0 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (916 puan) tarafından

8 aylık bebeğim var . Geçen ay ilk defa adet oldum ve spiral taktırdım. Bu ay 4 gün gecikme oldu . Doğumdan önce zaten duzensizdi . Eşimle bir defa birlikte olduk bu ay coxuklar hastaydı biz hasta olduk falan o da 20. Gün falandı. Herhlade hamile değilimdir dimi ya :angel:

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Düzensizlik normal cnm..ben 2 kerw taktırdım..en son 1 ay önceydi 1 eylülde adet olmuştum bugün lekelenme oldu..böyle 3-5 gün erken yada geç olması çok normal zamanla düzene girecek
(916 puan) tarafından
1 eylülden sonra hiç adet olmadin mi canım . Aman ne bilim panik oldum ya . İki tane çocuğum var şükür . Normalde kolay hamile kalan biri de değilim. 3  gündür falan akıntı var ama kanama yok arada kahveye çalan bir akıntı bel ağrısı falan hepsi var her an adet olacak gibiyim
tarafından
Pardon cnm 1 eylülde kanamam olmuştu kaydığından şüphelenmiştim gerçekten kaymıştı yeniden takıldı 4 ekimde yani 1 ekimde adet oldum 4.de takıldı..1 kasım gibi olmam lazımdı kahverengi gibi rengi bir bakıyorum yok normale dönmüş oluyor..
(916 puan) tarafından
Kayma olduğunu nasıl anladınız peki. Ben 15 gün önce kontrole gittim gayet güzel demisti
tarafından
Cnm ben 2 sene önce ikinci doğumdan sonra taktırdım düzenli adetim gidiyordu en fazla 3 gün gecikirdi..en son 15 ağustosta oldum 1 eylülde tekrar oldum ve 1 hafta sürdü kanaması kaydığından şüphelendim öyle..gttim doktora kaymış dediler çıkarmadılar adetli olmadığım için ne alakaysa..1 ekimde de adet olunca aile planlamaya gidip çıkartıp yeniden taktırdım..düzenli giden bir adetin varsa her ay 1 kere oluyorsan sıkıntı yok ama 1 ay içinde 2 defa uzun kanama yaşarsan düzenliyse tabi şüphelenmekisin kaydığına
(916 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(288 puan) tarafından
Normal cnm bnde spiral taktırali 3 ay oluyor 3 gündür leke gelior çok az devamı gelmedi bugün doktora sordm emzrdgin için olblr dedi 
(916 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın icin umarım öyledir . Ne bileyim kayma falan oluyormus ya tedirgin oldum
(288 puan) tarafından
Rica ederim canım Ağır iş yapmicaksin ağır kaldirirsan kayma yapar senede bir. Kontrole gitmen lazım
(916 puan) tarafından
Zaten yeni takıldı . 15 gün önce gittim . Ağır da en fazla oğlumu kaldırıyorum zaten . Onu da napim mecburen
(288 puan) tarafından
Bende kaldryorm oglumu canım bebek arabası kangurudada taşıyorum onlar olucak şeyler mecbur
0 oy
tarafından
Bazen yapar canım benimki 10 gün geç geldiği 10gun erken geldiği oluyor 
tarafından
Oooo kız 2tanemi bebis ben 1tane sandım ozman çok normal korkman :d
(916 puan) tarafından
Bir de çalışıyorum canım ya 2 tane bile zorluyor. Daha küçük 8 aylık . Allah'ım isteyene versin inşallah
tarafından
Amin kuzum daha çok küçükmüş ya ama sen yinede dikat et
(916 puan) tarafından
Edeceğim canım inşallah. Teşekkür ederim cevaplarin için ;)
tarafından
❤❤❤❤❤

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
11 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minigim49 (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
1 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emir 19! (242 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,503 cevap

34,945 kullanıcı

...