0 oy
237 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (85 puan) tarafından
Merhaba kızlar tüm vücud lazer yaptırmak istiyorum. Ben aşırı tüylüyüm esmerim bu tüylerden kurtulmak hayal gibi geliyor bana gerçekten bitiriyor mu? Özellikle genital bölgede yıllardır jilet kullanıyorum başa çıkamaz oldum. Kurtulmak istiyorum artık. Bir de  Buz mu normal mi daha iyi ? Yardımcı olursanız çok sevinirim. 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yüzde yüz bitmiyor genital bölge ama çıkınca ağda yaparsan zamanla azalır yani çok çok az çıkıyor 
(85 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Kesinlikle öneriyorum yüzde yüz bitmiyor ama baya baya azaltıyor tek tük kalıyo onlarda zaten binsekilde hallediliyo göze bile gelmiyo
(85 puan) tarafından
Peki buz mu normal mi? Siz hangisini yaptırdınız
(9,022 puan) tarafından
Ben buz lazer yaptırdım
(85 puan) tarafından
Lazer bittikten sonra çıkanları nasıl alıyorsunuz
0 oy
tarafından
Yüzde yüz bitmiyor ama elinle çeksen kopacak kadar cansızlaşıyor ve seyreliyor ben ilk buz lazerle başladım seansın ortalarında normal lazere geçtim Alexander mı ne diyolar ona 2. Si daha etkiliydi ama başta buzla başlamak acı hissini azalttı. Bide IPL başlık ve diod başlık var IPL geçici uyutuyor kökleri sonradan çıkıyor. Diod kökünü tamamen yakıyor bitirdiği yerde bidaha çıkmıyor ama genelde kime sorsan bizim cihaz diod başlık diyor o yüzden iyi araştır. Ben tüm vücut gittim 8 seans 1 seneye yakın sürdü hamileliğim boyunca 2 3 kere ağda yaptım o kadar seyreldi
(85 puan) tarafından
Gurbette yaşıyorum hiç tanıdığım da yok inşallah dolandırılmam :)  teşekkürler
tarafından
Bişe olmaz canım başla bence kesinlikle tavsiye ediyorum şuan 3 aydır hiç bir yerimi almadım ona rağmen çok rahatım sanki 2 haftalık çıkmış gibi
(85 puan) tarafından
Diod olup olmadığını nasıl anlayabilirim peki
tarafından
Ben lazer cihaz başının fotosunu çektim Instagramdan ünlü bir güzellik salonuna sordum diod mu diye bir kaç tane daha güzellik salonuna dm attım güvendiğim hepsi Diod başlık o dediler şuan kimlere dm attım hatırlamıyorum ama
(85 puan) tarafından
Hmm anladım canım çok sağol
0 oy
(961 puan) tarafından
Ben beyaz tenliyim bu yüzden hiç bitmedi 1 bucuk yıldır gidiyorum ama çok farkediyor bacak ve koltuk altım ince tüy çıkıyor hiç belli olmuyor genital sanmıyorum ki herkesin bitsin ıslak bölge okdugu için hiçbir zaman bitmez ama oldukça azalır sürekli gitmezsin 3 4 ay da bi gidersin belki ben gebelikten sonra buza baslıcam
(85 puan) tarafından
Benim derdim de genital zaten tamamen bitse keşke
0 oy
(87 puan) tarafından
Bi sene boyunca gittim resmen siyah kıllar sarılaştı ve bölge bölge seyrekleşti 2 yada 3 sene gitseydim tam biterdi galiba ev tipi aldım artık evde devam ediyorum. Buz lazere gittim bu arada 
(85 puan) tarafından
Ev tipi bende aldım kullandım ama hiç memnun kalmadım.
(87 puan) tarafından
Olabilir canım herkeste aynı etki yapmaz ama zaten ilk önce uzman Bi yerde en az Bi sene yaptırmanız lazım ev tipine ondan sonra geçiliyor direk ev tipi kullanımı fayda etmez zaten
0 oy
(976 puan) tarafından
Bende gittim ve maşallah diyeyim cikmio tek tük var araştırıp güzel bir yere git bn 3.5 vermiştim zamanında yani üç yıl olmuştur 
(85 puan) tarafından
Peki şöyle sorayım. Yaşadığım yerde çok ünlü bir güzellik merkezi var ama güzellik merkezi olduğu için güvenemiyorum. Birde klinik gibi küçük bir yer var. Doktor var orda o yüzden daha güvenilir geliyor ama güzellik merkezi de baya ün yapmış. Kafam karıştı.
0 oy
tarafından
Zaten lazerE gideceğin günün bir günü öncesi jiletle alıyorsun bende esmerim tüylerim siyah olduğu için hemen bitti bunlar senin için avantaj kaç yıl oldu hamilelikte 1 kaç tüy çıktı hala cikmaz
(85 puan) tarafından
Baya kalın tüy ama benim.
tarafından
Daha güzel siyahsa makine daha güzel algiloyor kokleri
(85 puan) tarafından
Anladım. Siz buz mu yaptırdınız
tarafından
Evet canım Aleksander değildi ama
