0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi kızlar benim kayinbabam çok gamsız bir insan kaynanama çok çektirmiş kaynanamda eşim benle evlenince annesinin evine gtti annesi vefat etti orda yaşıyor. Bilen bilir bizim muhabbet kuşları var kayinbabanin daminda zamanında eşim kendi için yaptırmış orayı. Kayinbabam hiç çalışmaz oturur oğullarından para ister. Küçük.oğlu sürekli her gitmesinde para istiyor diye gtmiyor artık. Bizde  2 güne bir ordayız mecbur kuşlar var diye. Her gtmemizde para verin diyo. Sigara paketimizi alıyor son 3 aydır bizim durumumuz da çok kötü yani. Bunu kendide biliyor. Evi var kiraya veriyor kirayı kendi aliyor annesi yaşıyor annesinin yaşlılık parasını alıyor ve kadına 5 kuruş vermiyor. Gorumcem den yiyor içiyor ben 2 güne bir yemek götürüyorum. Size sorum su kızlar kayinbabam ev kirası elektirik su vermiyor yeme icmeside yok ben evleneli 1 buçuk sene oldu bir kere bile evime gelmedi. 3 buçuk aylık bebegim ona hiç bise yapmadı ben parasında deilim. Dün küçük kayinimin evine gitmiş marketten 400 tl lik alışveriş yapmış 100 de gelinine harçlık vermiş ben 2 haftadır pazara gidemiyorum bulup buluşturup kendine yine yemek yapıp götürüyorum. Esiminde çok zoruna gitmiş bu durum gorumcemin de çok zoruna gitmiş. Bize para yok yok deyip duruyor olduğu halde. Böyle bir durumda ben gttigimde benden sigara istese para istese nasıl cevap vermem gerekir siz olsanız ne yaparsiniz? Eşim yapma verme bende yapmam vermem diyor. Eşimi arıyor nerden buluyosan bul.bana 100 tle bul.digor sürekli bizim durumumuz da yok. Benim de zoruma gittiği yaptığı yapan biz ve gorumcemiz ama o yapmayana yediriyor bize de yok yok napacam deyip kendini acindiriyor 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(403 puan) tarafından
Gidip görmeyin para vermeyin yemek götürme nasıl kıymete binersin o zaman hep böyle değil mi zaten cabalarsin hep ama gözde görünmez uzak kalırsın en kıymetli sen olursun
(337 puan) tarafından
Kesinlikle öyle katılıyorum canım öyle yapacam bende ya bizim kuşlar orda diye mecbur gidiyoruz su yem bermek için ama direk dama çıkacam iyi akşamlar deyip soğuk davranacam
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Eşin söylesin açık açık.. Ben para bulup karımı pazara gönderemiyorum, sen benden paran yok gibi para isteyip öteki gelinine alışveriş yapyon diye.. Ben oğlun değil miyim, bu da gelinin değil mi, bizi düşünüp bize almıyon da onlara alıyon desin 
(1,552 puan) tarafından
Aynen öyle yapın, siz de uğramayın o zaman.. Kuşları da dağıtın bi şekilde birilerine falan
(337 puan) tarafından
Kuşlardan para kazanıyor eşim canım ama evsahibiyle konusacam dama aldıracam kuşları evin damında baksın
(1,552 puan) tarafından
Hımm, para içinse sıkıntıymış.. İnşallah kabul eder ev sahibiniz
(337 puan) tarafından
Aynen canım inşallah ya
(1,552 puan) tarafından
İnşallah ❤

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 226 göst.
0 oy
7 cevap 225 göst.
0 oy