0 oy
321 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar moralim çok bozuldu ya ama kafaya da koydum düzensiz yiyorum ama hiç yemediğim de oluyor ilk defa kilo sorunu yaşıyorum normalde çok zayıf biriydim neyse kilo almaya başladığım zamanlar herkes beğenirdi şimdi ise gören kilo almışsın diyor karnım da var bu arada bugun de biri gördü hamile misin daha çok şaşırdım ya boyum 1 67 kilom 70 72 

9 Cevaplar

0 oy
(446 puan) tarafından
Aslinda o kadar bi kilon yok boyuna gore yani balik etli gibi gorunuyorsundur ben 1.62 70 kiloyum dogum kilom kaldi yapisti baya tombul kaldim yani diyetteyim ama :(
(2,052 puan) tarafından
Yaa nasıl bir diyet yapiyorsun  bende 1.63 boyundayim 77 kiloyum Yaa 2 bucuk aylık bebeğim var kilo vermek istiyorum çok kötü duruyorum
(446 puan) tarafından
Canım sen nasıl mutlu hissediyosan o kiloda kal zayiflasan ay cok zayifsin hasta misin kilo alsan kilo almissin ağzi olan hep konusuyo bosver uzme kendini boyle konular icin kilo alinid verilir allah sağlik versin canim
(446 puan) tarafından
Ekmegi paketli gidalari hayatimdan cikardim hep sekeri tuzuda kestim haslama izgara tavuk sebze kepekli makarna sabah haslanmis yumurta tavuk fume tuketiyorum en gec 18.00 de aksam yemegi yiyip baska bisey yemiyorum benimde 3,5 aylik bebegim var hafta sonu esim bakiyo o sirada eliptik bisiklet yapiyorum
(2,052 puan) tarafından
Maşaallah peki böyle hiç kilo verdiniz mi ne kaç kiloydunuz kaça düştünüz
(446 puan) tarafından
Hamile kalmadan once 68 kiloydum bu sekilde 57 ye dustum sonra hamile kaldim tekrar aldim şimdi tekrar başladim sadece cumartesi gunleri kaçamak gunu yapip istedigimi yiyorum sonra tekrar devam ediyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya beni sırtınızda mi tasiyosunuz kilo benim vücut benim de geç 
(10 puan) tarafından
takmıyordum çok söyleyenden oldu
0 oy
tarafından
Balik etlisin canim cok kilolu degilsin
(10 puan) tarafından
aslında evet öyleyim ama göbeğim çıkıyor üst bacağım ve omuzum iri sanırım bölgesel zayıflamalara faln bakim diyorum
0 oy
(14,033 puan) tarafından
10 12 kilo versen ideal olursun canım benimde boyum seninle aynı ama ben de zayıfım işte geceleri mesela karnına streç sar uyu gün içinde aklına geldikçe plank yap annem böyle zayifliyor
(10 puan) tarafından
streç le nasıl yatacam ya ilk defa duydum plank bir bakayım
(14,033 puan) tarafından
Alışırsın canım merak etme hırs yap 10 kilo nedir ki
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Boyun iyi cnm ama bu boya ideal olan 65 60 kg civarlari senin hayatini kisitlamiyorsa sen halinden memnunsan baskasinin laf etmesine izin verme kafana da takma onemli olan senin mutlu olup olmadigin kilolu hakini seviyorsan ve senin hayatini kisitlamiyorsa bu kiloda kalabilirsjn ama SEN memnun degilsen o zmn diyet yapabilirsin 
(10 puan) tarafından
yapmayı düşünüyorum ben göbeğinden üst bacak faln şikayetçiyim ağzım durmuyor =D ama evet 65 olsam o zaman daha iyiydi
(1,763 puan) tarafından
Kendin icin yap o zmn bunu canm baskalarini onemseme sen istedigin icin zayifla cunku insanlarin agzi hcbir zaman kapanmaz kilo alirsin cok mu kilo aldin zayiflarsin cok zayifsin sen niye coktun boyle falan filan baskasini bosver kendi keyfin nasil istiyorsa oyle davran
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boyuna göre kilon biraz fazla ama hamilesin yani napalım önemli olan sağlıkla bebeğini doğurmak kiloyu sonra verirsin elbet. 
(10 puan) tarafından
ah canım hamile değilim ki
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Öyle münasebetsiz insanlar var malesef bende hamilelikte aldım bebeğimi kaybettim tabi bebek emzirmek kilo vermeye faydası oluyo benim bütün kiloların kaldı üzerimde eşimin müsabetsiz teyzesi kızım başın sağolsun demek yerine ne kadar çok kilo almışsın  dedi çıldırdım aslında psikolojik olarak iyide değildim aslında ama kalabalıkta birşey de diyemedim münasebetsiz insanlar hiç tükenmiyor maalesef  geçtiğimiz kış tekrar gebelik  planladığım için 14 kilo verdim insanlara kulak verme moral  bozmak için yaşıyorlar çünkü 
(10 puan) tarafından
aynen öyle bencede Rabbim gönlünüze göre versin
0 oy
tarafından

