0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
kizlar  ben cocukkende  annem babam ayrildi yani iyi bir hayat tarzim olmadi. 17 yasimda  annem beni ise  koydu evlendiyim gune  kadarda calisdim evlendim kizim oldu kucuk diye  calisamiyorum esim asgeri gorev yapiyordu uzakda  mecbur  ailemle. kaliyordu  bir  kac aydir   sehre  geldi ama  burda mayisi cok az.   ev tutduk.  kirayi vermeedik diye  mecbur yeniden annemgile  donduk.      esim babasi cocukken vefat etmis  anneside amcasiyla evlenmis.  2 yildir  hic bir sey istemedim dugun gelinlik kina  hic biri olmadu olsun.  esimi cok severim. hic bir  sorunumuz  olmaz el ustunde tutar. ama  artik parasizlik biktirdi. sabr sabr  ceke  ceke   yoruldum evlendiyim gunden beri annemgille  yasiyorum.    abim var  bide  annem.    eskiden  annemle cok tartisdik simdi kiradan cikinca  mecbur  her seye susuyorum. icime  ata ata koca  bir dag oldum resmen. calismaya  karar verdim.    parasizlikdan yoruldum.    zaten cocuklugum cok zor  kecdi.  simdide  bpyle  olunca canimi acitiyor. esimden tek dileyim kucucuk bir evdi ya. onu bile  odeyemedik diye  cikdik. kiradan.   isden cikamiyor. 3  yillik sozlesmesi var.   1 yili kaldi. cikmasi icin. cikinca  istanbula  gidicek.  18 yasindan esim orda calismis  cevresi her kes  orda esimin.  burda bir sey yapamiyor. 

3 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz ki canım kiralar çok mu yüksek
(1,161 puan) tarafından
azerbaycanda  canim cok yuksek canim. bazi yerlerde. yani burda  para azz   oyle diyeyim
(14,030 puan) tarafından
Rabbim bereket versin inşallah canım gerçekten geçim çok zor
(1,161 puan) tarafından
evet  canim cok zor.  isi kotu cikamiyordu malesef.
-Reklam-
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Üzüldüm canım Allah gönlüne göre versin eşin ne diyor bu duruma annen bakıcak mı kızına
(1,161 puan) tarafından
annem bakar.   esimde  hic bir sey diyemiyor. cunki biliyor  calismam lazim.   cok ustune  gidemiyorum..  uzuluyor. ama  o uzulmesin diyede  ben kendimi uzuyorum.  evlendim yine  annemin evindeyim.     cok  agrima gidiyor.
(17,750 puan) tarafından
İmkanında varmış madem çalış o zaman canım iyi hissedersin hem
(1,161 puan) tarafından
yani canim ben fakirlik gordum.  kizimda  gorsun istemem bu yuzden  calismak isterim.  sadece  esime  karsi uzak hiss ediyorum kendimi.  dun tartisdik. bu gunde  hic aramadim. anlamiyor  beni.  annemin evinde siginti gibi yasamak istemiyorum
(731 puan) tarafından
Hiç bir erkek eşini keyfinden çalıştırmak istemez maddi durum imkansızlığı varsa birbrinize kötü zamanda destek olun allahım belkide sınıyor sizi allah evinize huzur mutluluk kesenize bereket versin allaha bol bol dua et 1 kapıyı kapatır diğer kapıyı açar umudunu kaybetme
(1,161 puan) tarafından
cok doru bu yuzden uzerine gitmiyorum. .
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun gönlünü ferah tut canım inşallah bu günlerinde geçer. Çocugun ile yaşayamadıpın genliğini yaşar atlatırsın inşallah sağlıcakla. Alan Allah veren Allah. İnşallah boşluk berekete kavuşursunuz.. (Yalnız eşinin amcası ile annesi evlenmesine mana vermedim.. bence normal bir durum değil buna şok oldum.)
(1,161 puan) tarafından
zaten esi. bu yuzden 18 yasinda  istanbula  gitmis  hicde  geri gelmemis. annesigille  zaten arasi yok sirf  bu yuzden uzak onlara
(2,545 puan) tarafından
O da zor gelmiştir. Sen sabırlı ol canım benim bir kapılar kapanır bin kapılar açılır
(1,161 puan) tarafından
zaten oyle  yapiyorum.  sag salim kizim var  sukur nedenim o.. esimde  kurusuna  kadar  bana  verir. . arkadasla gece gezmesi yok isden cikar  kosar evine  gelir.  sadece  bazen sikintiLr  insani yoruyor iste
(2,545 puan) tarafından
Evet canım olur olur hepimizdr var Allah sağlık sıhat afiyet versin

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 538 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Robort19 (2 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...