0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar bir yaşında bebeğim var burunu tıkalı serum felan var ama fayda etmiyor çekiyorum ama cektirmiyor başka türlü nasıl açabilirim burnunu neyle açabilirim bilen nolur yardım etsin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım gece vaş ucuna soğanı böl ğstğne karanfil koy açıyo yani dene istersen ben hep öyle yapıyorum
(860 puan) tarafından
Akıntıyı afedersin sümügü de açar mı canım evde karanfil yok ama sabah alırım uyurken koysam olur gubduz dimj
tarafından
Olur karanfilsizde koyabilirsin şimdi
(860 puan) tarafından
Sağol canım
tarafından
Şifa olsun İNŞALLAH
(860 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Saf nane yağı ve saf kekik yağı al kaynar suyu bir kaba koy ve bunlardan 3-4-5 damla kadar damlat yattıgı odaya koy baş ucuna doğru bana dua et :) ❤️ 
(74 puan) tarafından
Sadece kekik yağı işe yarar mı benim bebeğimde gripte gece arada burnu tıkanıyor ve uyanıyor uyanınca çok huzursuz ve huysuz oluyor sonra geri uyumuyor evde şimdi kekik yağı var onla yapsam olur mu
(25,224 puan) tarafından
Aktarda satılıyor, sade kekik yagı da olur
(74 puan) tarafından
Nasıl yapicam peki ne kadar suya koyayım mesela bir bardak sıcak su yeter mi
(25,224 puan) tarafından
2 bardak kadar kaynar suya yapıyorum ben kaynar olsun ki su çıkan buharı odayı sarsın. 5 damla koyabilirsin
(74 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(488 puan) tarafından
Burnunu actin diyelim sogani bas ucuna koy sonra viksten azicik burnunun kenarlarina suruyorum vede basini hafif yastikla destekleyp uyutuyorum tikanmiyor olece

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 65 göst.