0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kizlwr 9 aylık bebeğim var büyük temizlik yap ayda bı kere dio  bana . Bebekle zor iş yapiyorum . Ya bide arabasında kondom gördüm . Bana dedi arabayı 3 gün oldu birinden alalı.  Bu arabanın sahibi eczacı . Onundu o dedi herşeyin üzerine yemin etti annem ölsün dedi çocuğun üzerine de etti benim değil dedi . 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim hc karışmaz ev pis dağınık vs demez pazar gunleri beraber dip köşe temzlık yaparız 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay benımkı de cok karışır ayda bır camları sil dıyo dedım yanı sen sıl sureklı yağmur yağıyor bununla mı ugrasıcam, kondom ışine bırsey dıyemem 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic karışmaz yapamadığım zaman sorun etmez hatta yardım eder 
0 oy
tarafından
Karışmaz asla hiç yapmasam alır kendi yapar yine de birşey demez 

Şu konuya değinmek isterim sebep ne olursa olsun çocuk üzerine yemin edilmez . Yemin hiç edilmez aslında .
0 oy
(770 puan) tarafından
yardım ederse çocuğa bakarsa yaparsiniz temizliği öyle soylemeyle olmuyor malesef karışmıyor benimki hatta şuan bile o süpürüyor mecburen karnım ağrıyor supurunce evi ama benm eşim hergun çalışmıyor o yuzdn diğer konuda bsy diyemem telle ne kadar ilgileniyor sakladığı şeyler var mı ona göre siz anlarsiniz zaten inşallah dediği gibidir 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
esim karismaz hatta bana yardim eder supurur cam siler vs ama bu condom olayi sıkıntı eczaci olunca noluyo adam dukkanda satcaklsrini ozel aracindami tasiyo neden condom neden parol vs degil
tarafından
++++++ Gi sevda :))) parol güzelmiş
0 oy
tarafından
Onca seyden sonra hala inanabilmene sasiyorum .Hayret .

Kuzu senin bu adamdan cektigin ne ya .
0 oy
(2,718 puan) tarafından
Karışmaz. Dışarı çıkalım gezmeye der işim var derim yardım eder beraber bitirir gideriz.

Kondom muhabbeti doğru olabilir. Biz de yeni araba aldık içinden eski sahibine ait birşeyler çıktı. Yine de bilemem tabi. 
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Pazar günleri beraber yaparız genellikle
0 oy
tarafından

Ben onun isine karışıyormuyumki oda benimkine karışsın 

Allah erkeklere arkadas eksikligi vermesin 
0 oy
(358 puan) tarafından
Valla karismasina gerek kalmadan yapiyorum da benimde bebegim 9 aylik yapamadigim zaman beraber yapiyoruz kondom iside bana inandirici gelmedi ne yalan soyleyim 
0 oy
tarafından
Eşim karışmaz beraber iş yaparx ev dağınık olduğundada işten gelir toplar , bnmde kızım 9 aylık çok huysuz olduğunda iş yapamıyorm , mesela bugün çok huysuz yataklar kahvaltı masası evde her yer oyuncak hala iş yapamadm 
0 oy
(270 puan) tarafından
Çocuğun üstüne yemin etmesine neden izin veriyorsunuz ? Tabi ki de eşinizin  dir o kondom yalan soluyordur muhtemelen acı ama gerçek.  Kim başkasına vereceği arabada kondom unutur . Çoluğu çocuğu bulastirmayin yalan yeminlere 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Evde işime gücüme karışmaz yeri geri beraberde yaparız kondom işine gelince de bacım ben erkeklerin yeminine falan inanmam onun eczacının olduğuna ispat etmesi lazım inanmam için yoksa o kondomu kafasına geçiririm bu arada kondom tek mi paketli mi paketliyse içinde kaç adet var eksik var mı bunları da incelerim hele ki paketse ve içinde eksik varsa Allah yardımcısı olsun o adamı arabayla beraber yakarım  
0 oy
tarafından

Eşim asla karışmaz istediğin zaman yap yada yapma der kendini yorma der otur der hep :) yemek konusunda da öyle yapmasam demez yap gider ekmek arası peynir yer kıyamaz bana oylen

0 oy
tarafından
Yardımcı olcaksan olur derdim karışıyor karışırsa çocuğa bak diyorum tamam diyo bakiyo çocuğu gezmeye çıkarıyor Allah var 
0 oy
(961 puan) tarafından
Hiç karışmaz bana çünkü bilir çok titizimdir annesine filan şikayet eder, doktoruma şikayet eder yerinde durmuyor temizlik yapıcam diye der. Ama 2 3 gün elimi çekiyim ev pislenmiş der 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Eşim hiç karışmaz aksine ev dağınık bile olsa temiz kendini boşa yorma der ben de buna sinir olurum görmüyor musun şu tozu kiri diye :)) 
0 oy
(387 puan) tarafından
Benimki de bazen karisir surayi bi temizleseydin falan diyo ben de ben hangi isi ne zaman yapmam gerektigini iyi bilirim benim isime karisma diyorum :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Condom konusunda yorum yok ama cocuk uzeribe yemin etmeyin asla. 

Esim evi pis sevmez evet yapabikcegi isleri yapar kendi yeda ben rica ederim bazisini da benden ister ama ben esimden fazla titizim adam temizligimden bıktı. Olurda cocuk rahatszsa veya kucukken hic durmazdi o yapardı yapabikdigi kadar iskeri.

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 728 göst.
2 Eylül 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 66 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 415 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...