0 oy
266 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çoooook yoruldum, salon,mutfak,ara koridoru dip bucak yaptım oysaki günde 1 oda yaparım diye planlamışken :angel: daha 3 odam wc, banyom var of of bitmez bitmez :unsure:

7 Cevaplar

0 oy
(44,758 puan) tarafından
Yap yap aynı .       
tarafından
Maalesef kuzum, camlar falan hep tozdu perdeleri attım makineye yıkadım, storu çıkardım storu yıkayıp duramam valla tül taktım geri :/ storuda aldim bazanin altına koydum, dedim bütün işim bitirse bir ara yıkarım onuda
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendin ettin kendin buldun gün gibi sararıp soldun Eyvah Eyvah 
tarafından
İmdaatt diye bağırasim var, bu genç yaşımda soldum :d
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Evin işi biter mi bende hafta sonu yaptım bugün yine aynı geliyor gözüme 
tarafından
Ben kış temizliği gibi girdim bir mutfak dolabını yapmadım onuda en son yapcam
0 oy
tarafından

Bende öyleyim bugün şu işi yapayım her gün bi iş yaparım biter 3 güne diyorum ama işe girişirken bi bakıyorum ay şunu yapmışken bunuda yapayım kafasına giriyorum bi günde bütün işi bitirme çabasına giriyorum sonuç kader perttt sjsjsj 

Ellerine sağlık çabuk kirlenmez inşaallah ne diyeceğimi bilemedim sjsjjs :D:D

Bu arada evin kaç o da ya ? :ermm:

tarafından
Ah ah çok büyük çok :/ ev alırsam bu yüzden kutu gibi bir ev alcam oh sıcacık ve temizliği kolay, 5 odam var ://////
0 oy
tarafından

image

.             
tarafından
Hahahahaha bende bırakmıştım baktım baya akış oldu dedim kalk Sümeyra :d yoksa evi pok götürcek
tarafından
Allah iyiliğini versin kız her postta bı muziplik illaki yapıyorsun ☺️☺️
0 oy
tarafından
Kış ve yaz temizliğini hiç anlamış değilim kirlenen şeyi hemen temizlerim böylelikle topluca gebereceğim bir temizliğim olmuyor :))))))) 
tarafından
Hergün cam, perde yapmıyorum kuzum ondan, 2 ayda bir yaparım yeter bide en üst kattayim hergün hergün edemiyorum yapayım
tarafından
Ayda 1 yaparım cam perde halılarım hepsi makinede yıkanıyor her ay yıkıyorum sırayla mutfak dolabı yağ falan sıçrasa silerim hemen dolap içleri de ayda 1 temizlik yaparken silerim toplu iş kalmıyor böylelikle zamana yayarak daha kolay oluyor hepsini bir yapınca bağırıyon imdaaattt diye :))))
tarafından
Ah ah hiç sorma, bende mutfak dolaplarında yağ sevmem silerim hemen zaten her günlük temizlikte dış kapaklarını silerim, içlerine toz giriyor ister istemez dedim yapayım köşelerine falan giriyim, benim halılar makinede yikanmıyor keşke yıkansa :/ ama bende onlardan alcam
tarafından
Makine halısı muhteşem bişi hele evde küçük çocuk varsa hemen at yıkansın tertemiz oluyor
0 oy
tarafından
Bende yoruldumm
tarafından
Of bide yarın eşimin kuzeni geliyor birkaç odada halıyı kaldırdım yıkamak için sermedim daha, yatak odamı yapim dedim yarın oraya kesin girmem lazım, böyle ev temizliğinde sevmiyorum misafiri
tarafından
Keşke işim var daha sonra gel deseydin
tarafından
Hah bana soran var mı kuzum bide 3 gün kalacakmış

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 292 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Yamacinannesi (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 314 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy