0 oy
1,555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim kiloluyum ben ama bana ben seni her halinle seviyorum diyor ama sürekli zayifken falan cümleler kuruyor

31 Cevaplar

+2 oy
(285 puan) tarafından
Ne kilo ne zayıflık onlar için ya nefes aliosa tamam 
(930 puan) tarafından
Her insan için geçerli değil bence o
(285 puan) tarafından
Erkeklerin geneli için öyle em iyileri bile bak takip et bi hareketini yakalarsın
-Reklam-
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Bence şudur denmez bu göreceli 
+1 oy
(1,586 puan) tarafından
Bağzi erkekler dişini dolduracak bazıları da dışını dolduracak kadın sever .  Herkesin seçimi farklıdır 
(1,045 puan) tarafından
Dişini dolduracak dışını dolduracak nasıl oluyo kız :))
(1,586 puan) tarafından
Anlaman lazım canım :D
(1,045 puan) tarafından
Yok kız valla anlamadım :D
0 oy
tarafından

Benim eşim ince bel gobeksiz dolgun kalça seviyor uzun boylu bende tam istediği gibiymişim:D

(7,871 puan) tarafından
Dolgun kalça mi tövbe yarabbi :)))
0 oy
(961 puan) tarafından
Yani bence bu değişken birşey ben hafif kiloluyken çok hosuna giderdi, zayıfladım o halimde çok hosuna gitti. 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Bu görecelidir bence. 
0 oy
(119,137 puan) tarafından
baci bende zayifim ama bence erkekler baliknet sever
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Kişiye göre değişir karısı zayıfladı diye boşanan görmüştüm bir ara televizyonda. Benim eşimde zayıf olmamı ister ama nerdeee 1 kilo bile veremiyorum:ermm:

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Balık etliyim ne çok kilolu ne çok zayıfım ama eşim beğendiğini söylüyor:)) şimdi hamileyim kilo aldım haliyle doğurunca verirsin diyor yani çok kiloluda sevmiyor ama o kadarda takılmıyo
0 oy
tarafından
Bence balık etli kadınlar her zaman dikkatimi çekmiştir bence erkeklerin de öyle 
0 oy
(7,358 puan) tarafından
benıde her halımle sevıyomus oyle dıyo
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Zevkler ve renkler tartışılmaz canım kimisi etki bitki seviyo kimisi zayıf kadınlarda öyle değil mi kimi zayıf erkek seviyo kimi iri yapılı aynı sey
0 oy
(149 puan) tarafından
Sağlıklı fit görünen kadınlar her zaman daha dikkat çeker.. ne kuru kuru ne de etli etli.. 
0 oy
tarafından
Zayıf karısı olanlar kilolu kilolu karısı olan zayıf kadın sever 
0 oy
(529 puan) tarafından
Erkekten erkeğe değişir.Balık etli sevenler vardır ama çok kilolu seven değilde saygı duyan vardır
0 oy
(683 puan) tarafından
Herşeyin fazlası bayar. Çok zayıf Bi kadın da hoş olmaz çok kilolusu da. Bence balık etli severler bende öyleydm şu ara balık etlilikdenn terfi etcem die korkuorm
0 oy
(6,813 puan) tarafından
Bence balık et severler 
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Ben balık etliyim boyumda var ama takmiyom  çünkü eşim bu şekil kal diyo ve  zayiflamami istemiyo zayıf kadın asla sevmiyo da ondan heralde diyetle tanisamiyorum:D

0 oy
(2,455 puan) tarafından
Ortası bence et ele değecek ama bıngıl bıngıl da olmayacak :) 
(44,603 puan) tarafından
Puhahahahah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Valla bence ne çok zayıf iyi ne de çok kilolu orta şekerli 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 136 göst.
0 oy
11 cevap 190 göst.
27 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
0 oy
1 cevap 117 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asel-Asya (515 puan) tarafından soruldu

378,299 soru

11,322,932 cevap

34,773 kullanıcı

...