0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (107 puan) tarafından
hanimlar mutfakta 10 gun arayla birer tane hamam bocegi gördüm. bugun ilaclattik. adam dedi ki: bu kalorifer bocegi (kahverengi olanlari) degilse uremiyorlar cok da cogalmiyorlar 2 3 tanedir dedi. imkansiz yani eski evimden biliyorum bunlar 1 ise 10 tanesi de yoldadir geliyodur. yasadim yani. adama inanmadim ilac ve jel sıktı geçti. yasayan soylesin ben mi dogru biliyorum adam mi? fobisi olanlar beni anlar

7 Cevaplar

0 oy
(119,779 puan) tarafından
surekli ilaclatman lazim aayyy en sevmedigim sey haa
(107 puan) tarafından
6 ayda bir dedi de bence 3 ay zor dayanir
-Reklam-
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Ilaçlandıktan sonra Mümkünse 2-3 hafta yerleri silme ilacın etkisi daha çok oluyor yumurtlayanlar çıkacak onlar da çıkmadan ölürler yerleri silmek en büyük hata oluyor
(107 puan) tarafından
2 3 gun silmeyin dedi emekleyen bebegim var dedim zarari olmazmis ama icime sinmiyor halida tutmaya caliscam 2 3 gun ama dedigin gibi hic silmesem daha iyi
(3,205 puan) tarafından
Sakin silme canım  ben çok ilacladim fayda gormedim erken sildim diye, en son bi ilaç firmasinin yazısını okudum 20 gün su değmesin yazıyordu bnde en son yaptığımda silmedim 3 hafta inan böcekler bitti, çünkü yumurtaları sonradan çıkıyor silme ki fayda etsin
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ahhh aynı sorun neredeyse üç senedir bizde de var. Önce hamam böceğinin kanatlisiyla uğraştık bütün şehir. Sonra kahverengi sarı gibi alman hamam böceği diyorlarmış onunla uğraştık hala uğrasiyoruz. Eve ilaçlattik. Ölüp kalıyorlar. Dolapların içine jel sıktı. Yerlere tulumba ile ilaç sıktı. Bir sene gidiyor. Yani böcek oluyor ama ölüyorlar. Bir de onlar aşırı hızlı çoğalıyor. yerleri iki üç gün silme
(107 puan) tarafından
ya onlar kahverengiymis bizdeki siyah. adam dedi iyi ki kahverengi olanlardan degil. yoksa senin dedigin gibi bi yumurtada 30 tane cikiyormus
(2,493 puan) tarafından
Siyahlar da çok çabuk ürüyor maalesef. Aynısı vardı onlardan da
(107 puan) tarafından
malesef ben de adamin dedigine ikna olmadim yasamistim daha once bunu
(2,493 puan) tarafından
Silme yeri üç gün. Ölüyorlar zaten
0 oy
tarafından

Vardır onların yumurtaları şimdi heryerde 

(107 puan) tarafından
deme oyle ya her yere baktik deliririm artik
0 oy
tarafından
Yalan ya uredikce ürüyorlar ben eski kiradayken neler  cektim.benden once varmis bilmemisiz anam yuva kurmusdular 2 yil o evde oturdum canim çikti temizleyene kadar.her gun  pahali bir sprey vardi tum eve sikip disari cikiyorduk.her gun yapiyordum.bir keresinde buyuk bir tencere yag eritiyordum hop tencereye dusdu  inanirmisin bir buyuk tencere yag cop oldu.ilaclat cogaliyorlar
(107 puan) tarafından
tabiiki vardır girdigi bi delik yuvalandigi bi yer. ilaclayan adam bocek ziyarete gelmis de gidecekmis gibi anlatti ama oyle olmuyor biliyorum
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayyy insAllah biter canm beniö eski evde de nasıl çıkardı ama ne böceği bilmiyorum o evden taşindim eşyalarla bu eve geldi 150 den fazla öldürdüm mutfakta çıkmıyor şimdi banyoda başladı önüme geçeni eziyorum
(107 puan) tarafından
maşallah canim allah senin cesaretini bana da versin
(3,419 puan) tarafından
Ay kız birde bana sor elime paspas alıyorum üstüne vuruyorum dolaplarda gördüğümde de ilaç var böcek onu üstüne sıkıyom ölüyor
(107 puan) tarafından
allah kurtarsin canim cok cesaretlisin

İlgili bir soru bulunamadı

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...