+1 oy
115 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğe aldığım tulum boylarını ölçtüm ona göre yeni alacaktım biri 42 diğeri 49 çıktı 49 çıkanın üstünde 3 ay yazıyor ama nasıl 49 çıktı mezura ile ölçüm yanlış mı verdi acaba 49 çıkan ayaksız 42 ayaklı tulum 

3 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Normal canım doğrudur
tarafından
Bebeğe olur mu acaba internette yenidoğan 0.3boy 62 olarak satılıyor
(1,862 puan) tarafından
Orada yazan bebek boyu canım :)) bebeğinin boyuna göre alacaksın tulumu ölçüp alamazsın
tarafından
Öyle mi bende kıyafetin boyu sanıyorum :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yardımcı olur musunuz 
0 oy
tarafından
Ölöüler ve kalıplar değişiyor kuzum kiminin kalibi büyük kiminin daha küçük mapazadan mağazaya fark ediyor 
tarafından
Sağlıkla al kucağına canım benim boşver büyük olması küçük olmasından inan daha iyidir 6 aylıkken 1 yaş almaya başladım ben inan öok hızlı büyüyecek annesi
tarafından
Ya canım benim rabbime bin şükğr bak kalbin temiz demekki rabbim gönlüne göre nasip ediyor çok sevindim adına inan isime karar verdiniz mi hadi bakalım hayırlısı ile bebişim doğdu postunu bekliyoruz ❤️
tarafından
Bir sivaslı olarak büyüklerimiz hala geri kafalılığı bırakmış sayılmıyor canım hahaha ismi belliydi zaten Mustafa olacak kayınbabamın ismi sevdiğim Bi isim ısrar etmedim başkası olsun diye ama ikinci ismi koymak istiyorum iki isim hoşuma gidiyor ama kaynanam iki isim koyanlar kayınbaba kaynanan ismi söylemesin diye koyuyor diyip eşimi fitliyor bakalım kim galip gelecek ahajajs :)
tarafından
Hahshahahsh ay allahım kayınvakidenin düşüncesine çok güldüm ya allahtan mustafa ismi tek başına bile çok güzelmiş kuzum adı ile büyüsün inşallah bizde ilk mustafa ali istemiştik sonra züheyr eymen koymaya karar verdik birden döndük
tarafından
Evet Mustafa ismini çok beğeniyorum ama yanında Bi isim de istiyor gönlüm sevmediğimden değil isim çok güzel çok anlamlı ismine yaraşır bi birey olur inşallah ilerde ama hep iki isimde sevmiştim yani eğer olursa yanına küçğk kısa bir isim koymak isitpyeum :) senin paşanın ismi de çok güzelmiş canım rabbim ismiyle uzun ömürler versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 105 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 748 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 11 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Honeycan (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 89 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...