+1 oy
249 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,350 puan) tarafından
Bellonadan almıştım evlenirken hepsi maffoldu hiç sağlam değilmiş smdi yeni evime geçmeden alıp evi dizip eski eşyaları saticaz hangi markayı önerirsiniz kullanıp memnun kaldığınız markalar neler

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

15 yıllık evliyim evlendigimiz zaman  esimin durumu iyi degilde  adı belli olmayan biyerden isimsiz mobilya aldık hala taş gibiler ben onlardan bıktım onlar benden bıkmadı :D

(2,350 puan) tarafından
Ne güzel kız işte valla maffoldu herşeyim bizde satıp öyle gecelim eve dedik
tarafından
Seneye Allah nasip ederse ev alıp çıkmayı düşünüyoruz burdan  o yüzden eşyamı degişmedim bide cocuklar büyüsün enazından aldığım temiz kalır dedim  ama artık inanki sıkıldım kızz ☺☺
(2,350 puan) tarafından
Bende ev aldm kuzu yaza bitecek smdiden alıp ayirtalm diyoruz ora bitince yerleştirip gidicem bende darısı başına inşallah
tarafından
Evet canm postundan hatırlıyorum içine sine sine eşyalarını diz  kuzum Rabbim sağlıkla huzurla girip oturmayı nasip etsin insallah
Darısı bize insallah ☺
(2,350 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,885 puan) tarafından
İsimsiz mağazalar daha kaliteli :)))))))) 
(2,350 puan) tarafından
Yatak odami esnaftan aldm oda hiç iyi değil valal
(2,885 puan) tarafından
Bende oturma odami aldım ünlü bir mağza degl mesela ama güzel iyice araştırmak lazm ya şans meselesi
(2,350 puan) tarafından
Evet artk memnun kalanların önerdiği yerlere bakim
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Valla benim bütün eşyalarım degisik marka oyuzden marka önermiyorum sana ama bilindik markalarin sadece adi var onu söyleyebilirim
(2,350 puan) tarafından
Valal canm esnaftanda aldm hiç iyi çıkmadı olmadı kendim yaptrtaym
(4,003 puan) tarafından
Olabilir valla ben burda ozaydinlar diye magza var ordan iki kanepe birde gardolab aldim tas gibi cikti sukur beyaz esyalarimda oyle
0 oy
(328 puan) tarafından
Annemler yıllardır Serhat Mobilya kullanır memnunlar. Benim eşyalarım da full serhat mobilya. Bulunduğunuz ilde var mı bilemiyorum ama 
(2,350 puan) tarafından
Araştırayım bı canm sagol
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Beyaz eşya Bosch , mobilya da marangoza ver daha sağlam yapar. Koltuk yemek masası istiyorsan İstanbul tuzla da evgör luxury mobilya şirketi var orayls anlaşıp son kalite mobilya seçebilirsin 
(2,350 puan) tarafından
İstanbul'dan nasıl getitem kız :) yakınlarında lazm gözümle gormelym
(1,897 puan) tarafından
Canm dünyanın heryerine gönderiyor lar
Gözünle göreceksin zaten internet sayfasına gir  onun kadar lux kaliteli hiçbir şehirde bulamazsin
0 oy
tarafından

Valla bellona istikbal dogtas kelebek gibi gibi birsuru yerlerin mobilyaları çok dandik oluyor..

Oturduğun şehirde mobilyacılar gezebilirsin inegoldede güzel yapan yerlere denk gelebilirsin ben çok.gezdim ayrı ayrı yerlerden.aldim ama hep uyumlu durdurlar 
(2,350 puan) tarafından
Hepsine bakmicam artk
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Koltuk takımı yatak odasını İstikbal den aldm hala sapasağlam duruyorlar. Beyaz esya ev aletlerim Bosch tan cok memnunum. Bozulma Vs durumlarda yenisini veriyor garantisi oldugu sürece 
(2,350 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Enza dan aldım herşeyimi memnunum şimdilik birşey görmedim 1.5 yıllık evliyim
(2,350 puan) tarafından
Enzada aklımda orayada bakim
(101 puan) tarafından
Yok enza tavsiye etmem, ürünlerinde hep defo oluyor ve değişim için hiç yardımcı olmuyorlar. Evimin mobilyası enza hepsinde ufak tefet defo var. Eve geldiler incelediler değişimi onayladılar bi daha ne arayan var ne soran. Annemde de aynı sey oldu sehpası defolu geldi. Eve geldiler baktıkar değişimi onayladılar yeni sehpa geldiler onunda ayagı defolu, geç gördük biz de bi daha aramadık öyle kaldı. Sorun oldugunda aldığınız mağaza muhattap olmuyo genel merkezle işi hallediyosunuz onlarında prosudurleri çok uzun
tarafından
Bilmem ben şubeden hep kendim seçtim kataloga baktım kumaş falan baya ilgilendiler eşyalarım hepsi sorunsuz geldi bı sıkıntı yaşamadım olabiliyorms demek
0 oy
(187 puan) tarafından
Bütün mobilyalarım doğtaştan koltuklarım ider mobilyadan aşırı memnunum beyaz eşya bosch kullanıyorum 
(2,350 puan) tarafından
Sağol canm
0 oy
(323 puan) tarafından
Tüm evi rapsodi den almıştık 3.5 yıllık evliyim memnunum
(2,350 puan) tarafından
İlk defa duydum arastirim teşekkür ederim
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benim esyalarimin hepsi cetmen. Kalite olarak memnunum ama simdiki aklim olsa kosa kosa enzaya giderdim. Degistirecegim zaman da ordan almayi düşünüyorum hem cok kaliteli hemde modelleri cok hos
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende istikbalde aldım salon takımı hariç hepsi kötü çıktı kanepeleri mide 3 ay sonra değiştiriyorum nasıl ne renk alsam bilmiyom adları var işte istikbal bellona
0 oy
(119,168 puan) tarafından
inegölden al baska yerede bakma
0 oy
(96 puan) tarafından
1 yıllık evliyim oturma grubumuda yatak odamıda hazır almadım , yaptırdım ve harika
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Inegöl mobilya en kalitelisi. Salon takımımı ordan alacağım.  Araştırdım en çok önerilen o.
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Ben modalifeden almistim 2017 de 4.eve taşındım bi sorun yaşamadık çok şükür sağlam tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 51 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
23 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde 28.08.PAPATYAMM (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 173 göst.
29 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Buket Baykal (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
7 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,001 cevap

34,783 kullanıcı

...