0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gece uyudum işte 1 gibi sonra bir rüya görmeye başladım yakın bir arkadaşımla yolda yürüyoruz korkunç bir mahalle gibi ve yürürken çeşitli şeytan vs fotoları görüyorum arkadaşım bana sen hala onlara inanıyor musun diyor bende hayır diyorum inanmıyorum hatta dalga geçiyorum sonra kendimi yatağımda görüyorum ama öyle bir görüyorum ki sanki yatağımda değilim uyumuş pozisyonum vs aynı uyanmaya çalışıyorum ama olmuyor üstümde bir ağırlık var ve sanki beni biri ayağımdan çekip yere düşürmeye çalışıyor çok cebelleşiyorum dua okuyorum bırakmıyor sonra bıraktığında artık kendimden geçiyorum konuşmayı vs unutuyorum birden uyandım kendimi gördüğüm pozisyonda yine yataktan zor kalktım biraz kendime geldim uyandığımda saat 3.50 falandı başka odaya geçtim yatmak için ve sabaha kadar köpek uluma sesleri duydum kızlar sizce sebebi nedir çok korkuyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(222 puan) tarafından
7 Ayetel Kürsi okumadan uyuma derim, pek iyi değildir bu belirtiler, ilk rüyayla başlar. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senı korkutuyorlar canım yanlış bir şey mi yaptın 

Tuvalette konuşmak gbı ağzı açık yemek bırakmak gbı yemek yediğin sofrayı ekmek kırıntıları temzlememek gbı veya yatak odasında bşey mı yedin tezgahta Kı bulaşıklarada geliyorlar tuvalet pisse onada geliyorlar

Tualete gidip su dökmez isen tuvalette köpek kılığında korkutuyorlar sirkeli su yap evin her yerini sil 
tarafından
Biz de yrrde yeriz ama alır eline bisküvi yer diyorum anlamıyor
tarafından
Onu dürtsünler o zman anlar o
Biz eşimle yenı evlenmiştik ben Bi hata yaptım cünüp yattım abdest almadım bu kadarda bilmiyordum eşim abdesltli olmasına ramen o gece köpek eşimin elini ıssırmış var gücüyle çekmiş kara basan basmış yanı benım hatamı eşim ödemiş oldu zor kurtarmış kolunu eşim bende o gun öğrendim dahada cünüp yatmadım
tarafından
Eşim hep öyle yatar ya normalde çok titiz ama hay Allah bi kere ben uyanıkken çok huzursuz olmuştun o öyleyken belki de ondandır.. Dikkat ettirecem artık zorla napıyım
tarafından
Dikkat etsin tabı canım allah korusun musallat olurlarsa kolay kolay kurtulamaz onlardan
tarafından
Sag ol canım öğrenmiş oldum
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Yatağa girmeden besmele çek 7 ayetel kürsi oku nas Felak ihlas oku korkutmuşlar seni 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 385 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,662 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 110 göst.
0 oy
7 cevap 375 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu

378,953 soru

11,343,107 cevap

34,809 kullanıcı

...