0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar hipp 2 numara aldim bugun ogluma ayni bildiğiniz un ve nişasta gibi gozukuyo kokuyo ve tadida un gibi bi gariplik var bu mamada 1 numarasindan cok memenunduk oglum 6 aylik oldu 2 numaraya gectik boyle bi sorunla karsilastim aranizda hipp 2 numara kullanan anneler var mi

4 Cevaplar

0 oy
(2,835 puan) tarafından
Tarihine baktın mı cnm ben hipp mamayı hiç kullanmadım kızım 2 aylık ilk baştan beri Aptamil veriyorum 
tarafından
Baktim canim 2022 yaziyo ama bu mama igrenc cikti ya cok memenundum hipp 1 numaradan
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende carsamba günü hipp 1 mama aldım. Tadı diğer mamalar gibi tarihine bakın . Ağzı uzun süre açık kalmista olabilir
tarafından
Tarihi 2022 ama bilmiyorum bu mama niye boyle
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Ayı degistigi icin icerigi de degismis olabilir mi? Ben 7 yil once oglum 9 aylikken biraktiigi icin emmeyi hipp 2 ile baslamistik, evet hicbir urununde tat yok, cunku tatlandirici seker yada bebegin tat alma duyusunu degistirecek seyler olmadigi icin yavan bir tadi var. Bence hipp devam et, guzel ama ve kof siskinlik yapip sacma sapan goz boyamalik kilo aldirmiyor. Ben 2.ye 30 haftalik hamileyim yine mama vercek olursam hippte israrci olurum.
0 oy
tarafından
Hipp 2 kullanıyorum gece muhallebisi yaparken direkt vermediğim için tadı konusunda bir fikrim yok ama doktorumuz önerdi bu markayı 

Tarihine vs baktınız mı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 83 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
0 oy
3 cevap 53 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,089 göst.
20 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Cgdemselim (33 puan) tarafından soruldu

382,967 soru

11,463,716 cevap

35,057 kullanıcı

...