Kilon tam bence yaa benim boy 1.65 kilo 95 bende 65 olmak istiyorum bakalım gelecek yaza kadar

(7,654 puan) tarafından
Diyetisyeni felan bilmem bende kiloluyum bundan 4 sene önce karatay diyeti ile 38 kilo verdim hamilelik rahatlik hop aldim simdi yine dikkat ediyorum bakalim oglumun 1 yas doğum günü martta bi 20 kilo gitmesi lazim yürüyüş yapmadan olmuyor bi de bol su saglam irade
tarafından
Karatay diyetini az çok biliyorum ama hiç denemedim araştırıp bi bakayım peki kaç ayda verdin o 38 kiloyu ?
Ben diyet yapıp 89a kadar düştüm daha sonra biraz ara vereyim dedim ama bi baktım bi haftada verdiğim bütün kiloları geri almışım sonra dedim ki ben boşuna diyet yapıyorum bütün irademi azmimi kaybettim bidaha da diyete girmeye cesaret edemedim. Şimdi bol su içiyorum ve bitki çayları tüketiyorum ekmek tüketmiyorum ama tatlıdan vazgeçemiyorum böylede dengesiz biriyim ahaha :D.d
(7,654 puan) tarafından
7 8 ayda ama 7km yürüyüş yaptım Hafta da 4 kez  en az
Vazgeçmezsen zor yetersiz su iciyorsun
tarafından
Limonlu çaylar sular çok tüketiyorum gün içerisinde sabah uyandığımda.
Suyuda günde 2/ 2.5 litre filan içiyorum ama hergün düzenli olarak değil ve çok dengesiz besleniyorum sabah kahvaltısı tek olunca yapmıyorum akşamda eşimi bekliyorum 9a doğru yemek yiyoruz bide yemekten sonra tatlı meyve kuruyemiş filan derken bide asitli içecekler filan yani düzenli ve dengeli bi hayatım yok yürüyüş de pek yapamıyorum evden anca markete filan çıkabiliyorum eşim çıkıp yürüyüş yapmama izin vermiyo evde Leslie filan yapıyorum ara sıra ilham geliyo :D
(7,654 puan) tarafından
Yok anam o zaman zayiflayamazsin
Eger istiyorsan senin yasam seklini degistirmen lazım ne diyim insallah gider
Dengesiz beslenme ile öğün atlama ile olmaz bu iş yeme işini en gec 19.00da keseceksin
0 oy
(30 puan) tarafından
Sağolsun kocam iyi bakıyo bana de geç. Gereksiz insanlar anca sinir bozsunlar.  Vücut senin kimene ya.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 136 göst.
24 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kurkmantolu (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (532 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 855 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu

380,343 soru

11,388,354 cevap

34,893 kullanıcı

...