0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (133 puan) tarafından
Kizlar 32 haftalik olduk dogum temizligi yani buyuk temizlik yapcam ne zaman yapmaliyim daha erken mi ama hali cam mutfak bya is var hic birsey yapmadim daha

7 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından

Ben ufaktan başladım ama erken dedi ablamda ben aklıma geldikçe büyük işleri yayarak yapıyorum mesela bugün gardrobu temizledim haftaya duvarları temizlerim öbür haftada mutfak dolabını öyle öyle yapim diyorum :) 

(133 puan) tarafından
En guzeli kendini yormadan ufak ufak en mantiklisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence suan bile çok agir işler yapıp ke dini yorma ama şimdiden başlayıp yavaş yavaş yap ben 37 haftalık tim temizlik yapmıştim ı gun bayağı ertesi gün dogurdun
(133 puan) tarafından
Ne guzel temizlik bitmis dogmus  canim
0 oy
tarafından
30+2 yim canim bende ben başladım yapıyorum boya vae hali kanepeler falan yıkanacak anca yaparım diye başladım islerim bitip dinlenip bebegimin kıyafetlerini yıkayıp hazırlayacam insallah bence başla anca yaparsın 
(133 puan) tarafından
Demi canim erkende gelebilir benimki bakalim ama baslom artik anca havalar da soguyo
tarafından
Dediğin gibi canim erkende gelebilir hazırlıklı olmak lazım bu zamandan sonra bide ben çok şiştim zor hareket ediyorum anca hallederim ışlerimi havalarda iyiyken yap bitir en güzeli
(133 puan) tarafından
Evet canim oyle valla zaten gun yaklastikca korku sariyo beni annemde yardim etcek ins kolaylikla biter
tarafından
Allah kolaylık  versin canim
(133 puan) tarafından
Sagol cnm teşekkür  ederim
0 oy
tarafından
Başlamaliain bir an önce bende 30. Haftamda yapyim hem esim hemde  yardimcim oldugu halde 10ginde bitttirdim zaten ağırız daha bekleme temizlik yapildiktan sonra zaten evin isi agir olmaz
(133 puan) tarafından
Demi canim aynen oyle ufaktan baslim benm annem gelcek yardima bir oglim var kucuk tek yapamam asla
0 oy
tarafından
Ufaktan başla canım çünkü hafta ilerledikçe ağırlaşıyor insan ağrı falan oluyor başla artık 
(133 puan) tarafından
Kiz ben simdiden bisey yapamiyom 2 yasonda bir oglum var hic durmuyo
tarafından
Ooo işin zor valla yardım edecek biri yokmu
(133 puan) tarafından
Annem  var  cnm cok sukur o olmasa durumum feci benim hic birsey yaptirmiyo ikinci olunca nasil olcak bilmiyorum  :( ölürüm  herhalde
0 oy
(98 puan) tarafından
Bende 30+6 bugün bebegimin kıyafetlerini yıkadım astık halıları yıkamaya verdim..halılar gelsin arkadaşım var parayla bigünde cam kapı pencere silip gider 
(133 puan) tarafından
Ben yarim gun kadin tutcam annemde gelcek yardima
(98 puan) tarafından
En iyisi tek yapılmaz çünkü
0 oy
tarafından
Kiz halilari sen mi yikayacan ?
(133 puan) tarafından
Yok cnm yıkama ya göndercem valla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.