsun mesela yeni yerler vs :) bazen esin görevde olduğunda tek kalınca vs sikinti yapmazsan bence rahat.
(37 puan) tarafından
Kara kuvvetleri doğu çıkarda beni götüremez diye istemiyorum
(106 puan) tarafından
Kars olursa harika olur emin ol senide getirir korkma kız bende karstym
tarafından
Ev görülemez garnizon olsa bile sıkıntı olmiyor bı kaç asker eşi var bı müddet idare ediliyor en azından şu sartlarda kendinizi bı kaç yıl sıkar eonrasi rahat edersin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 121 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Princess_s mother (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 471 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 117 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynep bzkrt (126 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı