0 oy
740 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Eşimin beli tutulmuş kıvranıyor ben ise yerimden bile kalkmadim normal de krem sürer masaj yapardım şimdi yüzüne bile bakmıyorum 3 yıl olacak 10 aylık kızım var ve sanki herşey bitmiş tabi bunda en büyük eşimin rolü bu noktaya getirdi sizler var mı böyle olan 

9 Cevaplar

0 oy
(808 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Keşke benimde bitse merhameti. Okadar şey yaptı sevgi bitiyo merhamet aynı duruyo
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Evinde Bakara suresını aç sesli şekilde dinlet şeytan vesvese veriyor 
(63 puan) tarafından
Çok sevdiğim bir sure kızımı uyutur iken hep açıyorum rahatlatıyor insanı
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bazen sevgi bitebilir ama merhamet insanın içinde var olan bişey istesende yok sayamasın ne bilim ne kadar sogursan soğu insanız sonuçta ben yapardım genede 
(63 puan) tarafından
Ailesi içinde öyle düşünüyorum adeta ölseler 1 bardak su vermem düşüncesinde biri oldum çıktım ama sadece onlara karşı bu tavrim
(1,233 puan) tarafından
Belki baya kütü Bi anı yaşamışlar sana
(63 puan) tarafından
Hiç bir faydalarini görmedim boşanmma dört gözle bekliyorlar
0 oy
tarafından
Var canım ama ne olursa olsun merhamet çok başka birşeydir ALLAH rıcazı için yapmalısın bence bende öyleyim davranışlarından ötürü ama öncelikle insanım diyorum
tarafından
Yalan aldatılma şiddet varsa saygı duyulur canım:)
(63 puan) tarafından
Şükür şiddet aldatma yok ama yalan dışarı hayatı kumar bir evlilik olmaması gereken belkide hersey
tarafından
Peki canım konuştunuz mu yada birkere gözünü korkuttun mu
(63 puan) tarafından
Çok kez konuştum yaptım
tarafından
Sonuç yine aynıysa ki zaten değişmiyolar bu erkek kısmı bir kere kötüsüne denk gelmeyelim
0 oy
tarafından

Sanırım bi boşvermişlik yaşıyosun

(63 puan) tarafından
Belkide
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Düşmanım bile olsa merhametimi esirgemem
(63 puan) tarafından
İnsan öyle bir noktaya geliyor ki seni*****k yerine koyan saygısızlık yapan yalan söyleyen ve bunu sürekli yapan birine bir zaman sonra esirgiyorsin
(7,654 puan) tarafından
Ne yaşadın bilmiyorum tabi de ben bana taş atana gül atmayı tercih ederim bu durumda sonucta çocuğunun babasi ve senin eşin
(63 puan) tarafından
İnan bir zaman sonra taş bile atmak istemiyor insan
0 oy
tarafından
Valla canımı verecek kadar çok severdim kendisini taa ki 4 5 ay öncesine kadar sonra :) ölse artık cenazesine gitmem :)
(63 puan) tarafından
Benim gibi
tarafından
Valla bende ki nefret acıyla karisiyor hani gerçekten diyorm sinirle değil
(63 puan) tarafından
Bende aynı insan kolay kolay gelmiyor bu duruma
tarafından
Aynen öyle bacim son noktada bitirdim iki dünya bir araya gelsin o benimle birdaha bir araya gelmesin
(63 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkinda canim
0 oy
(597 puan) tarafından
Bana neler etti esim. Hamileydim hastane yemegini sevmiodum bi yemek getirmedi hungur hungur aglamistim doguma birgun kala sinir krizleri gecirdim. Hamileydim kiriginin yajina tatile gitti, ece eyri bir kirigini getirdisi lohusaydim ayni sekil eve bi kari getirdi neler neler. Dogum yapcam temizleneyim jilez istedim hastaneyr grtir bak doguma gircem dedim yok.... Dogumuma bile zar zor geldi.... Bu yaz corona okdu resmen olumden dondu, hastanelik oldu, benden yemekler meyveler ic camasirlari istedi hastaneye. Yaptim kocaya itaat ibadettir dedim, rabbimin rizaisni kazanayim dedim aka bir gram aciyamadim sadece gorevim diye yaptim. Hatta noluypsa olsun iyilesiosa iyiLessin oluyosa olsunde almanyaya evime gideyim dedim kendi kendime dusun. Sonra kendimi kotu hiss ettim bana noluyo diye... Bizi bu hale getiren onlar... 
(63 puan) tarafından
Haklısın sen de zor şeyler yaşamışsın
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim dün benim eşimin de beli tutulmuş ah uh etti umrumda olmadı valla ben doğum yaptığında bile beni düşünmeyen çok hasta olduğumda bi bardak su vermeyen adamı düşünmem 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 652 göst.
9 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
23 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu

378,285 soru

11,322,666 cevap

34,770 kullanıcı