0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (983 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 15 aylık öksürüyor geceleri bebek vicks sürüyorum sırtına ayaklarına doktora götürdüm küçük diye öksürük şurubu vermedi fitil verdi ateş için doğal çözümleriniz var mı ? Allah razı olsun herkesden lütfen yardım :(

12 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm miranda öyle salgin var almanyada tüm cocuklar hasta biz de simdi eczaneden bi şurup aldik bide yastiga damlatilan ilaçtan 
(983 puan) tarafından
Gecmis olsun canim nurofen fitil verdi doktor baska birsey vermedi yastiga damlatilan ne icin canim
(7,972 puan) tarafından
Nurofen fitili atesi cikinca kullaniyorum
Damlada hırıltisi var onun icin cnm
(983 puan) tarafından
Bana 3 gun gunde 3 fitil ver dedi bakalim insallah hemen iyilesirler nasilsin tatilin nasil gecti miran napiyo coktandir ben yokum buralarda
(7,972 puan) tarafından
Merve bi bana fitilin resmini atsana ya bnmkiyle aynimi ben sadece atesi oldugunda veriyodum eger öksuruge iyi geliyosa bende vereyim

Çok guzel gecti tatilim cnm miranda iyi şimdi uyuttum zümra nasil büyüdler bizim minnaklar
(983 puan) tarafından
Bogazi kizarik diye 3 gun ver dedi canim oksuruge atiyorum simdi bak
Zümrada genel olarak iyi ama hastalandi ya üsüttü büyüdüler valla koşuyorlar bile inanamiyorum
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Aktardan gül hatmi çiçeği al kaynamış suya koy demle veya kaynamış süte demlenince süz ve içsin hemen keser bikaç gün yap. Ve keçiboynuzu özü içir sabah akşam 
(983 puan) tarafından
Keske bulabilsem canm almanyadaym bulamam :(
0 oy
tarafından

Bi bilgim yok çok geçmiş olsun

(983 puan) tarafından
Sağol :)
0 oy
(788 puan) tarafından
Burda hep has zeytinyağı sarımsak kürü yapıp ayağının altına surenlerin memnun kaldığını okudum bı dene istersen
(983 puan) tarafından
Akşama onu da denerim bakalim nasi oluyor ki
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Kuzu geçen burda biri zeytin yağı sarımsak yazmıştı. Karıştırıp tabanlarına sürmüş geçmiş hemen. Netten bak bi 
(983 puan) tarafından
Aksama onu da bi denerim canim bakalm unsallah ise yarar
0 oy
(882 puan) tarafından

imageAllah şifa versin

(983 puan) tarafından
Sagol canim denuycem bunlarida bakalm insallah gecer hemen
(882 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(983 puan) tarafından

Nagihan bu bizimki

image

(7,972 puan) tarafından
Benimkide bu cnm tamamdir tesekkur ederim
(983 puan) tarafından
Rica ederim canum cabucak iyilesirler insallah
0 oy
tarafından

image

öksürük için bunu yapmanı tavsiye ederim 
(983 puan) tarafından
Sagol canim corekotu yagi bulabilirsem yapicam bunu zeytinyaglisini yapmayi dusunuyorum
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Prospan bitkisel şurup araştır trendyol eczane
0 oy
(66 puan) tarafından
Imumax boğaz spreyine bak derim bize doktorumuz verdi kuru öksürüğü çok hızlı geçiriyo boğaza iyi geliyo
0 oy
(245 puan) tarafından
Zeytinyağına sarımsak ez karıştır. 4-5 saat bekledikten sonra ayaklarının altına karıştırdıgin zeytinyağından sür sarımsağı pek almayaya çalış ayağın da kalacağı için tahriş yapmasin. Ama gece sür daha cok faydası oluyor 2 3 gün tekrarla geçmiş olsun. 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 105 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Bircekızım (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 333 göst.
8 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,860 cevap

34,975 kullanıcı

...