0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Kızım 9.5 aylık ek gıdaya çoktan basladık herseyden yer. Ama geceleri erken yatar sabah kalkar bende uykusunda aç kalmasın diye aptamil mama veriyorum 3 aylıktan beridir içer kızım 2.5 ay sonra 1 yasına giriyor allah kısmet ederse. Devam sütleri varmıs aptamilide kesmek istiyorum 1 yasından sonra devam sütü alıp 1 adet cici bebeyle karıstııp uykusunda versem olurmu? 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence gece beslemeye aslana alıştırma uyumadan önce ver sabaha kadar uyusun böylesi daha sağlıklı aç değildir merak etme . Yaşından sonra böyle yao
(394 puan) tarafından
Evet ama kızım mamayı az içiyo ondan 3 saat arayla veriyorum gece 3 sefer veririm
tarafından
Canım çok veriyorsun bence vermemelisin sen bilirsin ama bir uyurken birde sabaha karşı ver en azından çünkü fazla bak kusuyor çok içerse diyorsun gündüz ne kadar veriyorsun
(394 puan) tarafından
Gündüz vermiyorum mama ek gıda corbalar püreler veriyorum. Evet haklısın ama vermediğim zaman kızım mamaya kalkıyo içmeden yatmıyo uyumuyo
tarafından
Alıştığı için öyle kalkıyor hayatım başka şey için oyala sen onu
(394 puan) tarafından
Tamam denerim olmassa su veririm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ikizlerim 14 aylık 12 aylık oldular sma mama kullandım kestim devam sütü veriyorum doktor devam sütü verin dedi gece de yatmadan veriyorum saat 8 buçukta uyuyorlar bir daha vermeye de gerek olmuyor bizde herhangi bir yan etki olmadı gece verince kilo yaptı hatta bazen doymadılar çünkü ama sorun yaşamadım ben 
(776 puan) tarafından
Mama mi kilo yaptı devam sütü mu
tarafından
Devam sütü canım

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,150 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
0 oy
9 cevap 143 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde MeryemF34 (78 puan) tarafından soruldu

382,625 soru

11,455,315 cevap

35,031 kullanıcı

...