0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (1,501 puan) tarafından
1 yaş civarı kızım var eşim sürekli bir yatalım diyor bıktım artık ben odasını ayırmak istiyorum zaten yanımızda beşikte uyuyordu sizce ne yapiyim bir süre yatırsam alışır mı eşimin hevesi geçsin

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir kerelik yatır yani bir daha bu günleri gelmicek belliki hayali var bir günden bisiy olmaz.
(406 puan) tarafından
Bencede ya yazık ne güzel masum bi istek
tarafından
Bazen kural  yerine bazı şeyleri yaşayamıyorum malesef.. halbuki ne zaman yaticaz ki bir daha koyun koyuna smdi oğlum 4 yaşında opturmuyo kendini..opebilirmiyim.diyorum.opmek yok diyo..ortamizda yatiyo valla üçümüz yatıyoruz beşikten düşmüştü bir ara odasında aldım kendi odama.snrada soğuk diye aynı yerde.yattik.falan..isi sıkıntısı bu i gösterirsek.odasina geçecek bu kış..illa ki alışır bnce çocukları alıştırmak kolay bir yere iradeli olursan odasinada.alistirirsin..bazi şeyleri yaşamak lazim yanında yarasın koynunda yatsın bol bol satılsın ne guzl .
(406 puan) tarafından
Aynen bencede sonra insan üzülüyo büyüyünce benim kızımda sarılmama bile izin vermez iter :( keşke bebekken çok çok sarılsaydım :(
tarafından
Aynen yaa sorma gece yatakken eşim sarılmak ister oğlana izin vermiyor bana sariliyo..itiyo babasını..bazı şeylerde çok da kuralci olmamak gerek
-Reklam-
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Tabiki alıştırma eşimin kuzeni 17 yaşında her gece yarısı kalkıp anne babasının yanında uyuyor o kadar bağımlı olmuş
(13,202 puan) tarafından
Ben kendimi tek sanıyordum 7 yaşıma kadar ben de öyle yaptım sonra 25 yaşındayken falan babam gececi olunca da annemle yatardım valla.
(406 puan) tarafından
Hahahahaha 17 yaşında mı oha
(12,861 puan) tarafından
Ablamı kızıda  14 yaşına kadar annesiyle uyudu iki senedir kendi odasına geçti çok zor oluyor bıraktırmak biz oğlumla hiç uyuyamayız mesela herkes kendi yatağında olcak :)
(13,202 puan) tarafından
Ben de aynı şekilde alıştırmaya çalışıyorum bizim yanımızda yatmayı zaten hiç kabul etmedi zaten
0 oy
(119,461 puan) tarafından
1 geceden bisi olmaz yatsin 1 kerede alismaz bebegin
0 oy
(607 puan) tarafından
Evet malesef alışıyor , o yüzden ayır kesinlikle dinleme eşini . 4 yaşına girecek 1 ay sonra hala aranizda yatiyim diyor
0 oy
(800 puan) tarafından
Kesinlikle alışıyor yatırma

Ben 2 sene ayrı yatırdım bize alışık değildi 

Hasta olunca 1 2 ggün yanımızda yettı ve yuün beşiğini istemiyor
0 oy
tarafından

Bizimde kızımız arada bizimle yatar. Babasına sarılıp uyuması var birde allahim.ne güzel tablo diyorum. 

Kimi baba varki.ilgisizdir birikin eşiniz bunu istiyorsa yavrusu ile uyusun. Zaten çok hızlı büyüyorlar ilerde sitenizde sizinle uyumayacak.  
Bu güzel zamanların  keyfini çıkartın 
0 oy
(80 puan) tarafından
Ayır bence alışsın ne zamana kadar yatıcak 
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Yerinde olsam asla dinlemem olan sana olan şuan aynı durumu yaşıyorum kızımı gece yatağında uyutuyorum sesi çıktığı an gidip yatağa getiriyor ve 8aylık hamileyim ona aylardır dil döküyorum bırak çocuk yatağına alışsın getirme diyorum ama dinlemiyor sabaha kadar elimi tutuyor dönmeme dahi izin vermıyor. Ahh çok zor 
0 oy
tarafından
Alıştırma canım sonra kendi odasını benimsemez yanlız uyuyamaz herşey zamanında olmalı 
0 oy
(406 puan) tarafından
Kız yazık yatsın ne olcak 1 2 kereden alışmaz çocuk
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Gece yatırmak yerine sabahları uyanınca tatil günlerinde al yanına güzel anılar kalır. Ama gece alıştırma derim sonra sem zorluk çekersin
0 oy
tarafından
Benim eşim sürekli gececi kızım hep yanında uyuyor daha doğrusu ben onsuz uyuyamiyorum bi cumartesi eşim gece evde ondada 3 umuz uyuyoruz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 91 göst.
8 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
0 oy
31 cevap 1,211 göst.
14 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 120 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minnos_1 (7,979 puan) tarafından soruldu