+1 oy
1,282 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Cok merak konusu olmaya başladı bende nedense acaba bizde mi problem var doktora mı gitsek diye düşünüyorum 

98 Cevaplar

0 oy
(100 puan) tarafından
3 sene sonra oldu kuzum ne zaman stres yapmayj kestim o ay hamile kaldım
(439 puan) tarafından
Eminim beni de en çok stres etkiliyor
(100 puan) tarafından
Stres yapma akışına bırak zamanı vardır olması için kuzum ben stresden bir çocuğumu kaybettim karnında öldü 3 aylıkken
(439 puan) tarafından
:( rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın daha doğmamış olsa bile kalbinin atışını duymuş olmanız bile yeter şimdiki evladinizi size bağışlasın inşallah acısını göstermesin rabbim
(100 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah'ım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(603 puan) tarafından
Hemen o gün :) evlenmeden önce prolaktin hormonu yüksekti. Dr. Bu değerle olmaz gel tedavi edelim öyle dedi. Biz de nede  olsa aolmuyormuş dedik. Tüm aileye açıklama yapa yapa bir hal olduk. Öncemi oldu diye :)
0 oy
(788 puan) tarafından
Problem yok tabi kız çok erken daha. Yumurtlama dönemlerini takip et illaki olacak ve en önemlisi kafana takip illa hemen olacak diye düşünme akışına bırak. Ama gerçekten daha çok erken olmuyo demek için hiç kafana bile takma bence
0 oy
(85 puan) tarafından
Evlendiğim ay hamile kaldım cabım hiç regl olmadım 
0 oy
(675 puan) tarafından
9 ay sonra oldu canim bizde hiç korunmadık çok kafama takıyorum adet düzensizliğim çok vardı 3 ay falan olmuyordur bazen bende tam soğan suyu içecektim dedim yine bi doktora gideyim sonra kasıklarım ağrıyordu belki enfeksiyon vardır diye Dr rahim duvarın kalınlaşmış dedi test yaptın mı hiç evde yaptım negatif çıktı dedim sonra kan alalım dedi sonra tedaviye başlarız sonuc çıktı hamileydim kafama takmayı bıraktım oldu çok şükür Rabbım sanada en yakın zamanda tattırır inşallah bu duyguyu
0 oy
(636 puan) tarafından
Ne ayı kız ilk gün hamile kaldım. Düğün haftam da regl olmuştum. Kınadan 1 gün önce bitti regl. Evlendiğim gün kalmışım valla. Hormonlar tavandı harelde :) 
0 oy
(4,220 puan) tarafından
30 ay sonra:D
0 oy
(676 puan) tarafından
Ilk ay yaa ama olsun iyiki var sıpa 
0 oy
tarafından
Biz 1ay korunduk sonra birakik korunmayi hemen hamile kalmisim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
1.5 yıl içinde  hamile kaldım ay değil  yani:)
0 oy
(940 puan) tarafından
1 yil sonra canim sizde sorun yok kuzum nasibi hayirlisi oldugu bi gun var
0 oy
(96 puan) tarafından
Bizimde 1 ay sonra oldu şuan ikinciyi istiyoruz bi turlu olmadi 5 ay falan oldu 
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Balayında 2 sinde düğünüm oldu 4nde hamile kalmışım:D

0 oy
tarafından
İlknay hamile Kalan bahtsiz bedevi:/
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben 1 eylul 2020de ewlendim 21 eylulde hamile oldgmu ogrendm suan 5 bcuk aylk kizim war saka gbi ewlendkten 20 gn snra hamile oldgmu ogrendm şok olmstuk ne cabuk die ;)
0 oy
(265 puan) tarafından
2.5 ay sonra hamile kalmişim
0 oy
tarafından
İlk 1 sene hamile kalma olasılığı %85'dir. Ben gittim 1 sene olmadığı için hiçbir işlem uygulayamam dedi. Zaten 11. Ayımız da hamile kaldım 
(439 puan) tarafından
İster biraz sabırsizlaniyor birde cok isteyince
tarafından
Çok kafana takarsan olmaz zaten biraz kafandan at bak nasıl o ay hamile kalacaksın
0 oy
(2,471 puan) tarafından
1.5 yıl sonra kalabildim 
(439 puan) tarafından
Hep stres olmadı mı
0 oy
(55 puan) tarafından
14 ay sonra :) 
0 oy
(309 puan) tarafından
İlkini 1sene sonra isteyerek ikinci 5ay sonra isteyerek 
(439 puan) tarafından
Valla inşallah bende olursam ilkinden hemen sonra 2.gelsin hatta ikiz olsun insallahhh
(309 puan) tarafından
Öyle değil cnm yanlış anladın ben iki evlilik yaptım ikinciyle hala evliyim ikisinden de ayrı çocuklarım yani bence enaz bi evlilikte 3yil geçmeli evlendikten sonra karşındakinin karakterini iyice öğrenip tmm bunla olur demen için malum kavun sanıp kelek çıkan insanlar var ben ikinci çocuğumu keşke hemen yapmasaymisim çok pişmanım babasından ama sen guveniosan eşine Allah gönlüne göre versin diyim
(439 puan) tarafından
Şimdi doğrusunu anladım o açıdan bakınca evet çok doğru karşıdakini tam anlamıyla tanımak lazım ama eşimi tanıyorum güveniyorum ve ikimizde çok istiyoruz o yuzden ama sizide Rabbım üzmesin hicbir zaman keske dedirtmesin Rabbım gönlünüze göre hayırlısını versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 4,363 göst.
5 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Rukiye123as (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
0 oy
54 cevap 1,165 göst.
31 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 616 göst.
14 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu