0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kaynanamgille yakın oturuyoruz eşimin en küçük kardeşi daha 3 buçuk yaşında 5 kardeşler kaynanamgil hayvancılık yapıyor benimde bebeğim 4 buçuk aylık sürekli ahıra giderken kirli kiyafetleriyle geliyor sevmeye gelirken küçük kardeşini de getiriyor gelsinler tabi torunları sevicekler bunlar sorun değil ama başka zaman gelip görmez sevmez ama kirli üstü başıyla çocuğu alıyor kucağına o gidince kızım bildiğin pislik içinde kalıyor onunda geçtim küçük kızın kucağına veriyor çocuğu almak istiyorum izin vermiyorum tersliyor sonra o küçük kız kirli elleriyle kızımın ağzına elini sokuyor dudağından felan öpüyor kızıyorum ben ama genede yaptırıyor bildiğin kızımın elini ağzına alıp emiyor küçük kız daha dün de geldiler gene aynı şekil annesi küçük kardeşinin kucağına verdi bebeğimi az daha düşürüyordu koltuktan sonra kaynanam çocuğu aldı koltuğa koydu bu seferde küçük kız koltukta zıplamaya başladı az daha kızımın kafasına felan basacaktı üstüne düşecek oldu kaç kere en son eşim uyardı bak şimdi bu sakatlık çıkacak anne dikkat et al kızı oradan zıplamasın dedi ama annesi de sanki para mı verdik tohumunda badavadan geldi dedi benim çok canım sıkıldı bu sözüne yani kendilerinin ve eşimin bu bebek konusunda benim aileme karşı felan çok farklı davranıyorlar o yüzden birazda bu davranışları canımı sıkıyor ayrıca kızım grip oldu burnu akıyor tıkalı burnu gelmiş şelbik mi ne diyor o düşmüş diyor bıngıldağı ile oynuyor sürekli diyorum doktordan yeni geldik birşeyi yok hala aynı yapıyor benim annem yapsa kavga çıkar kendi ailesi olunca eşimde ses etmiyor en basiti benim annem bebek uyansın emsin diye burnunu sıktı neymiş annem çocuğu boğuyormuş öyle çok ta sıkmadı yani doktorlar bile diyor burnunu sıkın diye bu yüzden kavga bile çıkardılar o yüzden böyle yapmaları zoruma gidiyor sizce ne yapmalıyım eşimle konuşuyorum bu konuyu her zamanki gibi ailesi haklı oluyor ben suçlu oluyorum biraz da sessiz buluyorlar beni galiba ondan kavga çıksın da istemiyorum güzellikle olsun herşey istiyorum ama dinlemiyorlar da bu sefer ne yapmalıyım sizce yoksa ben mi çok abartiyorum bu konuları
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç abaetmıyosun biraz daha serr davranmalısınıx sen müdahale et eşinş bekleme
-Reklam-
0 oy
(629 puan) tarafından
Ben hep uyariyorum daha devam ediyorlarsa kucagima aliyorum cocugumu eltimin kizi sevmeye calisiyor o daha kucuk cocugu bir sıkıyorlar ypmayinn canim diyorum yprlrsa  kucagima aliyorum oglumu kucagima ver diyorlr cocuklar hyr olmaz duser diyorum yanina oturablrsn ama diyorum cocuk kolay dogurulmuyor valla sakin yapma boyle elleri o gun kirliydi gorumcemin cocugunun hasta dedim dokunma canim dedim ellerini yikadim oyle sevdi asla ben bile elimi yikamadan oglumu almiyorum izin verme bak sakin esimede sormuyorum bazen diyor deme karisma diyordaonu dogurana kdr neler cktm ben
(74 puan) tarafından
Ben yada eşim olunca yapamıyor izin vermiyoruz ama kaynanam gelince kız bı simariyor bı sakatlık çıkacak diye korkuyorum kızım onlar yüzünden öncede hasta oldu bir şey olmaz felan diyor galiba birazda sessiz buluyor beni napicam bilmiyorum ama benim ailem bunu yapsa eşim ciddi anlamda tepki verir onuda biliyorum hatta kaynanam kaç kere bıngıldağına ağzını dayayıp içine doğru çekiyor diyorum daha sabah doktordaj geldik elleme yok hala devam ediyor bı de söylediği laf çok canımı sıktı sanki ben onun kızına oyuncak bebek doğurmuşum
(629 puan) tarafından
Tmm cnm iste dedigimi yap kizi gelsin cocugunu yanindan ayirma
0 oy
tarafından
Öncelikle eşine bakma sen tohum bedava falan ne ya ne kadar ayıp müdahale et sen kolaymı doğdu sanki hiç izin verme kayınbaba dışardan geliyodu çocuğuma ellemeye kalkıyodu elinizi yıkayın diyodum kaynana ayıp öyle deme diyodu ben hiç takmıyodum bunda ayıp yok hastalık var diyodum kolay doğurmadım yani bu ne böyle saçmalık az bile yapıyosun sen valla ben dayanamam öyle şeylere
(629 puan) tarafından
Bnde dayanamm ygnii
tarafından
Parçalarım valla o nedemekmiş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 41 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fatmaaaa000 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 551 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 97 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,182 soru

11,411,237 cevap

34,953 kullanıcı