0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
1.5 ay sonra 3 yaşına girecek kızım var diğer kızım da bugün 1 haftalık oldu. 1 haftadır gece uykusu yok ve bebeğim sürekli memede emziğe de alıştıramadım. Sürekli aranıyor. Gece uykusu deseniz yok. Büyük kızımla eskisi gibi ilgilenemiyorum oyunlar oynayamıyorum.  Erkenden kalkıyor hiç enerjim yok. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sanırım iki çocuğa yetemiyorum. Bu hep böyle mi gideck yoksa geçici mi canım çok sıkılıyor. Şimdi büyük kızımı yatırdım. Oturdum ağlıyorum hiç böyle hayal etmemiştim. 

8 Cevaplar

0 oy
(17,874 puan) tarafından
Geçici canım Bi süre zorlanırsın sonra tempoyu tutturursun Allahın izniyle 
(564 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Postun üste çıksın 
0 oy
(594 puan) tarafından
İlk. Önce unutma ki lohusasın kendine yüklenme bu kadar ikincisi olabildiğince yardım alabilirsen anne kayinvalide her kim olursa senin icjn Bi tık daha kolay olur ve rahatlamış olursun ve bir süre sonra Bi düzen oturur eminim çok zordur eminim ki 4 ay sonra kızım 1 yaşında olucak ve ikinci kızımı kucağıma almış olcam eminim bende zorlanicam tahmin edebiliyorum ama yüklenme kendine zamana ihtiyaç var :) 
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Geçecek tabi ki geçecek. Daha çok yeni doğumun, lohusalık halleri gelmiş sana. Biraz düzenli uyku uyursan toparlarsın. Bir de kan değerlerine baktır o çok etkiliyor insanın enerjisini. 
0 oy
(2,623 puan) tarafından
Daha lohusasin bitanem oglum 18 aylıkken kızımı doğurdum suan oğlum 3 yaşında kızım 1 buçuk yaşında okadar rahatladım ki anlatamam bence biraz sabır daha çok.yenisiniz annesi 1 haftaliksiniz tazecik dünyaya alışmaya çalışıyor minik 
0 oy
(1,079 puan) tarafından
Bebeğin daha çok küçük cnm biraz büyüdün ikisinede yetersin beraber oyunlar oynarsınız canını sıkma bebek uyudumu diğer cocugunla ilgilenirsin sıkma canını benimde 12 yaşında kızım var o bile ilgi bekliyor benden bebek uyudumu birlikte sinema izliyoruz kitap okuyoruz yapamadım zaman sen benle ilgilenmiyon diyo küsüyo sonra kardeşine bakıyo bi kıyamam ki ben size diyo :))
0 oy
(502 puan) tarafından
Geçici bı durum canım. Kızım 25 aylık oğlum 7 buçuk aylık. Kızıma karşı kendimi suçlu hissediyordum o da çok agresifti ilk zamanlar. Yanii ili 1 ay kabus gibiydi benim de. Ama şimdi ben de alıştım kizim da alıştı. O yetemiyorum ağlamaları bana da ara ara gelir hala ama 
0 oy
tarafından
cnm ben bebekle yatiyorum boylece uyuyorum bnmkide oyle kalmak istiyo cunku

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 242 göst.
19 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 1,051 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 313 göst.