0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından

image

ablam geçen sene 300 e şöyle birşey aldı üstünde oturmalı çok güzel duruyor birde kalın sıcacık tutuyor bu tarz birşey istiyorum ama nerden bulabilirim ki

8 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Klasik kaşe model her yerde bulursun cnm
(594 puan) tarafından
Nerde mesela ?
(7,972 puan) tarafından
Normal magazalrda fln
(594 puan) tarafından
Mağazalara gidemiyorum netten alcam canm
(7,972 puan) tarafından
Sefa merve modaselvime fln bak cnm
(594 puan) tarafından
Baktm da hep belde bağcıklı o şekilde istemiyorm ya bulamadım orda istediğim modelden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bak ben bundan almıştım 2 sene önce çok şık duruyo beğenerek giyiyorum canım. Manken uzun ama o kadar kısa olmuyo ürünün boyunu sorup ona göre bakabilirsin

https://ty.gl/15orpvphos
(594 puan) tarafından
Yok canm ya tesetturluyum en az dizime gelmesi lazm hem modelini de pek sevemedim :)
tarafından
Zaten bitmiş canım sevsen de yok :)) üstte çok şık duruyo aslında ama trendyola kaşe kaban yaz çıkıyo mutlaka
0 oy
(4,255 puan) tarafından
Bende de var ama hic sıcak tutmuyo bi de sıcak sehirdeyim, soğuk bi iklimdeyseniz tavsiye etmem
(594 puan) tarafından
Canm ben giydim 1 defa çok sıcak tutuyordu kış ortasında. Senin sanırım ince olmali
(4,255 puan) tarafından
Yaa bende alirken gayet sıcak tutuyodu :D incede degil baya da para verdim ama ne bileyim eski kabanlarim daha sıcak tutarmış onu anladim :)
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Vala aynısını aldım ilkbaharda indirimde idi 300den 100e düşmüştü çok güzel aynı model aynı renk aynı kalınlıkta şuan sezon başı ama pahalı olur 
(4,759 puan) tarafından
Sanmıyorum kuzum küçük bir yer
(594 puan) tarafından
Resim atacaktın :)
(4,759 puan) tarafından
Oy kuzum kusura bakma ya inan günüm öyle yoğundu hiç giremedim yarın unutmazsam atarım hatırlat zahmet olmazsa
(594 puan) tarafından
Yok canm ne zahmeti sana zahmet olacak aslında :) benimde günüm yoğundu canm sorun değil hiç anca yazabildim yarın hatırlatırim ama
(4,759 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Kaç beden giyiyorsun 
(594 puan) tarafından
Niyeki canm :) L olur sanırsam
tarafından
Modasenada 60 liraya kaban var su anda indirimde ama 42 neden yazık ki bana olmaz alamadım içim alev alev :))))  sen al bak belki begenirsin
(594 puan) tarafından
Cnm linkini atarmisin zahmet olcak ama hangisine diyorsun bilemem :)
tarafından
Almislar canım bulamadım linkini baktım yoktu
0 oy
(38 puan) tarafından
Trendyolda var canım 
0 oy
(176 puan) tarafından
Neredesiniz acaba bizim burda ebrar giyim var instagramda sayfaları var kaliteli bir mağazadır internet satışı mevcut istediğiniz modeli gördüm orda canlısını 
(594 puan) tarafından
İzmir canm sizin ora neresi ben Instagram'da bakmak isterim link varmi canm acaba sitenin
0 oy
(4,759 puan) tarafından

Benimki böyle kuzum 

image

image

(594 puan) tarafından
Aaa yok canm ben bunu da biliyorum. Eltimde var bunun aynısı. Benim paylastıgim la bu aynı değil :) teşekkürler bu arada paylaştığın icin Zahmet oldu
(4,759 puan) tarafından
Yok canım ne zahmeti sen önden fermuarlı mı istiyorsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 96 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
0 oy
2 cevap 271 göst.
28 Nisan 2021 Moda kategorisinde Esraalya (1,175 puan) tarafından soruldu
0 oy