0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından

İlk bebeğim tedavisiz oldu ama 2.olmuyo diye doktora gidicem belki bilirsiniz zahide küçük var herkes övüyo çok iyi bi doktormuş duyduğum kadarıyla ona gidicem kızlar ilk olarak alttan mı muayene eder bana neler der kan felan de alır mı tecrübesisizim bu konuda 

3 Cevaplar

0 oy
(119,598 puan) tarafından
her dr baska bakiyo bilememki simdi ne yapar nasi yapar
-Reklam-
0 oy
(913 puan) tarafından
Aynen alttan ilyihap var mı mantar muayinesi filan yapar. Bi de kanda hormonlara. Ve ultrason. Yani hemşire olduğum için bildiyim kadarıyla bunlar şart
(106 puan) tarafından
Teşekkür edrm peki eşimden de sperm testi ister mi acaba gittiğim gün
(913 puan) tarafından
Tabi mutlaka aktivlik için
(106 puan) tarafından
Teşekkür edrm İnan öyle boşluktayım ki ilk bebeğim tedavisiz oldu ama 2.olmuyo adetim de düzensiz az az olmaya başladım gecikmeler oluyo diyolar yumurtlama günü 14.gün diye inan ben onu BİLe hesaplayamıyorum çünkü ortada düzgün programlı bi adet takvimim yok
(913 puan) tarafından
Artık ultrasonla belirlrnecek çatlaman. Çünkü belirli bi ölçüye geldiyinde mesela git akşama çatlar der doktor. Ya da çatlamış gidin mercimeyi fırına verin der)) Allah böyüktür umudunu kayb etme. İkinizde aç gidin eşinle. 1-2 gün ilişki yaşamadan gidin eşin orda zorlanmasın diye. Bi de adet oldukdan 1 hafta sonra git
(106 puan) tarafından
Teşekkür edrm cnm bilgin için
0 oy
tarafından
Yanlış anlamşm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 244 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ebru Sahiin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
18 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 53 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgegzem (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 70 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrayalcn (465 puan) tarafından soruldu

381,723 soru

11,428,004 cevap

34,988 kullanıcı

...