0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Sürekli yan yatıriyorum bı sağ bı sol ama sanki arkaya doğru uzadı gibi ne yapicam kızlar ya :( 1 aylık kızım 

20 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Sadece yan yatırma canım sırt üstüde yatır düzelir küçük daha merak etme
(2,529 puan) tarafından
Sırt üstü uyuyunca da başını kendisi yana çeviriyor canım :(
tarafından
Ağzına kapanmayacak şekilde destek olacak bişi koy canim kafasini mutlaka düzelt
(667 puan) tarafından
Kafasının sagına soluna ince müslin bez katla koy kafasını çeviremesin ama yanından ayrılma dikkat et
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
8-9. Ayda dönmeye başlayınca düzeldi bizim sadece sırt üstü yatıyordu 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Benimkiside sırt üstü yatırsamda yana çeviriyo kafasını bende şaştım şurda bekliyim
(2,529 puan) tarafından
Ben kusar diye korkuyorum ama sırt üstü yaturunca da başını yine yana çeviriyor
(7,768 puan) tarafından
Gündüz sen gözetlerken sırt üstü yatır kafasının yanlarına bişi koy çeviremesn canım bn yapıyorm ama bizimkisi inat bağırıyo koydurmuyo
(2,529 puan) tarafından
Öyle yapayım canım sağol
0 oy
tarafından
Canım benimki de öyleydi şimdi 4 aylık oldu baya düzeldi kafana takma bende çok üzülüyordum kafası sivri oldu diye ama düzeliyor 
(2,529 puan) tarafından
Oh iyi bari canım çok teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim kuzum ❤️
0 oy
tarafından
Birazda duz yatir cnm ben öyle yaptim bir sağa bir sola yatırdım 1 aydan sonra duz de yatırmaya basladim yalniz düz yatirinca  hep gözümün önünde tuttum kusar diye
(2,529 puan) tarafından
Tamm canım dhaa 28 günlük bende öyle yapayım
tarafından
Yap kuzum sadece sağ sol yatirirsan  kafasının arkası y.amuk uzun olur  duz yatirdigın zaman basindan ayrilma kusar Allah korusun
(2,529 puan) tarafından
Tamm canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız sürekli de yan yatırılır mı  uyumadigi zaman  düz  yatirki  düzgün olsun 
(2,529 puan) tarafından
Uyanıkken düz zaten canm ama uyurken hep yan yatıriyorum kusar diye ondan oldu
0 oy
tarafından
Her gün bir tarafa yatır yoksa büyüyünce kötü görüntü olur canım
0 oy
tarafından
Benimde 3. Aya girdik dün düz yatiramiyorum çocuğu illaki ya sağa çevirecek başını ya sola bizimkide sivri oldu birinin ***** gidiyordu büyüdükçe düzeldi düzelir korkma inşallah yoksa bizimkide sivri kafalı kalacak 
0 oy
(387 puan) tarafından
Iki saatte bir degistir canim duz de yatir duzelir
0 oy
tarafından
Sırt üstüde yatır düzelir canm
0 oy
(545 puan) tarafından
Sırf üstü de yatirabilirsin mesela canım yanında otururken ben bazen koltuğa getirirdim yanımda uyurdu ben otururken öyle sırt üstü ama gece falan yatırma sakın sırt üstü gozetimin altındayken yatır sadece 
0 oy
tarafından

Gün belirle her gün bi tarafa yatır 

0 oy
tarafından
Arkaya dogru da yatır canım sadece sağ ve sola doğru yatırma gündüzleri arkaya doğru yatır 
0 oy
tarafından
Duz kafa yastiklari oluyor ebebek'te filan.Belki ondan alabilirsiniz, ben kullanmadim ama kullananlarin hep memnun oldugunu okumustum.
(1,939 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Benim de aynı sorunum var ben yatirsamda kendi sağına dönüyor düz yatiriyorm yine donuyor
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bunun için özel yastıklar oluyor. Onlardan alabilirsiniz
0 oy
(636 puan) tarafından
Ben de çok korkuyordum sivri kafaşı olcak diye. Bebeğim uyanıkken ve yanındayken başınon 2 yanına yastıkla destek koyuyodum biraz öle duruyodu. Biraz düzeldi 
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Sırt üstüde yatır canım daha 1 aylık 2 3 aya kadar düzelir merak etme ama dikkat et başına güzel olsub
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Benim kızımda öyleydi canım kafasının üstü yumurta gibi olmuştu hiç düz yatmiyodu düz yatsın diye kafasının yanlarına birşeyler koyuyodum agliyodu geri aliyodum şimdi 3 buçuk aylık kendi düz yatmaya başladı ve şükür öncekine göre şuan düzeldi seninkide düzelir zamanla korkma 
0 oy
tarafından
Canım yastıklar var kafa şeklini düzeltmek için onlara bak benim oğlumda da olmuştu o yastıkla düzelttim. Vallah yakın olsak verirdim bir köşede duruyor öyle
(2,529 puan) tarafından
Sağol canım düşüncen için Allah razı olsun ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 79 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 325 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 481 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
17 Eylül 2022 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu

379,827 soru

11,369,891 cevap

34,853 kullanıcı