0 oy
222 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (350 puan) tarafından
Bu ay famera kullandım bugün yumurtama baktı büyümüş. Yarın yine bakacak eşimden de spermiyogram istedi biz yarını beklemeden baktık sonuca normal morfolojili sperm %1 çıktı en az %4 olmalı diyor referans değerinde.

Eşi böyle olup hamile kalan var mı kızlar? Varsa aşılama mı tüp bebek mi oldu 

2 Cevaplar

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Morfoloji en az 3 olmasi gerek diye biliyorum yanlış hatırlamıyorsam canm esine keçiboynuzu suyunu icir faydasını görürsün bunun için hatta saracoglunun kurleri var bakmanı tavsiye ederim 
(4,853 puan) tarafından
O hareketlilik sayısı olmasın canm
Esin gözüktü mu doktora varikosel varmı
(350 puan) tarafından
Daha önce varikosel ameliyatı olmuştu ama şuan sıkıntısı devam etmiyor diye söyledi doktoru iyileşmiş gayet iyi demişti işte en son geçen ay kontrolde. Valla kafam allak bullak oldu kendi derdim ayrı eşimin sıkıntısı ayrı geldi. Bize nasip olmayacak galiba
(4,853 puan) tarafından
Ameliyattan en 6 ay sonra düzelme oluyor ne kadar oldu
Oyle deme canm bunlar sınav
(350 puan) tarafından
Ameliyat olalı 3 4 yıl olmuş canım. Bişmiyorum da inşallah öyle Olmaz. Allahtan bir mucize bekliyorum artık başka umudum yok
(4,853 puan) tarafından
Değerlerine baktırsin canm sende de sıkıntı varsa sende tedavini ol pes etmeyin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben olsam senin yerinde tüp bebek yaptırırdım ki şuan transfer oldum..

Spermler için özellikle seçen bir alet  var en iyi kaliteyi o kendi seçiyor daha yüksek kalma imkanın birde saglikli olup olmamasi takip edilebiliyor hücre bölünmesine bakarak sadece maddi biraz fazla buluyor 20 bin gibi

Tabi tutma olasiligi  garantisi yok ama şansın yüksek yinede
(350 puan) tarafından
Yarın doktor ne derse ona göre bakacağım artık.
İnşallah sizin de tutar Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
tarafından
Amin canım paran varsa hiç uğraşma direk tup bebek dene derim aşılama ile ugrasma
(350 puan) tarafından
Ücretleri konusunda bilgim yok, en azından tüp bebek derse bi çaresine bakarız gerekirse kredi çekeriz bu sene olmasa da kredimiz bitince bakarız. Benim yumurtam gelişmiyordu şimdi benimki gelişti eşimde sıkıntı çıktı vakti değil demek ki diyorum ama gönlüm de razı değil

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 370 göst.
0 oy
2 cevap 72 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 161 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynepagd (357 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,477 cevap

34,884 kullanıcı

...