0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (581 puan) tarafından
Kizlar iyi akşamlar bulunduğum yerin lanet olası doktoru 18 haftalık hamile olmama rağmen henüz daha hic bakmadi her gittiğimde su yok bu eksik diyip gönderiyor. En son gittiğimde ben sana burda bakamam yüksek riskli gebelik senin ki dedi ankara şehir veya etlik zübeyde ye git dedi. Neden yüksek riskli geleyim inanın daha hic bir bilgim yok. Ayrintli için şehire gidecektim zaten ama 1 haftadır sabah akşam arıyorum randevu yok. Kadın Doğum bakim yüksek riskli ye yollamasi lazımmış.  Zübeyde hanım a da hic iyi demiyorlar :( aranızda gidip memnun kalan var mı? Artik mecburum :(

10 Cevaplar

0 oy
(4,353 puan) tarafından
Ankara hastanesinde dogum yaptım yetkin Karasu vallahi o kadar iyiydiki hala dua ediyorum ona
(581 puan) tarafından
Randevu bulamıyorum şehir hastanesine oraya gidecektim normalde
(4,353 puan) tarafından
Sen dedigim doktora randevu bulmaya çalış canim
(581 puan) tarafından
Tamam canım o doktoru takip edeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi hastaneye gidiyorsunki canım etlik zübeyde hanım da doğurmadım ams baya bi kontrollerime oraya gittim çok çok hatta aşırı çok memnun kaldim ama Sami ulus bestepedekide merkezdekide gayet iyi sehir hastanesi kadın doğuma gittim gebe değildim ordada çok ilgilendi sağolsun her testi yaptı 
(581 puan) tarafından
Canım ankara kazandayim burdaki bakmam dedi o yüzden ya şehire gideceğim ya etlik  zübeyde ye
tarafından
Anladım canım ikiside bence iyi hangisine dersen ons git ama sehir hastanesi daha gelişmiş etlik klasik diyeyim
(581 puan) tarafından
Randevu bulamıyorum  zubeyde ye iyi demediler korkuyorum biraz canım
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'ne gidebiliyorsan ulaş çalı var canım o kadar iyi bir doktor ki anlatamam sana çok güzel ilgileniyor 
(581 puan) tarafından
Randevu bulamıyorum canm etlikte de 1 tane var onu aldim aldim yoksa ayrıntılı da kaçacak:(
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Şehir Hastanesi'nde doğum yaotim iyiki iyiki oraya gitmişim etlik hiç önermiyorum randevu bende bulamadığım zmaan sabah 6.30 7 de orda oluyordum ve sıra aliyordun öyle sıra almama rağmen öğleden önce isim bitiyordu randevu aldığımda daha çok bekliyordum  ve hiç rabdevu almadan gitmeye başladım ben ve kesinlikle ikisi arasında tercih yapacaksan şehir hastanesi derim 
(581 puan) tarafından
Kazandan gideceğim canım erken gitsem sıra bulabilir miyim acaba zaten kadın doğum baktıktan sonra peronatikojiye yönlendiriyormus  ordan da randevu sıkıntı olmaz dediler
(1,539 puan) tarafından
Valla canım ben evden 5 te çıkıyordum gidiyordum bekliyordum hastalari almaya başlayınca geçip hemen ilk sıraları alıyordum geçen yıl bu zamanlarda
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Zübeyde kadar kötü bir hastane yok eminim belki gidenler memnun kalmışlardır. Keçiören devlete gittim orda 3 lu testim riskli çıktı sonrasında baya uzun mevzu kısa kısa anlatacağım hastane hastane gezdik özel özel. En son Beştepe ek hizmet binası bahçelievler oraya gittim orda doğurdum. Hatta doğumdan 2 gün önce ordaki doktor ayağının birisi kısa dedi 2 gün sonra doğurdum bir sıkıntısı yoktu. İstersen Keçiören devlet ve Beştepeye gidebilirsin 
(581 puan) tarafından
Oralar çok uzak bana ya canim
(13,099 puan) tarafından
Kazanda oturuyorsun yazmışsın ama sorun ne öğrenmek istiyorsan mecbur :( umarım yardımcı olmusumdur
(581 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok kişiden duydum etligin iyi olmadığını:( bakayım oyle yapacağım artik
0 oy
(1,368 puan) tarafından
25 gun once şehir hastanesinde doğum yaptım. O kadar ilgililer ki ozel hastane gibiydi sezeryandim. 
(1,368 puan) tarafından
Canım büyük kızımda yenimahalle eğitim araştırmaya gittim bütün kontrollerime. Memnundum aslında ama bebeğin büyük acil sezeryana almak gerekebilir o yüzden donanımlı hastanede doğumunu yap burda acil sezeryan ameliyathanesi yok sevk ederken zaman kaybı olur bebeğini riske atmayalim dediler dedikleri gibi de oldu acil sezeryana aldılar beni zekai tabirce yapmıştım doğumumu. Küçük kızımda da kontrollerinin yarisina kadar yenimahalleye gittim sonra şehir hastanesine devam ettim. Şehir hastanesinde hep ayni doktora randevu bulamıyosun.  O yüzden hangi doktor denk geldiyse girdim ben hepsi de çok iyiydi bi tane kadın doktor vardı o sadece gicikti. Doğumu da şehir hastanesinde yaptım orayı öneririm çok ilgili ve iyiler
(16 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  son 2 ay kalana kadar yenimahalle'ye devam ulaşım dolayısıyla ama son 2 ay şehir hastanesi o zaman  bende ilk doğumumu Yenimahalle'de yaptım ama doktorum da gitti dogumhanesi de yok, iki ara bi derede kaldım kafam çok karışık. Refakatciye izin veriliyor mu acaba devlette, Pandemi ortalığı epey karıştırdı
(1,368 puan) tarafından
Canım ben sezeryan olduğum için 3 gün kaldım hastanede. 3 gün boyunca refakatcim vardı yanımda. Cevremde de çok doğum yapan var ama en iyisi şehir hastanesi doğum konusunda gördüğüm kadarıyla. Iyi ki de orda yapmışım diyorum
(581 puan) tarafından
Özlem uzunlar diye bir doktora gidiyorum ben
(16 puan) tarafından
Tavsiyeler için çok teşekkür ederim
0 oy
(2,581 puan) tarafından

