0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (2,132 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar,

Acaba delirdim mi diyorum kendi kendime? Eşimin telefonundan çıkan sese gıcık oluyorum, kardeşim gelip öpüyor sanki boğuluyorum. Birilerini öldüresim var sanki. Bu haftaya kadar tüm zorluklara rağmen keyifle geldim. Hamileliğin tadını çıkarmaya çalıştım ama kendimi çok kötü hissediyorum. 

Bu haftalarda normal mi? 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Doğurunca katlanarak artıyor o psıkolojı :D hoş benım nazımı kımse cekmedıgı ıcın ben yapamamıştım ama ıcımden bas bas bağırmak gelıyordu herkese 

(2,132 puan) tarafından
Normal olmadığımı anladığım için kimseye ters gitmeyeye çalışıyorum. Dişimi sıkıyorum ama hormonal mi bu durum?
-Reklam-
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Normal mi bilmem ama kendimi öldürme hissi var içimde gün geçtikçe daha çok kafama yatıyor bilemiyorm belki de hamilelikte kaynaklı ;)

(2,132 puan) tarafından
Neden öyle hissediyorsun acaba canım o da kötüymüş :( benim etrafı dağıtasım var o tarz bir duygu
(2,064 puan) tarafından
Eşimden kaynaklı diyeyim hiç umursamıyor değer görmüyorum evimin ihtiyaçlarını almıyor sağlığımı düşünmüyor yanımda yüzü somurtkan dışarıda gülücük saçıyor herkese...... İşte bunlar birkaçı
(2,132 puan) tarafından
Zormuş canım Rabbim yardımcın olsun, eşinin kalbine merhamet versin. Kimse için kendine zarar vermeyi düşünme. O zarar görsün niye sen göresin. Tabi eşine bir şey olmasını istemem ama kimse senden önemli değil. Sana böyle hissettirmesi üzücü gerçekten
(2,064 puan) tarafından
Allah razı olsun.
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Aşırı normal doğduktan sonra daha da çok batacak :D
(2,132 puan) tarafından
Yaşasın :D
(1,301 puan) tarafından
Ahahahhaahha :D
0 oy
(98 puan) tarafından
Ben de öyleydim son zamanlar herkese herşeye sinirli alıngan çok da ağlardım eşime çektirdim valla bebeğim 6 aylık olana kadar da devam etti maalesef :) normal heralde canım geçer Allah yardımcın olsun 
(2,132 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim. Şükrediyorum, hamile olmayı çok bekledim ama elimde olmuyor bu hissettiğim şeyi kontrol etmeye çalışıyorum
(98 puan) tarafından
Kontrol edilmiyor zaten çevrendekilere söyle bana anlayışlı olun hamileyim ben de:)
0 oy
tarafından
Bu ara bende öyleyim giydiğim bişey olmuyor hep dışarı çıkasım geliyor kimseyle konuşasım gelmiyor eşimden bile uzaklaşmak istiyorum cinsiyeti ne bebişin canım
(2,132 puan) tarafından
Kız canım. Şimdiye kadar hiç yaşamadığım, hiç böyle hissetmediğim için garip geldi :/ yalnız değilim anladığım kadarıyla
tarafından
Sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alalım inşaAllah canım
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Cok normall cook bide lohusalik var ki illallah ediceksin bem 4 bucuk ay oldu dogum yapali gecen gun ciktim galiba lohusalik psikolojisinden ama kalintilari var ☺☺☺☺
(2,132 puan) tarafından
Bakalım bizi neler bekliyor... Lohusalık boyunca bu duygulara bir de yorgunluk eklenecekse huniyi kafama takarım artık :D
0 oy
tarafından

Çookkk normal  :D buna sevinebilirsin. Ama lohusa psikolojisi ile bu durum daha da artacak işte bu da kötü haber  :D

(2,132 puan) tarafından
Ayy çoğu anne aynı şeyi yazdı, şuan ***** ***** gülüyorum yani halimiz duman o zaman :D
tarafından
Ahahahhahahahahah gül bacım gül Allah ağlatmasın :D bunlar daha iyi günlerimiz diyip gül  :D bizim orda bi laf var bu daha ucuuu  :D
(2,132 puan) tarafından
Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım. Bunları yaşamak için üstüne bir sürü para verdik, çok tatlı olacak her şeye değecek diye kendimi avutuyorum :) öyle olmasa kimse ikinci çocuğu yapmazdı, tadı başka herhalde
tarafından
Allah affetsin çok başka tadı beeee :D hele o Doğum sancıları falan herkesin sancısı doğumu kendine özel. Aynısını başka yerde bulamıyorsun. O heyecan o tatlı telaş  :D doğur da gör ne diyim ahahahahha

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 613 göst.
0 oy
13 cevap 1,390 göst.
16 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 531 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde poncum.987 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu