0 oy
688 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

Kizlar ben 15 gün önce doğurdum geri ertesi gün geldiğimizde sezeryanliyimoturdum tam emziriyorum ver kucağıma dedi duymamazlıktan vurdum versene kızım dedi vermedim eşim geldi versene dedi emziyorum ama alın dedim verdim iki sevdi etti verdi ama başladı saydirmaya eşime benim anlamadığımı biliyo kurtce konuştular anne vardı anneme şikayet etti sonraki günlerde elini uzatarak bisey demeden alio direk alio bende veriyorum zaten hiç istemiyorum almasını sevmesini bilmio resmen hiç anlaşamadık anlasamioruzda

28 Cevaplar

0 oy
(2,252 puan) tarafından
Canim lohusa psikolojisi muhtemelen. Ben de oyleydim. Simdi dusununce ne sacmalamisim diyorum torunu sonuçta onun da hakki
-Reklam-
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım bende böyleydim kaynanamla cocugu hırçın seviyordu hırpalayarak yani lohusalıktan senin gibi bi tepki verdim o da beni yok saymaya başladı dilediğince aldı falan daha sonra basbasa kaldığımızda güzelce konuştum anne benim ilk bebeğim gözümün nuru ben öperken kıyamıyorum sende biraz kibar davransan hem hırpalayarak seversen o da biraz daha büyüdüğünde 1 yaşına geldiğinde sevmeyi öyle anlayacak seni sevmek istediğinde yüzünü gözünü tirnaklayacak saçlarını çekecek falan o da tamam kızım da alıp içime sokasım geliyor o yüzden böyle ama dikkat ederim dedi
0 oy
(394 puan) tarafından
Bende senin gibiydim valla hiç istemezdim eline biri alsın etsin ama lohusalıktan o gecer merak etme simdi alsın baksın diye deli oluyorum. Burdaki insanlarda linç etmeye yer arıyor valla lohusalıktan anlamıyolar
0 oy
(97 puan) tarafından
***** mi o ya emzirirken bebek mi alinir benim kaynana da cok iğrenç sevdigi için vermiyordum 
0 oy
(48,629 puan) tarafından
Emdiğini gördüğü halde niye istiyoki sende soyle emmesi bitsin veririm de bide el kadar bebenin nesini sevecek emmeyi bıraktiracak kadar
0 oy
(502 puan) tarafından
Sevmesinden ziyade bence emerken istemesine sinir oldun sanırım canım. Lohusa psikolojisi çok farklı bişey yaaa ben de kızımı görmek istemiyodum hep yalnız kalmak isiyodum herkeste farklı sirayet ediyor..

Ya şimdi bebeği sevmek için isteme var isteme var ben emzirirken biri ver sevecem dese noluyo bekle sonra sev derim bunu diyen annem dahi olsa.. 
0 oy
(202 puan) tarafından
Sevmedigin icin sevmesini istemiosan yorum yapamam ama bende sdurum suydu. Ilk zamanlar ben bile okadar korkuyodumki dokunmaya sevmeye sanki kendi annem disinda biri kucagina alirsa dokunursa bisey olucak gb geliyodu. Ben de hic istemezdim hep gozum bebegimde olurdu kalbim kut kut atardi. Ama bu sevmemekle alakali degildi annem disinda kimseye tam guvenemedigim icindi. Halbuki iki cocuk buyutmua kadin. Sora oglum biraz palazlaninca gecti bu his rahatlikla vermeye basladim. Ama hic sormadan kucagimdan esya ceker gb almaya kalksaydi bidaha dokundurtmazdim heralde. Ozamanlar bile izin alarak alirdi kucagina. Yada altini degistirmek icin izin isterdi sagolsun. Gonlumu yapardi. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 398 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 941 göst.
0 oy
9 cevap 313 göst.
0 oy
34 cevap 1,571 göst.

379,120 soru

11,348,771 cevap