+2 oy
172 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Sürekli bi çarpıntı hali anksiyete yaşayanlar çarpıntı lar nasıl oluyor devamlı mi yazarmısın iz 

7 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Geçiyor canım işte ama biraz zaman alıyor 
(59 puan) tarafından
Çarpıntı oluyor muydu sizde biraz bahseder misiniz
(2,291 puan) tarafından
Oluyordu bide nefes darligi canim cok zor oluyo
(2,291 puan) tarafından
Ilac kullaniyorum ben
-Reklam-
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Elin ayağın titrer kalbin cok cok hızlı çarpar nefesin kesilecek gbi olur hızlı nefes alıp verme ihtiyacı hissedersin derin derin boyle bi soguk ter gelir vücudun karıncalanır 
(59 puan) tarafından
Geçtimi sizin ki
(3,399 puan) tarafından
Ilaç kullanıyordum kuzum hamile kaldım youtoube de beyhan budak i takip ediyorum tavsiye ederim ben co agir geciriyordum sakinleştirici igne yemeden geçmiyordu şuan cok rahatim
0 oy
tarafından
Benimde sürekli oluyor 
(59 puan) tarafından
Çarpıntımi canım
tarafından
Evet panik atak var bende
0 oy
(235 puan) tarafından
İlaç kullanıyormusun kardiyoloji ye git çarpıntı için ilaç Yazar 
(59 puan) tarafından
Çok gittimi canım çok şükür kalpte bi sıkıntı yok çarpıntı psklojiik diyorlar ama ben yine de bu kadar çarpıntıya kalbime bişey olacak diye korkuyorum
(235 puan) tarafından
Kız ben napim 38 haftalık hamileyim yatıyorum kalkıyorum çarpıntı inan aynı şeyleri düşünüyorum şuan birde korona atlattim sen benim halim i düşün panik atak anksiyete takıntı var bende de
(235 puan) tarafından
Dideral diye çarpıntı ilaçi duymuş tum yazmadimi doktor
(601 puan) tarafından
Az once yaşadim kalbim küt küt sanki vücudumu kontrol edemiyor gibiydim şuan uzandım o halde yazıyorum enseden bi baş ağrısı terleme bulantı ah bu panik atak anksiyete neler yapıyor neler
(235 puan) tarafından
Elini yüzünü yıka dışarı çık nefes egzersizleri yap limon lu su iç otur biraz kafanı dagitticak şeyler yap cnm
0 oy
(119,338 puan) tarafından
sanirim antidepresan tarzi ilaclar var kullandinizmi cok zor bi rahatsizlik allah yardimciniz olsun
(59 puan) tarafından
Yok kullanmadım rabbim fırsatta vermesin tek sorun çarpıntı anı korkuyorum biraz
0 oy
(435 puan) tarafından
Surekli değil ara ara olur bende de ama çok kötü olurum yani o an öldüm sanırım kalbim yerinden fırlayacak gibi hızla atar nefes alamam bile en son kardiyolojiye gittim kalp atışı takibi yaptılar bir gün boyunca cihaz üstümde takiliydi ritim bozukluğu demisti doktor ama ilaç vermedi yine de arada yaşarım panik atagi söylemiyorum bile çok fenaa 
(601 puan) tarafından
Bu rahatsızlık olduğunda midenizde bulantı da oluyor mu
(435 puan) tarafından
Evet kalp krizinden şüphelenmistim hemen doktora gitmiştim sabahına ama sadece ritim bozukluğu dedi ilaç vermemişti yine ara ara oluyor ama sadece çarpıntı yapiyor sonra geçiyor
0 oy
(601 puan) tarafından
Arkadaşım nasıl oldun benim çarpıntı tuttu yine elim ayağım boşalıyor midem bulanıyor tuvalet ihtiyacım geliyor anlamadim nasıl birşey bu sen nasilsin
(59 puan) tarafından
Sürekli bi çarpıntı hali varmı kalp atiminiz sürekli bi hızlı mı
(601 puan) tarafından
Evet canım
(601 puan) tarafından
Çarpıntıdan başka ne gibi şikayetin oluyor
(59 puan) tarafından
Sıcak basması yoğun korku
(601 puan) tarafından
Kuzum sen panik ataksın sanki hep her şeyin en kötüsü geliyor dimi aklına

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
16 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekk123 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mrk4238 (59 puan) tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...