0 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Bugun 36 haftalik olduk hayirlisiyla bugun gittim nst falan bakildi hersey normal dedi ben dedim dr bey sezeryan gunu nezmn olur 15 kasim uygun dedi ondan once bir sikintin olmazsa 15 kasimda yapariz dedi ama ben cok korkuyorum kizlar ilk bebegim rahatsiz oldugu icin normal dogumu kaldiramaz dediler sezeryana alindim acilen sadece 1 ay yasadi melegim vefat etti ama ilk sezeryan olmasina ragmen herseyi hissettim okadar kotuydu hastane doktorlar yani uyusmadim uyusturmadilar tam oyuzden korku gene sardi beni haftaya tekrardan gidecem anestezi doktoruyla konusurmuyum bilmiyorum bide kizlar ondan once bisey  olmazsa dedi ya bu sanci ve su gelmesi icin soyledi benim elimde olan birsey degil biliyorum ama neye dikkat edersem gununu bekler cunku aksam gece falan birsey olursa sanci su gelmesi gibi baska bir hastaneye gonderiyor ve orasi cok pis doktorlar hic iyi degil bundan cok korkuyorum ve bize cok uzak insallah verilen gunden once gelmez insallah busefer guzel geçer hepimiz saglikla kucagimiza alalim insallah bebislerimizi<3

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm benim sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤
(1,505 puan) tarafından
Amin insallah canm Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ☺️

(1,505 puan) tarafından
Amin amin insallah canm Allah razi olsun
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Sağlikla al kucağına inşallah cnm 
(1,505 puan) tarafından
Amin insallah ♡
(3,167 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(2,791 puan) tarafından
15 Kasım kızımın doğum günü :) 
(1,505 puan) tarafından
Oy yerim ya bizim bu fındık da 15 kasim da gun verildi erken gelmezse tabi
(2,791 puan) tarafından
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım
0 oy
tarafından
Sağlıkla alırsın kucağına inşallah 
(1,505 puan) tarafından
Amin insallah canm Allah razi olsun
0 oy
tarafından
Hayırla sağlıkla gelsin inşallah minik canım benim sen ne yaparsan yap gelecek olduktan sonra her an doğabilir ") benim de oğlum 36 haftalık doğdu ne yaptıysak içeride tutamadık paşayı doğum sancısını dibine kadar çektim ama işte normal doğuramıyorum ben ") rabbim acısını göstermesin inşallah ağır iş falan yapma canım dinlen bolbol
(1,505 puan) tarafından
Amin amin insallah canm aynn oyle gelecekleri tutarsa kimse tutamaz hayirlisi olsun da gelsin napalm yapcak bisey yok
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Saglikla gelsin bebis canm agir is yapma kendini zorlayacak hareketlerde bulunma iliskiye mumkunse girme fazla kaynar suyla dusa girme
(1,505 puan) tarafından
Tamamdir canm cok sagol hepsine uyarim
0 oy
(35 puan) tarafından

Ah darısı başıma:ermm:37+1 im ama hala gün vermediler, çatlıcam sinirimden.. Ki 4.sezeyanım olcak ona rağmen jaftaya gel haftaya gel.. Gına geldi git gelden.. 

(1,505 puan) tarafından
Ay gercekten haftaya haftaya diye insani catlatiyorlar ya insallah seninkinede haftaya gun verir o bisey demese bile sen soyle artik kimsem yok annem ona gore gelecek falan dersin :D
(35 puan) tarafından
Refakatçim yok benim, kalabilirse eşim  kalcak kalamazsa başımın çaresine bakıcam yine her zamanki gibi;/

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 492 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Semanur (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 817 göst.
20 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 363 göst.
9 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,270 soru

11,385,380 cevap

34,885 kullanıcı

...