0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Ya kızlar benim gibi arkadaşsız biri var mı acaba. Vala insan bir süre sonra dertlesecegi oturup kahve içeceği giyebileceği bir arkadaş arıyor kendine. Varsa adana da vala görüşelim arkadaş olalım tanışalım. Gerççekten kendimi çok yalnız hisediyorum. Bir arkadaşa dosta o kadar ihtiyacım var ki anlatamam. Kimseye anlatamadığım dertlerimi ona anlatabileceğim ve her zaman yanında olacağım dertlerine ortak olabileceğim bir arkadaş istiyorum. Esra erol mu bura millet koca arıyor sen arkadaş mi demeyin vala gerçektende insanın ihtiyacı oluyor. Varsa tanışmak isterim. Adana da.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben adanadayim 
tarafından
Sen ??
tarafından
uzakmış abla ben saricamda
tarafından
Neresinde sarıçamin canim
tarafından
yüreğir ilçe  saricam mahallesi
(337 puan) tarafından
Bende yeşilyurtta kızlar
-Reklam-
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Tam benim içimden geçenleri yazmışsın ama şimdi arkadaş sanıyorsun iyi sanıyorsun ilk tartışmada dertlerinle anlattıklarınla sana karşı kullanıyor birde böyle olmayanıda ekleyelim. 

Arkadaş aranıyor ciddi düşünen yazsın":)))))

Bende Ankara dayım senin gibi düşünüyorum ama birde nasıl güvenicen sorusuna takılıyım. 
(4,168 puan) tarafından
Gel arkadaş olak bende Ankaraliyim;))) ama baska sehirdeyim olarmi
(337 puan) tarafından
Hadi bakim inşallah sende güvenebileceğin bir arkadaş bulursun canım. Ekleyelim vala aynen o kısmını unutmusum.
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Adana merkez çatlıyor herkes 

Bende adanalıyım  hiç arkadaşım yok EŞİM le evlendim arkadaşım kalmadı her şeyi sildi attı  çok çok kıskanç bakkala bırakmaz bile beni tek o derece tanışalım cnm 
(337 puan) tarafından
Neresinden canım adananın vala senin için daha zor allah yardımcın olsun kız olurmu öyle bakkala bile çıkmamak evde tek zor ya vala insanın arkadaşa ihtiyacı oluyor olalım arkadaş watsaptan konuşuruz kahve iceriz vala iyi olur
(2,564 puan) tarafından
Adana seyhan otogar karşısında oturuyorum cnm
(337 puan) tarafından
Bende yeşilyurtta oturuyorum kuzum.
0 oy
(135 puan) tarafından
Bende adanadayım ama Sarıçam çok uzak be 
(337 puan) tarafından
Uzakmış canım ya keşke seyhan da olsan
0 oy
(135 puan) tarafından
Bende adanadayım ama Sarıçam çok uzak be daha yakın olsan derdım ortak bıryerde buluşal
(337 puan) tarafından
Vala uzakmış kuzum ya keşke seyhan da olsan yesilyurt da yakın bir yerde bulusurduk kahve içerdik
(135 puan) tarafından
Ben senı Sarıçam sandım bende seyhandayım
(337 puan) tarafından
Seyhan hangi mahalle kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 143 göst.
3 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.
0 oy
16 cevap 406 göst.