0 oy
671 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4 puan) tarafından

Canim cips istedi küçükken oluyodu ya peynirli fistikli onun peynirljsindem ama dr yasak dmsti ama cnmda cok istyor burnuma burnuma glyo esim dr yasakldgni blyo yannda dedi yani napsam sylesem kzrmi acba:(

13 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Bence şöyle bi iki tane alır bırakırsın sonuçta canın cekiyo 

-Reklam-
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Yok artık esin ona niye kızsın doğal bisey 
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Neden kizicak ki senin elinde olan biseymi ? Soyle bence yiyemezsen daha kotu

0 oy
(51 puan) tarafından

Kizmaz canim soyle canim cok istedi de azicik ye bisey olmaz ya nolcak ondan her zaman yemek zararli  canin istemis senin elinde olan bir seg degil

0 oy
(2,866 puan) tarafından

Valla yasak ama ben yiyorum ya arada Napim vücut hep protein istemiyor ki karbonhidrat da istiyor. Ben dayanamayıp yedim bişi de olmadı valla çok abartmadığın sürece hiç sorun olmaz bence. 

(2,866 puan) tarafından
Kolayı hiç içmedim içmem de o cips kadar masum değil canım içme bence :) daha masum şeylerle idare et imemiz lazım :) ben normalde ne salam ne sucuk hayatta yemezdim hamile kalınca yasak diye hep canım istedi ama yemedim :) tutuyorum kendimi. Yasak yicekler nedense daha bi albenili oluyor :)
tarafından
Ben bazii sabahları sucuklu yumurta ile doyuyorum arada kaçamak yapıyorum yoksa catlarim)))
(2,866 puan) tarafından
Sen hep karbonhidrata çalışıyorsun desene :) benim eşim asla eve almıyor valla ben cipsi zor ikna ettirdim :) onu da eve misafir gelirse cayın yanına falan filan diye kakalayıp aldırıyorum yoksa o da yok :)
tarafından
Kısmaya çalışıyorum ama ederi kadar ))) süt yoğut yumurta et balık herşey yiyorum hepsine çalışyorum yani ben :D
(2,866 puan) tarafından
Ben de protein ağırlıklı besleniyorum yumurta süt yoğurt et :) balığı hafta da bir peynir de yiyemiyorum pek ama tahin pekmez filan aşırı yiyorum sonra kuruyemiş filan ben yemekten çok hep böyle meyve sebze Atıştırmalık şeyler yiyorum :)
0 oy
(280 puan) tarafından

Bnmde cnm gong varya onu cektı gıt soyle aldır az yerım de asermısın sonucta

0 oy
(164 puan) tarafından

Ay benimde canım çekti şimdi tadı ağzıma geldi

0 oy
tarafından

Kizmaz canim surekli yemen ayri aşermen ayri )

0 oy
(410 puan) tarafından

Valla bn söyledim canım benimkinin yanında demişti doktor ymee diye oda duydu söyledim almadı bebeğinize kendini de zehirleme dedi almadı inatla bnde o ise gitti indim markete aldım :)

0 oy
(1,722 puan) tarafından

Bnimde canım çiğ köfte falan çekiyo eşime yalvar yakar aldırıyorum az yiycem falan dşyorum kıyamıyo alıyo bi iki tane yiycem de alır :)

0 oy
(454 puan) tarafından

Benimde canim cekiyo esimde hayirli olmadigini biliyor:)  bi defasinda soyledim 3 buyuk paket aldi hepsini bes dakkiya bitirdim:) doktorada kizdi .. cani cektiyini yiyemicekmi diye:) simdide mantar istiyorum ama mantardan cok korkuyorum ..:);soylesem kendi yiyip zehirlenirmi diye bekler bence:)

0 oy
(224 puan) tarafından

Aman canım nolacak oturup paket paket yemeyecelsin yaa bişey olmaz pkadardan da aklında kalacağına midende kalsın :) o konuda anlıyorm bende eşime desem kızar çümkü normalde bile hep laf eder onu ye bunu yemeyecelsin hrp sağlıksız şeyler istiyon diye almaz 

0 oy
(7,935 puan) tarafından

Canın çeken şeyi yemek zorundasın canım  Eşine rica et ve azıcık ye .Zaten 10 paket yiyecek gibi hissedersin ama 3_4 tane yiyince tatmin olursun

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 476 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde Umber (2,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 404 göst.
24 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.