0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
kızım 32 aylık 4 ay sonra 2 bitiyor 14.500 gram Sizinkiler nasıl 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
28 aylık 15 kilo 
-Reklam-
0 oy
(3,872 puan) tarafından
29 aylik 12.5 falan 
0 oy
(2,379 puan) tarafından
benmkıde 32 aylık kızım 16 5
0 oy
(913 puan) tarafından
26 aylık 13 kg 
0 oy
(24 puan) tarafından
30 aylık 17 kilo 98 cm her bebek farklıdır sizinki normal 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
27 aylik 13 buçuk kilo 
0 oy
(5,016 puan) tarafından
33 aylik 19 kilo

Ama boyu 103 zayıf duruyor o yüzden 
(5,016 puan) tarafından
Cok acikmissa TV falan izlemeden yer ama ara öğün yapıyorsam TV izler öyle yer bir de sana bir tavsiye vereyim elimde yiyorsa ver gitsin etraf batar diye şey yapma benim oğlum elinde çok yer elma armut havuc poğaça muz bende veririm yesin yeterli belki öyle öyle kilo aldi
(2,379 puan) tarafından
benmkode öyle özellıkle döner flnnoldugunda TV istemez TV izlerken bile agzından cıkardgıı oluyor ki yemekelrden herşeyi yer mi öyle özel ne yaparsan mesela arapgun olarak ben muhallebleri bıraktm bazen abur cubur da veriyorm napym:( yo veriyorum eline etraf batar diye düşnmüyorm ama benmki oyuna ceviriyor mesela pogaca yiyor yarısını ufalıyor meyveli süt içiyor yarısını heryere dökuypr o gun meyveli pudgın yedi kollarına bacaklrıns hep sürmüş :(((  eline cok verrm ondanda hiç işim bitmez benm cok yoruyor bu sekilde hani ufalamasa dökmese bilerek kızmamda bilerek yapıyor havuc fln da verrm ceviz fındık eskiden onlsrıncol guxeşmyerdivsmdi az az
(5,016 puan) tarafından
Yok canım herseyi yemiyor benimkide sevdiklerini yapıyorum mesela yayla çorbası çok sever pilav yer kelle paça yer mercimek köftesi falan sever bazen sütün içine ekmek doğrar şeker koyar veririm öyle de yer. Benimkide asla döneri ağzına almaz mesela bu aralar elma yi çok sevdi ne zaman isterse veriyorum patates havslamasi da yer aklıma bunlar geldi evde kek falan yap öyle ver yani değişik değişik dene
(2,379 puan) tarafından
peki sebze yemegı yer mi bakliyst yer mi inanırösn ben kurıfaslye yı bile hala yogurdun içine gizleyip veriyorum ve ögğnde cprba olmazsa asla yemez ac ksldo demektir ..kek yaptn bi ara öyle süte fln ekmek asla dpgramaz wlla her gun sut veriuprmsn ,ç su mryveli sütlerden de veriyormsn
(5,016 puan) tarafından
Bakliyatla pek arası yok çok çok nadir yer oda pilava karıştırmam lazım. Ben kapıya sütçü falan geliyor ya ondan veriyorum bazen torkunun sütü.
Ara sıra abu cubur veriyorum çok az oda sınırı var
Mesela dün yemekte mercimek çorbası hamsi salata vardi yemedi salatanın suyuna az ekmek bandı kalktı bende zorlamayın gece yatarken acikmis çorbaya ekmek doğradim eksi sever biraz limon sıkarım yedi yatti yani zorlamiyorum çünkü bende çok yıpratıyorum oyle
0 oy
(1,207 puan) tarafından
20 aylik 16 küsür kilo 
0 oy
tarafından
24 aylik olacak 13.100 ,  300

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
6 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.