Uykulu uykulu bı tur atiyim dedim akıl hastanesi öneri diye okudum bu ne diyor diğe sonra kendime güldüm yaa :)))

(581 puan) tarafından
Zübeyde ye gidersem birde akil hastanesi ararım gibi  yanlista okumuş sayılmazsın:)
0 oy
tarafından
6 ay once etlik zubeyde de dogum yaptim bendd riskli gebelikteydim o kadar iyi doktorlar cikti ki karsima allah razi olsun hepsinden doğum sirasinda sacimi okşayan mi dersin suni sanci alirken dudaklarim kavlamisti yuzume su vuran hemsireler mi dersin dikişimi atan doktorun beni motive etmesi mi dersin kessinlikle oneriyorum kessinlikle
(581 puan) tarafından
Aslında biraz da şans işi doktor ya
tarafından
Evet ama ali turhan caglari dene bence cok memnun kalirsin
(581 puan) tarafından
Yok canım çıkmıyor birkaç kişi de doktor adi söylemiş ama yok onlar ya lohusa ya 36 üzerine filan bakıyorlar
0 oy
(75 puan) tarafından
canım ben zekai tahir burakta turhan çağlara gittim aslında riskli değildim ama enfeksiyon geçiridiğim için riskli grubuna giriyordum baya bi ilgilendi tanıdık doktorumun tavsıyesıyle gıttım. adam bölüm şefiydi. valla çok git gel yaptım ilk aylar bekle bekle bı hal oluyordum hocanın iki sözü için 2 saat beklediğimi bilirim,zaten rutin muayene de ayrı bi dert doktora bişey sor cevap vermez testlerim eksik yapılır vs derken baktık böyle olmayacak gittim özelde bi doktor ile anlaştım devlette doğurmak isteyen ben bu kadar ilgisizliğe dayanamayıp özele gidip insan muamelesi gördüm paranın gözü kör olsun gerçekten. imkanın varsa ya devlette iyi bi prof bul yada özele git. 
tarafından
Ayyyyy ali turhan çağlar mi yoksa dediginiz doktor
(75 puan) tarafından
evet canım ta kendısı :)
tarafından
Yaaaa o benim kahraman doktorum işte bana doğumu sevdiren adam gibi adaaaammmmm allah razi olsun ondan doğum sirasinda bi cok kotu seyle karsilastim doğum sirasinda bayilamazssin derler ya ben kansizliktan bayildim turhan bey geldi gitti sacimi bi yandan oksadi moral verdi bi yandan bebişimi doğurttu ama turhan bey şuan etlik zubeyde de riskli gebelikte gercekten harika bi insan siz kac sene once zekai tahire gittiniz bilmiyorum ama beni annem orda dogurmus igrenc bi hastane doktorlari igrenc demisti suan zekai tahir hastanesi şehir hastanesine tasindi
(75 puan) tarafından
canım ben oğlumu mart 2020 de doğurdum. yani gebeliğimin ilk ayları 2019 ağustos da gittim. birde gebelık öncesi gittim, enfeksiyon yüzünden 6 ay bir yıl arası gebe kalma vs demişti.dediği gibi yaptım ne zama diyorsa o zaman gebe kaldım:)turhan bey on nunara bi doktor zaten :) ona dediğim birşey yok ama rutin kontrolleri yapan doktorlar sıkıntılıydı. biri testımı eksık yapar biri tersler cevap vermez vs. ben hastane ve rutinlerden şikayetçiydim. yoksa turhan beyın unutmak mümkün mü. çok sevındım cevremde turhan beye gidipte olumsuz yorum yapan çıkmadı valla. iyiki var kendıleri
0 oy
tarafından
2 dogumumda sehir hastanesınde oldu cok cok memnun kaldım baska hastane düşünme bile 15 gün önceden randevu al mhrs den bulursun 
(581 puan) tarafından
Ay buldum cok şükür ya

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 1234567891. (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MİSLİNA 's Mom (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
23 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aysenuray (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.
18 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sorucukk (129 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...