0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
tarafından kapalı
Hayırlı günler kızlar bugün komsular toplanmılar çaya beni de cagırdılar gittim orda bebegime ne kadar uslu hiç sesi çıkmıyor hiç sesini duymuyoruz hiçmi aglamıyor hiç evinde bebek olduğu belli olmuyor vs gibi güzel cümleler kullandılar bebeğim için ben tsk ettim eve geldim sonra oğlum yatak odasına gitti bende feracemi basımı faln acıyordum iki uç dk aradan gecmedi oğlum geldi bi baktım ağzında kocaman birşey moraramıs nefes alamıyor ama o nefes alamamaya yine de yürüyerek gelmiş rabbine bin şükür hemen çıkardım baya kuştu midesi bulandı kızardı faln su içirdim çok ağladı korktu sonra bende çok korktum ağzına aldığı şey makyaj süngerımmiş nasıl aldı hiç bilmiyorum kesinlikle zararlı tutacağı kesıcegi şeyleri ortada bırakmam bu konuda çok dikkatliyomdr eğer kendi gelmeseydı Allah korusun odada öyle boğulur giderdi çünkü hiç sesi çıkmadı boğulma tarzı kesin duyardım öyle bir ses olsaydı nasıl o şekilde odaya yürüyerek geldi ona da hala saskınım çünkü mosmor olmuştu ve nefes alamıyordu verilmiş sadakam varmış Rabbim evladımı bana bağışladı hala çok korkuyorum elim Ayağım  titriyor ben nazar die yorumladım ama bilmiyorum nazardan hak dinimzde bilemedim yani
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 326 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Afrasiyap (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 316 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy