0 oy
680 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından
Öncelikle özür dilerim bu soru için ama hafta sonu çok kötü bir durum yaşadım kısaca özet geçeyim eşim ile sorunlarımız var onun yüzünden normal de hafta sonu kuzenim düğünü vardı ailem ile gittim eşim görevden geldi uyudu sular kesilmişti düğünde çok durmadık ailem beni eve bırakmaya geldi evime eşimde uyanmış dışarı çıkmış babam tuvalete girdi çıktı kardeşim girdi babama kızdı bu ne baba diye babam da ben yapmadım dedi eşim özür dilerim pisletmis su kesik olduğu içinde öyle bırakmış telefon gelmiş gitmiş oan yerin dibine girmek istedim belkide 5 yaşında çocuk yapmaz böyle iğrenç bir durum olabilir mi kardeşim kızdı insan camiye gider bu ne pislik dedi çıktılar ailem çok kızdı size yapılsa ne hissederseniz 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rezillik vallahi ben olsam bende çok utanırdım ya 
-Reklam-
+1 oy
(1,737 puan) tarafından
Disardan 2 damacana siparis edip dokseymis keske 
(63 puan) tarafından
Çok utandım yerin dibine girdim resmen
(2,808 puan) tarafından
Çok güldüm canım töbe yarabbim o değilde canım sizin evlilik sana göre bitmiş neden hala sürdürüyosunuz
(63 puan) tarafından
Bazen arada çocuk olunca devam etmek zorunda oluyor
(2,808 puan) tarafından
Haklsn canım bende sen gbi kafamda bitirdim evliliği doktra gitm doktr çocuğun bu ortamda sağlıklı bir birey olmaz dedi çok sağlıksız Bi ortam çocuk için bitmiş zorla ilerleyen Bi evlilik dedi hakkında hayırlısı insallah eşinde akıllanır canım
+1 oy
(12,264 puan) tarafından
Kardeşim adaminda evi ister pis bırakır ister su döker tmm temiz bırakması gerekiyor ama bazıları önemsiz sayıyor

Ve sevmediğin adamın gülü bile sana bokkk gibi gelir bu çok normal değil mi 

Özel bir durum var evet  Su yoksa

Sicmasin ama yapmış artık 
0 oy
tarafından
Ayy çok mahcup olurdum ama benim kaynanam her evime geldiğinde aynısını yapardi havlularima burnunu silmisti kız kardeşim görmüş abla burda sümük var bu ne demişti ayy çok utanmıştim yaşlılığına verir ses etmezdim ama şimdi yeni yeni oturuyor bile bile yapıyormuş hatta caycimin üstünü tuvalete masrafa diye koymuştu eşim görmüş çok ağlamıştım aynılarını yaşadım yani o mahcuplugu bilirim
tarafından
Lmihrace kizzzz nereden buldun bu postu :D hortlatmaaaa
(7,208 puan) tarafından
Bu bacinin gönderilerine bakarken go gördüm :)
tarafından
Kaynana dediğim nenesi öz annesinide bosandirmisss
(7,208 puan) tarafından
Amaaan evlerden ırak cehenneme direk :/
tarafından
Aminnnnn
0 oy
(2,379 puan) tarafından
bende cok utanrdm esim de benm dikkat etmez böyle artıklar olur lavaboda da burnunu honkırır fln babamgil gelnce cok korkarım tuvalet lavabo kir diye lackere derim yap guzelce temizle die hep artık olur iyice forcaşamaz gitmiyor der fitil eder beni ya 1gun temiz kadın lavabo ayrıca babamlar böyle tepki vermemeli senin üzüldugunu görüp bu sekilde davranmamaloşr. hele kardesın böyle atarlanma hakkını nerden alıyor 
(63 puan) tarafından
Eşimin çok kez hata yaptı artık insanlar da ona karşı öfkeli
(2,379 puan) tarafından
öyle cnm ama annemlerde bazen aynı seyi yapıyor ben zaten uzuluyorum bide yorumları beni DHA cok üzüyordu
0 oy
(670 puan) tarafından
Çok kötü bir durum gerçekten ya
0 oy
tarafından
Kahvaltı yapiodum okudum :/ yani tuvalette çıkmayan leke falan sandım nedense 

Doydum şükür ☺️
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Ayy ben klozetin kapağını açık bıraksalar evdekilere kükrüyorum bunu yapsa kavga ederdik herhalde valla dayanılmaz Bi kere kokar hasta eder insanı 
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Bizim de 1 gün boyunca su yoktu ben kenara 5 lt liklere doldurup bırakıyorum onlar bitince de gittik bakkaldan 5 tane 5 lt aldık yani öyle birakilmaz ki. Hiç katlanamam öyle şeylere 
0 oy
tarafından
Mahcup olurdum tabiki ben de. Gercekten esinin yaptigini 5 yasindaki cocuk yapmazmis yani. Bi kere cok ayip, arkandan wc ye girecek insana buyuk ayip yani
0 oy
(545 puan) tarafından
Kizmakta haklılar yani o şekilde bırakılır mı bende olsam mahcup olurdum susar bişey diyemezdim bu konuda eşin tamamen haksız yani 
0 oy
(119,497 puan) tarafından
cok utanc verici
0 oy
(44,758 puan) tarafından
İğrenç yaa.        
0 oy
(5,949 puan) tarafından

iğrenç ya hiç adap öğrenmemis kız kocan  insan  gidip su alıp  gelir  de temizler  öyle  bırakılır mı  hiç olmadı  sana söylesin    Lavaboya kimseyi  sokma diye  :sick:

(63 puan) tarafından
Gerçi onda değil suç hiç birşey vermemişler hiç bir şey ogretmemis ailesi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 162 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Seda54 (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 226 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 997 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...