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Normal lazere git seanslara da hep ağda yaparak git ama sen onlara jiletle aldığını şöyle çünkü jilet bitirmihor.ama ağda yapıp giderken daha etkili oluyor 
(85 puan) tarafından
Sen böyle mi yaptın peki
(1,160 puan) tarafından
İki arkadaşım böyle yaptı onların bitti tüm vücut
Ben yapmadım hep onları dinledim jiletle aldım benim her yer ilk günkü gibi hiç farkı yok boşa gitmisim gibi oldu
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ben buz lazere gittim 6 seans harikaydı 3.seans etkisini göstermeye başlamıştım hamile kaldım ara verdim emzirme dönemi bitince tekrar gideceğim
0 oy
(687 puan) tarafından
Senin kıl tipin belli esmer kesinlikle  wortex yada alexandrite cihaz kullanman gerekir.buz lazer jelli işlem beyaz tenliler sarı tüyler için uygundur cnm.
(85 puan) tarafından
Bunu ilk kez duyuyorum doğrusu.  Ama çoğu yerde hep buz lazer var herkiste onu öneriyor
(687 puan) tarafından
Çünkü merkezlerin elinde o cihaz var tabi bunu müşterilere yansitmazlar.iyi bir yer kıl tipi analizi yapar ona göre cihaz ayarlanır cnm.alexandrite cihazı sadece doktor eşliğinde kullanır.wortex i uzman estetikten tarafında seanslarınızı takibe alsanız 8  ve 10 seans arası kıllarınız %90 bitiş olur cnm.
(687 puan) tarafından
%100 tüy asla bitmez biten diyen yerede gitme cnm sadece amaç para kazanmak olur orda sizin sağlığınız düşünülmez.biz kadınlarda her ay hormonlarımız adet görür doğurgan özelliğimiz var kıllar tamamen bitemez yoksa sağlığımıza tetiklenir cnm.ince tüyler kalır oda rahatsız etmez zaten kendinde alirsin sonra
(85 puan) tarafından
Zaten koyu renk olduğu için aslında hangi cihaz olursa farketmez. Ama acı oranı buz da daha az olduğu için tercih edebilirim. Yüzde seksen bitse bile benim için çok büyük avantaj. Pamuk gibi bi sonuç zatem beklenemez
(687 puan) tarafından
Aynn cnm çocuk var kucağımda karıştıra karıştıra yazdım inşalla doğru anlamışsın:))
0 oy
tarafından
Tamamen bitmiyo ama hem kıl kokleri inceliyo hem de seyrek cikiyo 
0 oy
(425 puan) tarafından
Hepsi bitmiyor ama esmer ve kıllı biri olaraktan :D eski halinden eser yok ben sadece yüzüm için üflemeli başlık kullanıyorum diğer bölgeler için buz başlık arttırıyorum diğerinin acısı daha çok dayanamıyorm 
0 oy
(96 puan) tarafından
Öneriyorum kesinlikle , ben buz lazer yaptırıyorum acısı daha az. Genital bölgeye gelirsek de üst bitiyor ama alt kısım nemli kaldığından bitmiyor ama baya baya azalıyor helekş esmersen cihaz tüyleri daha iyi görüyor 
0 oy
(4,269 puan) tarafından
Merhaba, tuyleriniz kalın ve siyahsa daha cok etki ediyo, yuzde yuz bitmiyo ama soyle soyleyeyim bikini bolgemde sadece ic dudak kisminda kaldi o da cok degil, hamile olmasam bi iki seans daha gidicektin daha da azalirdi, kol altim ve bacaklarimda da sayılı kaldı yani, kendime yaptigim en buyuk iyilik diyebilirim
0 oy
(328 puan) tarafından
Ben buz lazer olmuştum aşırı memnun kaldım benim tüylerim azaldı ama taammen bitti diyemem. Buz lazere daha iyi diyor herkes
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Bitip bitmeme konusunu bilmiyorum ama bi akrabimiz gidiyodu acisina dayanamiyorum bazen cok aciyo diyodu
0 oy
tarafından
Burda herkese aynı şeyi söylüyorum sanada aynısını yazıcam hastaneye veya kliniğe gitmezsen paranı çöpe atmış olursun en çok memnun kalıcağın makineler oradakiler 
(85 puan) tarafından
Burda bir güzellik merkezi var.  İşleten kadın önceden özel hastanede çalışıyormuş sonra burayı kendi yerini açmış. O biraz güvenilir geldi. Ama hala karar veremedim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 96 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde ipekbebek_07 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
23 Ocak 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
2 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nesrinn42 (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 215 göst.
22 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu

381,311 soru

11,415,135 cevap

34,966 kullanıcı

...