0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından
Kızlar 8 gün önce sezaryen doğum yaptım pazartesi günü dikişlerim alınacak. Zaten kilolu biriyim. Normal doğum istedim ama nasip olmadı. Korse ne zaman giyebilirim?

16 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç giymedim valla 40 tan sonra giyenler var 
-Reklam-
0 oy
(179 puan) tarafından
Dikişler alınınca takabilirsin ama ben bi faydasını görmedim 
0 oy
(253 puan) tarafından
Bende hafif kilolu biriyim,  doğumdan sonra eve çıktık 2. Gün taktım
0 oy
tarafından
Doktor bana eve çıkar çıkmaz kullan dedi . Kullandım zararı olmadı. Ama bir yerden sonra bunaldım yazın dogum yapmıştım tabi. Kullanmadım sonra kaldı göbek böyle. Keşke kullansaydim
0 oy
(248 puan) tarafından
Neden estetik dikiş yaptirmadiniz en azından dikiş aldırma derdiniz olmazdı . Ben de sezeryan oldum  üç dört gün sonra doktorum korse takabilirsin ama çok zorlamayacak bir  korse. Bir süre taktım çok da bir etkisi olmadı maalesef sezeryan göbeği duruyor hep . Sen yine de doktoruna sor öyle kullan 
0 oy
(236 puan) tarafından
Cnm ben ertesi günden srmaya başlamıştım karnımıda dikiş olayını anlamadım seryanda artık yapıştırma yapılmıyormu ben 4 yıl oldu sezeryan olalı oda yapıştırmaydı dikişi ilk defa duydum
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım hemen giymen gerej
0 oy
tarafından
Bna hastaneden çıkarken doktor hemen giy dedi
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Sezaryen olup korse giyen kadınların önünde saygıyla egilirim ben nasıl giyiyorlar asla anlayamıyorum pijamanin lastiği denk gelecek diye aklım çıkıyordu :D 
0 oy
tarafından
Ben dogumun ertesi giydim, korseyle cok rahat oturup kalkiyodum karnim cok sallanmiyodu hareket etmiyodu sabit kaliyodu, daha az aciyodu dolayisiyla sirf bu yuzden 20 gun falan giydim walla
0 oy
tarafından

Kendini iyi hissettiğin an giymeye başla

0 oy
tarafından
Ben 6.5 ay önce sezeryan oldum hala giyemiyorum giyince ağrım oluyo
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Hemen tak demişti bana doktorum çok iyi geldi yurumemi fln kolaylaştırmisti
0 oy
tarafından
Estetik dikişti benim alınma felan olmadı ondan doktorum sezeryanin ertesi günü kullanabilirsin dedi, hastaneden çıktım yikandim giydim ben hem ameliyat yerini sıcak tutuyor çok iyi
0 oy
tarafından
3. Günü karnımı bağladım 5.Günü korse giydim ne kadar erken yaparsan okadar iyi gider karnım baya bi indi ve korse giyince toparlanıyor ben kilotlu hafif şortlu gögs altina kadar korse aldın kullanıyorum memnunum 
0 oy
(800 puan) tarafından
2. Güna giydim ama yumuşak olanlardan tercih et

Pazardan kuşak diye aldımben çok iyiydi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde UmayUmayy (234 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegull (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 226 göst.
5 Ocak 2021 Aile kategorisinde Emine98 (45 puan) tarafından soruldu

380,255 soru

11,384,888 cevap

34,884 kullanıcı

...