+1 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Benim kızım daha yeni yeni kendine geldi balgamı kaldı sadece uyurkende zor nefes alıyor. Noldu bu bebeklere böyle herkesin bebeği cocuğu hasta bu aralar. Allah hepsine sifa versin çok üzülüyorum 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
benimkide hasta balgam öksürük kaldı:-(   havalar soğuduğu için diye düşünüyorum 
(394 puan) tarafından
Benimkide çok öksürüyodu simdi balgamını atamıyor uyurken zor nefes alıyo ya
tarafından
benimki de aynı durumda bazen midesi bulanıyor yediğini de çıkarıyor
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Benim kızım da hasta balgam öksürük grip ortalıkta bı salgın var 
0 oy
tarafından
okul acildigindan beri evde oksuruk sesi var antibiyyotik iciyodu en son bgn goturdu yine babasi nedir bu hic grcmiyor diye baska bir yere zaturre demis.. cigere inmis, milet calisiyo hasta cocugu okula yolluyo ee hassas bunyelerde hemen hasta.. su kis bitsin Allah in izniyle
(1,363 puan) tarafından
Evet, okadar haklisin ki... kimse kimseyi dusunmuyor ve bu yapilan bencillik. Benim oglan 40 günü geçti hasta. 14 eylulde acillik olduk, krup icin hava tedavisi olduk, ilk kez kortizonlu ilaç verildi... 14 eylulden beri davul gibi öte öte oksuruyo ama bogazi parcalanmişcasina bogüre bögure. Ben cocugumu 10 gün gondermedim. Tam okullar acildi iste 1 hafta sonra hasta oldu. En azindan o bulaş suresi, kuluçka suresi bitti oyle gonderdim. Cumartesi gunu goturdum doktora tekrar çok şukür ciger tomogrofisi temiz cikti, kan sayimlari iyi ama hala köh köh öksuruyo, allerjik astim dedi ya valla yeni cikti bu hastalik. Gelene gidene astim diyolar... Allahim dermansiz, sifasiz hastalik vermesin...
tarafından
amin bnm kiz 3 yasinda da butun kisi hasta gecirdi o donem bize de alerjik astim dediler sonra alerji doktoruna gittik test yapti etti hicbisi yok dedi neden oldugu anlasilmadi tabi bir ay kdr rahatlamasi icin toz ilac verdi yine de kullandik o astik ilaclarini ama  astim degil dedi, o kistan sonra normale donmustu bu kis bir daha basladi okul saolsun.. astim degil cocuklar ama gecmeyen bronsitlere hep astim diyolar
(1,363 puan) tarafından
Bronşit ile bronşioliti mi karistiriyorlar ne yapiyolar bilemedim., cigerine inse rontgen de degil daha iyisi tomogrofi çekildi,. Nebuluzatörle hava veriyoruz iste 1 hafta sonunda doktora haber vericem, oksurugu kesilirse astimdir falan dedi.
tarafından
ahh Allah kolaylik versin cnm bende kullandim o hava makinasini insallah cabuk gecer bu kis
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benimki de bugün hastalandi bronşit başlamis doktor salgın var dedi bütün çocuklar hasta dedi noluyor böle anlamadım
(394 puan) tarafından
Benimkide hafif bronsit olmus ilaçlarla kendine geldi Biraz
(1,037 puan) tarafından
Bizde ilaç tedavisine yeni başladık birde buhar makinesi aldırdı çabuk ilerler çok dikkat edin dedi çok korkuttu beni HC başıma gelmemisti
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Büyük bı salgın var tanıdığım bütün çocuklar hasta benimki de dahil 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Kış gelmeden kişi getirdik okusuruk hirlti hepsi var burun akıntısı
0 oy
(7,684 puan) tarafından

Benim oğlum da hasta iştahsız dr antibiyotik verdi :'(

0 oy
(1,621 puan) tarafından

Benimki de geçen hafta hastalandı abisi okula getirdi ondan geldi hatta peşine de ben hastalardır kovid çıktı :ermm: 

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benimkiler de hasta öksürüyor burnu akıyor doktora gittik buhar verildi antibiyotik bi iki ilaç verdi.  Bişey yemiyo midesi bulaniyo atıyor. Rabbim şifa versin 
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız 1 aydır hala iyileşme yok doktor burnuna serum sık calpol ver deid burnu geçti ama sabah yine aynı oluyo 
0 oy
tarafından
Öksürük ve balgam iki çocuğum dada var
0 oy
tarafından
Ay duygularıma tercüman oldun Allah razı olsun benim bebeğim hala 4 aylık ve öksürüyor çok fazla ne yapsam acaba 
0 oy
(79 puan) tarafından
Salgın var canım benim iki çocuğunda hasta aynı zamnda bende hastayım eşimde yeni atlattı 
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Şuanda benim oğlum da felaket öksürüyor yaaaa offff geçmiş olsun 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Benim oğlum da hasta yaa 3 aydır toparlanamadı bugün de sesi gitti çocuğun travesti gibi çıkıyor yarın doktora gidicez bakalım 
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Hiç hasta olmayan kızım ana okuluna başladığından beri her hafta hasta oluyor. Bu hafta okula göndermeyeceğim. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Balgam için soğuk sıkım keçiboynuzu özü sabah akşam içir hemen balgam atıyo. 2 gündür veriyorum bugun hapşırırken bütün balgamı attı. Nefesi için saf nane yağı ve saf kekik yağını kaynar suya koy yattıgı odaya koy
(612 puan) tarafından
Yarın hemen deneyeceğim İnşallah faydası olur. Ne kadar iciriyosunuz acaba, kızım onaltı aylık
(25,224 puan) tarafından
Benimki de 17 aylık 1 yemek kaşıgı veriyorum sabah aç karnına ve yatmadan önce
(394 puan) tarafından
Sağol yaparım hemen allah razı olsun
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Biz geçen haftayı hastane de geçirdik doktor Türkiye geneli değil dünya geneli bir salgin var havadan kapıyor çocuklar dedi canım aciller çocuklarla dolu 
0 oy
tarafından
Tabiki her halimize şükür ama benimkiler de aynı. Ya birde büyük iyileşiyor gibi küçük başlıyor küçük iyi gibi ortanca başlıyor. Geem iki kızım iyi gibiydi sonra ortanca kızım başladı gene. Bugün de yine oğlan burnu tıkalı ...:((( Geçmiyor ya bı salgın var evet benimde tanıdığım bütün herkesin çocuğu böyle
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Kuzum hem ben hem bebeğim hem eşim hastayız :(

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 397 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minikii (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 259 göst.