0 oy
512 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

Müslin örtü almak için gittim sadece bir tane kız için olandan gelmişti başka yoktu sizin orada da öyle miydi ama bu sefer gelen Müslin çok kaliteli duruyordu :(

11 Cevaplar

0 oy
(44,718 puan) tarafından
Resim yok bacı.   
tarafından
Yükledim canım, :)
(44,718 puan) tarafından
Çok tatlılar güle güle oynasın minnak(◍•ᴗ•◍)❤
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende bu oyuncaktan aldım bizim bime gelen insanlar hep erkek eşyaları aldı kız için kaldı hep benimde oğlum var çorap güzeldi pembe kalmıştı pembe aldım:D

tarafından
Bizim bimde de hep kız alındı geçen A101 de de öyle oldu hep kız alındı :) Müslin var mıydı canım
tarafından
Müslin doluydu canım
tarafından
Hadi ya burda sadece Bi tane vardı o da pembe ydi sanırım çalışanlar ayırttı
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ya bende ayni coraplardan aldim birde baskul aldim ama kullanisli mi bilmiyorum birkez tartildim sanki 1 kg eksik cikariyor
tarafından
Hahahah sanki ne varsa valla yavaş yavaş gittim tam 9 da baktım içeri hurra hucum ettiler yavaş yavaş sakince gittim baktım ne almışlar diye herkes kuvete gelmiş kuvet alıp gittiler Müslin var mı diye baktım ellerine yoktu hiç birinde :) ama sonuç olarak o kadar olmaya gerek yok :)
(1,763 puan) tarafından
Ben 11.5 da gittim cnm baskulu aldim ama iki tane kalmis birini bi adam aldi birini ben:))
tarafından
Bol bol tartıl kız bende oğlana aldığım oyuncağa pil taktım sesleri dinliyordum alim sabah beri gülüyo kendine mi aldın diye :)
(1,763 puan) tarafından
Bende geri iade edecektim esim diyor ki bosver etme canin sikildikca tartil dur diyor:))
tarafından
Hahaha doğru demiş dursun dursun :))
0 oy
tarafından
Aaa o müzikli oyuncak varmış çok güzel cnm güle güle kullanın bizde babamız mama sandalyesi ve oyun halısı almış 
tarafından
Ohh sağlıkla gelsin kuzucuk kullansın inşallah
tarafından
Amin inşallah canım :) gördüğümü alasım geliyor Bi an önce alışverişi bitirmem gerekiyor :)
tarafından
Al cnm içinde kalmasın vallahi :-)
tarafından
Aynen öyle valla ben aldırmadım da noldu diyorum bebeğime her şeyden alacağım Allah nasip ederse inşallah :) kendime yapamadığım şeyleri bebeğime yapacağım
tarafından
En güzeli cnm yap vallahien iyisini yapiosn
0 oy
(415 puan) tarafından
Bizim de oyuncaklar kalmadı ayirtmislar hep ya bende mama önlüğü tabağı biboronu aldım araba aldım küçük tek onalr vardı ilk arabam piyano alasim vardı 
tarafından
Piyano göremedim bende canım hiç ama Müslin tek Bi taneydi ve çok güzeldi ama kız içindi alamadım
0 oy
(545 puan) tarafından
Çoraplar güzel mi canım bende beğenmiştim katalogda 
tarafından
Hayırdır inşallah canım Bi sıkıntın yoktue inşallah ama pek bişey yoktu oyuncak ağırlıklıydı Müslin örtü için gittim bulamadım bende bunları aldım bebe daha doğmadan :)
(545 puan) tarafından
Yok canım çok şükür bir sıkıntım yok ama artık çok yol yuruyemiyorum agirlastigim için eve de uzak baya bide hava soğuk 6 yaşında oğlum da var o yüzden çıkamıyorum
tarafından
Anladım canım tek başka sıkıntın olmasın da alınır onlar ❤️❤️❤️
(545 puan) tarafından
Aynen canım sağlık olsun yeter ki ne yapalım kalırsa alırız yoksa nasip değilmiş deriz ❤️
tarafından
Aynen öyle canım rabbim can sağlığı versin inşallah ❤️❤️
0 oy
(606 puan) tarafından

Güle güle kullanın. Bende Müslim örtü için gittim 2 tane kızlarınki vardı çok kötü oldum karnım burnumda gittim. Ama bunları tek buldum

image

tarafından
Bende file alacaktım takım halinde satılıyormuş canım geçen, A101 den almıştım bende kuvveti
0 oy
(60 puan) tarafından

image

bunlar da benim hasılatlar :)

Müslin örtüler gayet güzel büyük

tarafından
Şu bulutlu olandan vardı canım Müslin tek Bi tanecik erkek için olan olsaydı bende iki tane almak istiyordum :(
tarafından
Güle güle kullansın kuzucuk :)
(60 puan) tarafından
Bende sabah bim açılır açılmaz gittim anca bunları alabildim çok kalabalıktı ya
Teşekkür ederim :)
Sizde sağlıkla kullanın İnşaAllah :)
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun güle güle kullanın ❤️
tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi :) ❤️
0 oy
(119,368 puan) tarafından
gelir daha kiz 3 ayda bi geliyo bebek urunleri
tarafından
3 ayda bir mi geliyor :) bilmiyordum ama bu sefer gelen Müslin çok güzeldi kaliteliydi
(119,368 puan) tarafından
takip et donusumlu geliyo hersey ortalama 3 ayda 1 kereye denk geliyo
tarafından
Öyle mi iyi takip etmişsiniz valla :) hiç dikkat etmedim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Canım müzikli oyuncak bebişin dikkatini çekti mi kızım 5 aylık olacak bir kaç güne akşam dikkatini çeker mi ki

tarafından
Benim bebeğim daha doğmadı ki canım ama görümcemin oğlunun vardı o baya ilgileniyordu :) ben Müslin almak için gittim yoktu bunları bulunca almak istedim doğunca da alabilirdim aceleci davrandım sanırım ilk oyuncağı olsun diye :)
tarafından
Ama benşm ve eşimin dikkatini çekti hahahaha baya Bi oynadık :)))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 400 göst.
23 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Berfo ana (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 653 göst.
9 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
21 cevap 495 göst.
4 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 215 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde ikbal (48,704 puan) tarafından soruldu

380,429 soru

11,390,160 cevap

34,899 kullanıcı

...