0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geçen çarşamba vermiştim sağlık ocağında 3 haftalık hamileymisim ama çok yeni dedi 20cgun sonr agel tekrar kan ver dedi değerlerim çok dusuktu adet günüm gelmemişti ondan galiba bugün adet günüm normalde . Bir hafta geçti kan vereli yarın tekrar versem değerler yükselmiş midir beklim mi yoksa ona göre bakaacak.hastane gideceğimi soylicek mis

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde hamılelık testı varsa yapabılırsın koyu çıkarsa ıkıncj cızgı değerin yukselmjs demektir
tarafından
Kaç haftada kesin duyuluyor cnm
tarafından
Ben 5. Haftada gıttım duyamadım 7. Hafta duydum. 2. Çocukta kesınlıkle 8. Hafta gıdıcem ılk kontrole boşuna gerılıyor ınsan
tarafından
Evet cnm kesinlikle haklısın insan boş dönünce kötü his ediyor benimde 2inci gebeliğim ama insan korkuyo sağlıklı gebelikli değilmi bilmiyorum korkuyom işte
tarafından
Ben 5. Hafta gıttım lanet bır doktora denk geldim kan tahlılerım yanımda hamıleyım bellı değerlerim yüksek bana dıyo kese meşe yok hamıle degılsın ya dıyorum degerlerım var valla ben bılmem yok kese eşime dedım amaaan boşver bunu ben bılıyorum hamıleyım dedım teee 9. Haftada gıttım doktora kese de bebekte gözüktü kalbını bıle dınledık :)
tarafından
Hey Allahım ne biçim doktormus giz bu deli mi ne .öyle yapıp basdan saviyo işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Normalde bir gün degil bir gün kan verilir degerler iki katına çıkmalı sen simdi versen tabikide normalde bayaa yükselmiş olması gerek kuzu 
tarafından
İnsalla canım Saol  yarına randevu aldım gidip vereyim
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin kuzum
tarafından
Amin canım çok Saol Allah razı olsun insalla sağlıklı gebeliktir ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikkedi (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
25 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 77 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Nagiiiss (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 183 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,198 puan) tarafından soruldu

384,991 soru

11,514,654 cevap

35,174 kullanıcı

...